Дания - Група за Изпадане (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
15:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.90 |
2.85 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.25 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фредериция, а гостите от Силкеборг.
Разстоянието между двата града е 68.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Монджаса Парк,
който има капацитет от
4 000 места, от които седящи 1 400.
Снимки от Google карта
стадион Монджаса Парк.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фредериция - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Група за Изпадане |
Вейле |
2 - 0 |
Фредериция |
3.04 |
3.62 |
2.07 |
| 03.05.2026 |
Група за Изпадане |
Фредериция |
3 - 3 |
ФК Копенхаген |
4.93 |
4.52 |
1.50 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Фредериция |
0 - 2 |
Одензе |
2.91 |
3.62 |
2.14 |
| 23.04.2026 |
Група за Изпадане |
Рандерс |
2 - 2 |
Фредериция |
1.72 |
3.82 |
4.08 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Силкеборг |
2 - 2 |
Фредериция |
2.02 |
3.70 |
3.13 |
| 13.04.2026 |
Група за Изпадане |
Фредериция |
2 - 2 |
Вейле |
2.31 |
3.46 |
2.75 |
| 06.04.2026 |
Група за Изпадане |
Одензе |
1 - 0 |
Фредериция |
1.57 |
4.22 |
4.63 |
| 22.03.2026 |
Група за Изпадане |
ФК Копенхаген |
1 - 2 |
Фредериция |
1.31 |
5.26 |
7.64 |
| 13.03.2026 |
Група за Изпадане |
Фредериция |
0 - 3 |
Рандерс |
2.92 |
3.51 |
2.17 |
| 01.03.2026 |
Суперлига |
Фредериция |
2 - 1 |
Силкеборг |
2.43 |
3.49 |
2.56 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Силкеборг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Група за Изпадане |
Силкеборг |
0 - 4 |
ФК Копенхаген |
4.16 |
3.92 |
1.69 |
| 03.05.2026 |
Група за Изпадане |
Одензе |
2 - 3 |
Силкеборг |
1.59 |
4.19 |
4.50 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Силкеборг |
2 - 0 |
Рандерс |
2.72 |
3.40 |
2.33 |
| 22.04.2026 |
Група за Изпадане |
Вейле |
1 - 2 |
Силкеборг |
2.34 |
3.54 |
2.66 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Силкеборг |
2 - 2 |
Фредериция |
2.02 |
3.70 |
3.13 |
| 12.04.2026 |
Група за Изпадане |
Силкеборг |
3 - 1 |
Одензе |
3.15 |
3.65 |
2.01 |
| 05.04.2026 |
Група за Изпадане |
ФК Копенхаген |
7 - 0 |
Силкеборг |
1.39 |
4.80 |
6.28 |
| 22.03.2026 |
Група за Изпадане |
Рандерс |
0 - 3 |
Силкеборг |
1.78 |
3.59 |
4.05 |
| 16.03.2026 |
Група за Изпадане |
Силкеборг |
1 - 1 |
Вейле |
2.26 |
3.50 |
2.78 |
| 06.03.2026 |
Приятелски срещи |
Брьондби |
2 - 0 |
Силкеборг |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Силкеборг |
2 - 2 |
Фредериция |
2.02 |
3.70 |
3.13 |
| 01.03.2026 |
Суперлига |
Фредериция |
2 - 1 |
Силкеборг |
2.43 |
3.49 |
2.56 |
| 27.07.2025 |
Суперлига |
Силкеборг |
0 - 2 |
Фредериция |
1.72 |
3.76 |
4.60 |
| 11.04.2024 |
Купа на Дания |
Фредериция |
2 - 0 |
Силкеборг |
3.70 |
4.07 |
1.77 |
| 29.03.2024 |
Купа на Дания |
Силкеборг |
6 - 1 |
Фредериция |
1.75 |
3.69 |
4.16 |
| 26.05.2021 |
Група за Промоция |
Силкеборг |
2 - 1 |
Фредериция |
1.44 |
4.85 |
5.69 |
| 02.05.2021 |
Група за Промоция |
Фредериция |
0 - 1 |
Силкеборг |
5.03 |
4.15 |
1.57 |
| 12.12.2020 |
Първа Дивизия |
Силкеборг |
2 - 0 |
Фредериция |
1.59 |
4.19 |
4.84 |
| 27.09.2020 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
1 - 0 |
Силкеборг |
2.92 |
3.49 |
2.24 |
| 11.10.2019 |
Купа на Дания |
Фредериция |
3 - 3 |
Силкеборг |
2.42 |
3.57 |
2.58 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Фредериция имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Група за Изпадане класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФК Копенхаген |
31 |
14 |
6 |
11 |
62 |
44 |
+18 |
48 |
| 2 |
Одензе |
31 |
11 |
8 |
12 |
51 |
59 |
-8 |
41 |
| 3 |
Силкеборг |
31 |
10 |
6 |
15 |
40 |
63 |
-23 |
36 |
| 4 |
Рандерс |
31 |
9 |
8 |
14 |
33 |
42 |
-9 |
35 |
| 5 |
Фредериция |
31 |
8 |
7 |
16 |
41 |
67 |
-26 |
31 |
| 6 |
Вейле |
31 |
4 |
9 |
18 |
35 |
60 |
-25 |
21 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Фредериция |
|
| Силкеборг |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Фредериция |
Фредериция |
|
Силкеборг |
Силкеборг |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ФК Копенхаген |
3 - 3 |
1 - 2 |
3 - 3 |
|
0 - 4 |
7 - 0 |
7 - 0 |
| 2 |
Одензе |
0 - 2 |
1 - 0 |
0 - 2 |
|
3 - 1 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 3 |
Силкеборг |
|
2 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Рандерс |
0 - 3 |
2 - 2 |
0 - 3 |
|
2 - 0 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 5 |
Фредериция |
- |
- |
- |
|
2 - 2 |
|
|
| 6 |
Вейле |
2 - 2 |
2 - 0 |
2 - 2 |
|
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Фредериция |
Силкеборг |
| Победи |
8 |
10 |
| Равни |
7 |
6 |
| Загуби |
16 |
15 |
| Вкарани Голове |
41 |
40 |
| Получени Голове |
67 |
63 |
| Средно Вкарани |
1.32 |
1.29 |
| Средно Получени |
2.16 |
2.03 |
| Мачове Вкарал |
68% |
61% |
| Мачове Получил |
94% |
90% |
| Гол/Гол |
61% |
55% |
| Над 1.5 |
94% |
90% |
| Над 2.5 |
71% |
65% |
| Над 3.5 |
48% |
42% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
5 |
| Равни |
4 |
2 |
| Загуби |
8 |
8 |
| Вкарани Голове |
16 |
22 |
| Получени Голове |
32 |
37 |
| Средно Вкарани |
1.07 |
1.47 |
| Средно Получени |
2.13 |
2.47 |
| Мачове Вкарал |
60% |
73% |
| Мачове Получил |
93% |
93% |
| Гол/Гол |
53% |
67% |
| Над 1.5 |
93% |
93% |
| Над 2.5 |
60% |
87% |
| Над 3.5 |
40% |
47% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.90 |
2.85 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.25 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака