Латвия - Вирслига (2026)
неделя, 8 ноември, 2026
13:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
3.69 |
3.49 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.23 |
1.21 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.42 |
2.57 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.16 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.48 |
1.46 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.13 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.45 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Йелгава, а гостите от Огре.
Разстоянието между двата града е 57.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Олимпийски Център Земгале,
който има капацитет от
1 560 места.
Снимки от Google карта
стадион Олимпийски Център Земгале.
Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ФШ Йелгава - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Вирслига |
Ауда Кекава |
4 - 3 |
ФШ Йелгава |
1.47 |
4.14 |
5.43 |
| 25.10.2026 |
Вирслига |
ФШ Йелгава |
0 - 1 |
БФЦ Даугавпилс |
4.54 |
3.80 |
1.61 |
| 18.10.2026 |
Вирслига |
Лиепая |
3 - 0 |
ФШ Йелгава |
1.70 |
3.73 |
3.96 |
| 11.10.2026 |
Вирслига |
РФШ Рига |
4 - 2 |
ФШ Йелгава |
1.12 |
7.39 |
14.43 |
| 19.09.2026 |
Вирслига |
ФШ Йелгава |
0 - 1 |
Рига ФК |
7.67 |
5.03 |
1.29 |
| 12.09.2026 |
Вирслига |
Гробиня |
0 - 0 |
ФШ Йелгава |
2.34 |
3.25 |
2.68 |
| 05.09.2026 |
Вирслига |
ФШ Йелгава |
0 - 1 |
Супер Нова Рига |
1.81 |
3.49 |
3.78 |
| 29.08.2026 |
Вирслига |
Тукумс 2000 |
1 - 4 |
ФШ Йелгава |
2.69 |
3.28 |
2.30 |
| 22.08.2026 |
Вирслига |
Огре Юнайтед |
2 - 3 |
ФШ Йелгава |
3.00 |
3.45 |
2.07 |
| 09.08.2026 |
Вирслига |
ФШ Йелгава |
0 - 1 |
Ауда Кекава |
3.13 |
3.31 |
2.06 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 загуби
в последните 4 домакинства.
Огре Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Вирслига |
Огре Юнайтед |
0 - 0 |
Рига ФК |
18.46 |
9.17 |
1.07 |
| 25.10.2026 |
Вирслига |
Огре Юнайтед |
1 - 4 |
Ауда Кекава |
5.42 |
4.47 |
1.44 |
| 17.10.2026 |
Вирслига |
Гробиня |
3 - 2 |
Огре Юнайтед |
1.78 |
3.55 |
3.82 |
| 11.10.2026 |
Вирслига |
Огре Юнайтед |
1 - 2 |
БФЦ Даугавпилс |
3.88 |
3.83 |
1.71 |
| 20.09.2026 |
Вирслига |
Огре Юнайтед |
1 - 0 |
Супер Нова Рига |
3.02 |
3.39 |
2.07 |
| 16.09.2026 |
Вирслига |
Ауда Кекава |
1 - 0 |
Огре Юнайтед |
1.29 |
5.09 |
7.72 |
| 11.09.2026 |
Вирслига |
Огре Юнайтед |
2 - 2 |
Лиепая |
4.11 |
3.99 |
1.64 |
| 05.09.2026 |
Вирслига |
Тукумс 2000 |
2 - 1 |
Огре Юнайтед |
1.94 |
3.59 |
3.20 |
| 30.08.2026 |
Вирслига |
Огре Юнайтед |
0 - 3 |
РФШ Рига |
17.23 |
8.78 |
1.08 |
| 22.08.2026 |
Вирслига |
Огре Юнайтед |
2 - 3 |
ФШ Йелгава |
3.00 |
3.45 |
2.07 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 загуби
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Вирслига |
Огре Юнайтед |
2 - 3 |
ФШ Йелгава |
3.00 |
3.45 |
2.07 |
| 17.06.2026 |
Вирслига |
ФШ Йелгава |
0 - 2 |
Огре Юнайтед |
1.46 |
4.01 |
5.73 |
| 27.04.2026 |
Вирслига |
Огре Юнайтед |
0 - 1 |
ФШ Йелгава |
3.12 |
3.28 |
2.07 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на ФШ Йелгава имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Вирслига класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
РФШ Рига |
35 |
28 |
5 |
2 |
87 |
24 |
+63 |
89 |
| 2 |
Рига ФК |
35 |
25 |
8 |
2 |
95 |
33 |
+62 |
83 |
| 3 |
Ауда Кекава |
35 |
21 |
7 |
7 |
61 |
38 |
+23 |
70 |
| 4 |
БФЦ Даугавпилс |
35 |
14 |
9 |
12 |
42 |
37 |
+5 |
51 |
| 5 |
Лиепая |
35 |
13 |
9 |
13 |
49 |
49 |
0 |
48 |
| 6 |
Супер Нова Рига |
35 |
11 |
6 |
18 |
35 |
53 |
-18 |
39 |
| 7 |
ФШ Йелгава |
35 |
8 |
8 |
19 |
37 |
61 |
-24 |
32 |
| 8 |
Гробиня |
35 |
6 |
11 |
18 |
27 |
64 |
-37 |
29 |
| 9 |
Тукумс 2000 |
35 |
5 |
10 |
20 |
44 |
67 |
-23 |
25 |
| 10 |
Огре Юнайтед |
35 |
4 |
7 |
24 |
34 |
85 |
-51 |
19 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| ФШ Йелгава |
|
| Огре Юнайтед |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
ФШ Йелгава |
ФШ Йелгава |
|
Огре Юнайтед |
Огре Юнайтед |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
РФШ Рига |
0 - 1 |
4 - 2 |
0 - 1 |
|
0 - 3 |
6 - 0 |
6 - 0 |
| 2 |
Рига ФК |
0 - 1 |
3 - 0 |
0 - 1 |
|
0 - 0 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 3 |
Ауда Кекава |
0 - 1 |
4 - 3 |
0 - 1 |
|
1 - 4 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
БФЦ Даугавпилс |
0 - 1 |
2 - 1 |
0 - 1 |
|
1 - 2 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 5 |
Лиепая |
0 - 2 |
3 - 0 |
0 - 2 |
|
2 - 2 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 6 |
Супер Нова Рига |
0 - 1 |
1 - 5 |
0 - 1 |
|
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
ФШ Йелгава |
- |
- |
- |
|
2 - 3 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 8 |
Гробиня |
2 - 0 |
0 - 0 |
2 - 0 |
|
1 - 1 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 9 |
Тукумс 2000 |
4 - 1 |
1 - 4 |
4 - 1 |
|
3 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Огре Юнайтед |
0 - 2 |
2 - 3 |
0 - 2 |
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
ФШ Йелгава |
Огре Юнайтед |
| Победи |
8 |
4 |
| Равни |
8 |
7 |
| Загуби |
19 |
24 |
| Вкарани Голове |
37 |
34 |
| Получени Голове |
61 |
85 |
| Средно Вкарани |
1.06 |
0.97 |
| Средно Получени |
1.74 |
2.43 |
| Мачове Вкарал |
51% |
69% |
| Мачове Получил |
86% |
91% |
| Гол/Гол |
43% |
63% |
| Над 1.5 |
66% |
86% |
| Над 2.5 |
43% |
66% |
| Над 3.5 |
31% |
49% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
11 |
14 |
| Вкарани Голове |
13 |
15 |
| Получени Голове |
26 |
49 |
| Средно Вкарани |
0.76 |
0.88 |
| Средно Получени |
1.53 |
2.88 |
| Мачове Вкарал |
41% |
65% |
| Мачове Получил |
88% |
94% |
| Гол/Гол |
29% |
59% |
| Над 1.5 |
53% |
94% |
| Над 2.5 |
24% |
76% |
| Над 3.5 |
18% |
59% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
3.69 |
3.49 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.23 |
1.21 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.42 |
2.57 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.16 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.48 |
1.46 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.13 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.45 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака