Япония - Джей2 Лига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
12:30
12:30
Фуджиеда МИФК
Ванрауре Хачинохе
Прогнози на потребителите
1 0% за Фуджиеда МИФК
X 0% за равен
2 0% за Ванрауре Хачинохе
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.20 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фуджиеда, а гостите от Хачинохе. Разстоянието между двата града е 688.9 км. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фуджиеда МИФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Купа на Лигата | Ренофа Ямагучи | 0 - 2 | Фуджиеда МИФК | 3.95 | 3.66 | 1.75 |
| 29.08.2026 | Джей2 Лига | Каталер Тояма | 2 - 3 | Фуджиеда МИФК | 1.90 | 3.39 | 3.66 |
| 26.08.2026 | Купа на Имп. | Монтедио Ямагата | 3 - 3 | Фуджиеда МИФК | 2.16 | 3.10 | 3.13 |
| 22.08.2026 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 1 - 0 | Фуджиеда МИФК | 2.24 | 3.07 | 3.09 |
| 15.08.2026 | Джей2 Лига | Фуджиеда МИФК | 3 - 1 | Иваки | 2.99 | 3.04 | 2.30 |
| 08.08.2026 | Джей2 Лига | Фуджиеда МИФК | 2 - 0 | Вегалта Сендай | 3.36 | 3.28 | 2.00 |
| 06.06.2026 | Плейофи | Фуджиеда МИФК | 1 - 0 | Ехиме ФК | 2.70 | 3.10 | 2.46 |
| 30.05.2026 | Плейофи | Сагамихара | 1 - 1 | Фуджиеда МИФК | 2.29 | 3.22 | 2.80 |
| 23.05.2026 | Джей2 Лига | Фуджиеда МИФК | 0 - 0 | Иваки | 3.10 | 3.19 | 2.16 |
| 16.05.2026 | Джей2 Лига | Джубило Ивата | 0 - 3 | Фуджиеда МИФК | 2.16 | 3.34 | 2.99 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Ванрауре Хачинохе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Купа на Лигата | Ванрауре Х. | 0 - 2 | Точиги Сити | 2.92 | 3.28 | 2.19 |
| 29.08.2026 | Джей2 Лига | Ванрауре Х. | 1 - 0 | Блаублиц Акита | 2.66 | 2.95 | 2.61 |
| 26.08.2026 | Купа на Имп. | Омия Ардижа | 2 - 0 | Ванрауре Х. | 1.74 | 3.52 | 4.08 |
| 22.08.2026 | Джей2 Лига | Ванрауре Х. | 0 - 2 | Вегалта Сендай | 3.86 | 3.16 | 1.92 |
| 15.08.2026 | Джей2 Лига | Точиги Сити | 5 - 0 | Ванрауре Х. | 2.23 | 3.20 | 2.93 |
| 08.08.2026 | Джей2 Лига | Ванрауре Х. | 2 - 0 | Каталер Тояма | 2.70 | 3.12 | 2.40 |
| 16.07.2026 | Приятелски срещи | Кавазаки Фронтале | 0 - 0 | Ванрауре Х. | - | - | - |
| 07.06.2026 | Плейофи | Ванрауре Х. | 1 - 1 | Имабари | 2.19 | 3.06 | 3.16 |
| 01.06.2026 | Плейофи | Ванрауре Х. | 0 - 1 | Фукушима Юн. | 1.66 | 3.56 | 4.62 |
| 24.05.2026 | Джей2 Лига | Ванрауре Х. | 0 - 0 | Точиги СК | 2.35 | 3.04 | 2.89 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Джей2 Лига класиране към 05.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Омия Ардижа | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Монтедио Ямагата | 4 | +6 | 9 |
| 3 | Фуджиеда МИФК | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Албирекс Ниигата | 4 | +2 | 9 |
| 5 | Шонан Белмар | 4 | +2 | 8 |
| 6 | Вегалта Сендай | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Джубило Ивата | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Йокохама ФК | 4 | +1 | 7 |
| 9 | Каталер Тояма | 4 | +5 | 6 |
| 10 | Точиги Сити | 4 | +3 | 6 |
| 11 | Ванрауре Хачинохе | 4 | -4 | 6 |
| 12 | Саган Тошу | 4 | 0 | 5 |
| 13 | Оита Тринита | 4 | +1 | 4 |
| 14 | Блаублиц Акита | 4 | -2 | 4 |
| 15 | Токушима Вортис | 4 | -2 | 4 |
| 16 | Вентфорет Кофу | 4 | -4 | 4 |
| 17 | Консадол Сапоро | 4 | -3 | 3 |
| 18 | Иваки | 4 | -5 | 3 |
| 19 | Тегеваджаро Миядзаки | 4 | -3 | 2 |
| 20 | Имабари | 4 | -9 | 0 |
Хронология в първенството
| Фуджиеда МИФК | |
| Ванрауре Хачинохе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фуджиеда МИФК | Фуджиеда МИФК | Ванрауре Хачинохе | Ванрауре Хачинохе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Омия Ардижа | |||||||
| 2 | Монтедио Ямагата | |||||||
| 3 | Фуджиеда МИФК | - | - | - | ||||
| 4 | Албирекс Ниигата | 1 - 0 | ||||||
| 5 | Шонан Белмар | |||||||
| 6 | Вегалта Сендай | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | ||||
| 7 | Джубило Ивата | |||||||
| 8 | Йокохама ФК | |||||||
| 9 | Каталер Тояма | 2 - 3 | 2 - 0 | |||||
| 10 | Точиги Сити | 5 - 0 | 5 - 0 | |||||
| 11 | Ванрауре Хачинохе | - | - | - | ||||
| 12 | Саган Тошу | |||||||
| 13 | Оита Тринита | |||||||
| 14 | Блаублиц Акита | 1 - 0 | ||||||
| 15 | Токушима Вортис | |||||||
| 16 | Вентфорет Кофу | |||||||
| 17 | Консадол Сапоро | |||||||
| 18 | Иваки | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 19 | Тегеваджаро Миядзаки | |||||||
| 20 | Имабари | |||||||
Представяне в Шампионата
| Фуджиеда МИФК | Ванрауре Хачинохе | |
| Победи | 3 | 2 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 1 | 2 |
| Вкарани Голове | 8 | 3 |
| Получени Голове | 4 | 7 |
| Средно Вкарани | 2.00 | 0.75 |
| Средно Получени | 1.00 | 1.75 |
| Мачове Вкарал | 75% | 50% |
| Мачове Получил | 75% | 50% |
| Гол/Гол | 50% | 0% |
| Над 1.5 | 75% | 75% |
| Над 2.5 | 50% | 25% |
| Над 3.5 | 50% | 25% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 0 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 0 | 1 |
| Вкарани Голове | 5 | 0 |
| Получени Голове | 1 | 5 |
| Средно Вкарани | 2.50 | 0.00 |
| Средно Получени | 0.50 | 5.00 |
| Мачове Вкарал | 100% | 0% |
| Мачове Получил | 50% | 100% |
| Гол/Гол | 50% | 0% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 50% | 100% |
| Над 3.5 | 50% | 100% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.20 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Фуджиеда МИФК
X 0% за равен
2 0% за Ванрауре Хачинохе
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
