Еквадор - Серия А (2017 - Първа Фаза)
23:00
Фуерса Амария
Делфин Манта
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.10 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 1.38 | 1.48 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.06.2017 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мачала, а гостите от Манта. Разстоянието между двата града е 269.1 км. Мачът ще се играе на стадион 9-ти Май, който има капацитет от 18 500 места. Снимки от Google карта стадион 9-ти Май. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фуерса Амария - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.06.2017 | Серия А | Емелек Гуаякил | 1 - 0 | Фуерса Амария | 1.16 | 5.87 | 14.88 |
| 01.06.2017 | Копа Судамерикана | Фуерса Амария | 2 - 0 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.51 | 3.00 | 2.76 |
| 27.05.2017 | Серия А | Фуерса Амария | 0 - 2 | Гуаякил Сити | 2.15 | 3.13 | 3.15 |
| 21.05.2017 | Серия А | ЛДУ Кито | 1 - 1 | Фуерса Амария | 1.45 | 3.74 | 6.49 |
| 14.05.2017 | Серия А | Фуерса Амария | 3 - 1 | Унив. Католика Кито | 2.46 | 3.07 | 2.71 |
| 05.05.2017 | Серия А | Индепендиенте дел Вале | 2 - 0 | Фуерса Амария | 1.36 | 4.16 | 7.99 |
| 29.04.2017 | Серия А | Фуерса Амария | 0 - 3 | Барселона Гуаякил | 3.51 | 3.16 | 1.99 |
| 24.04.2017 | Серия А | Барселона Гуаякил | 2 - 0 | Фуерса Амария | 1.39 | 4.09 | 6.83 |
| 16.04.2017 | Серия А | Фуерса Амария | 1 - 2 | Индепендиенте дел Вале | 2.52 | 2.99 | 2.70 |
| 10.04.2017 | Серия А | Унив. Католика Кито | 0 - 0 | Фуерса Амария | 1.54 | 3.68 | 5.50 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Делфин Манта - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.06.2017 | Серия А | Делфин Манта | 2 - 1 | Индепендиенте дел Вале | 2.29 | 3.00 | 3.01 |
| 28.05.2017 | Серия А | Макара Амбато | 1 - 2 | Делфин Манта | 2.10 | 3.03 | 3.38 |
| 21.05.2017 | Серия А | Делфин Манта | 1 - 0 | Депортиво Куенка | 1.56 | 3.51 | 5.52 |
| 14.05.2017 | Серия А | Ел Национал Кито | 0 - 0 | Делфин Манта | 1.78 | 3.32 | 4.15 |
| 07.05.2017 | Серия А | Делфин Манта | 1 - 0 | Клан Хувенил | 1.40 | 3.95 | 7.28 |
| 01.05.2017 | Серия А | Емелек Гуаякил | 1 - 1 | Делфин Манта | 1.40 | 3.98 | 7.35 |
| 23.04.2017 | Серия А | Делфин Манта | 3 - 3 | Емелек Гуаякил | 4.02 | 3.25 | 1.81 |
| 16.04.2017 | Серия А | Клан Хувенил | 0 - 1 | Делфин Манта | 2.40 | 3.06 | 2.81 |
| 09.04.2017 | Серия А | Делфин Манта | 3 - 0 | Ел Национал Кито | 1.71 | 3.32 | 4.51 |
| 25.03.2017 | Серия А | Депортиво Куенка | 1 - 1 | Делфин Манта | 1.74 | 3.33 | 4.38 |
Общо 6 победи и 4 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2017 | Серия А | Делфин Манта | 5 - 1 | Фуерса Амария | 1.60 | 3.50 | 5.20 |
| 26.11.2016 | Серия А | Делфин Манта | 0 - 1 | Фуерса Амария | 1.97 | 3.29 | 3.51 |
| 14.08.2016 | Серия А | Фуерса Амария | 2 - 3 | Делфин Манта | 2.22 | 3.02 | 3.14 |
| 08.05.2016 | Серия А | Делфин Манта | 1 - 2 | Фуерса Амария | 2.43 | 2.97 | 2.80 |
| 26.03.2016 | Серия А | Фуерса Амария | 2 - 2 | Делфин Манта | 1.73 | 3.26 | 4.43 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Фуерса Амария имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Серия А класиране към 11.06.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Делфин Манта | 17 | +16 | 37 |
| 2 | Индепендиенте дел Вале | 17 | +11 | 32 |
| 3 | Барселона Гуаякил | 16 | +13 | 31 |
| 4 | Емелек Гуаякил | 15 | +12 | 31 |
| 5 | Депортиво Куенка | 18 | +2 | 25 |
| 6 | Макара Амбато | 17 | -5 | 22 |
| 7 | Гуаякил Сити | 17 | -1 | 21 |
| 8 | Универсидад Католика Кито | 16 | +5 | 20 |
| 9 | Ел Национал Кито | 18 | -11 | 16 |
| 10 | Фуерса Амария | 17 | -12 | 12 |
| 11 | ЛДУ Кито | 15 | -9 | 10 |
| 12 | Клан Хувенил | 17 | -21 | 9 |
Хронология в първенството
| Фуерса Амария | |
| Делфин Манта | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фуерса Амария | Фуерса Амария | Делфин Манта | Делфин Манта | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Делфин Манта | 5 - 1 | - | - | - | |||
| 2 | Индепендиенте дел Вале | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Барселона Гуаякил | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | |||
| 4 | Емелек Гуаякил | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Депортиво Куенка | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 6 | Макара Амбато | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 7 | Гуаякил Сити | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | |||
| 8 | Универсидад Католика Кито | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 9 | Ел Национал Кито | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 10 | Фуерса Амария | - | - | - | 5 - 1 | |||
| 11 | ЛДУ Кито | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 12 | Клан Хувенил | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Фуерса Амария | Делфин Манта | |
| Позиция | 10 | 1 |
| Точки | 12 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 2 |
| Точки | 8 | 14 |
Форма в шампионата
| Фуерса Амария | Делфин Манта | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
6 9 |
10
7 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
2 4 |
3
5 0 |
Голове в шампионата
| Фуерса Амария | Делфин Манта | |
|
Вкарани
Получени |
12
24 |
25
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
11 |
8
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.10 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 1.38 | 1.48 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.06.2017 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
