Ел Салвадор - Примера Дивисион (2026 - Апертура)
неделя, 6 септември, 2026
00:00
Фуерте Сан Франциско
ФАС Санта Ана
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Фуерте Сан Франциско
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.35 |
3.05 |
2.04 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.64 |
1.29 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.40 |
1.48 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.90 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.61 |
2.15 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.88 |
1.79 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сан Франциско Готера, а гостите от Санта Ана.
Разстоянието между двата града е 161.0 км.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фуерте Сан Франциско - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.08.2026 |
Примера Дивисион |
Агила Сан Мигел |
4 - 1 |
Фуерте Сан Фр. |
1.59 |
3.40 |
4.82 |
| 24.08.2026 |
Примера Дивисион |
Атлетико Балбоа |
1 - 0 |
Фуерте Сан Фр. |
2.07 |
2.95 |
3.25 |
| 16.08.2026 |
Примера Дивисион |
Фуерте Сан Фр. |
1 - 0 |
Исидро Метапан |
3.37 |
3.01 |
1.99 |
| 10.08.2026 |
Примера Дивисион |
Какауатике |
0 - 0 |
Фуерте Сан Фр. |
1.91 |
3.18 |
3.45 |
| 02.08.2026 |
Примера Дивисион |
Фуерте Сан Фр. |
2 - 2 |
Интер С. Текла |
3.76 |
3.25 |
1.84 |
| 30.07.2026 |
Примера Дивисион |
Луис А. Фирпо |
4 - 0 |
Фуерте Сан Фр. |
1.37 |
3.95 |
6.74 |
| 27.07.2026 |
Примера Дивисион |
Фуерте Сан Фр. |
1 - 1 |
Платенсе Сак. |
1.86 |
3.18 |
3.60 |
| 02.05.2026 |
Примера Дивисион |
Фуерте Сан Фр. |
0 - 1 |
Алианса Сан Салвадор |
4.19 |
3.34 |
1.67 |
| 26.04.2026 |
Примера Дивисион |
Исидро Метапан |
1 - 3 |
Фуерте Сан Фр. |
1.54 |
3.57 |
5.29 |
| 22.04.2026 |
Купа на Президента |
Фуерте Сан Фр. |
1 - 0 |
Платенсе Сак. |
2.31 |
3.10 |
2.81 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
ФАС Санта Ана - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.08.2026 |
Примера Дивисион |
ФАС Санта Ана |
3 - 1 |
Луис А. Фирпо |
2.27 |
2.96 |
2.82 |
| 26.08.2026 |
Други Международни |
Картахинес |
2 - 0 |
ФАС Санта Ана |
1.80 |
3.25 |
4.28 |
| 23.08.2026 |
Примера Дивисион |
ФАС Санта Ана |
1 - 0 |
Агила Сан Мигел |
1.92 |
3.16 |
3.39 |
| 20.08.2026 |
Други Международни |
ФАС Санта Ана |
1 - 1 |
Мунисипал |
2.63 |
3.04 |
2.49 |
| 17.08.2026 |
Примера Дивисион |
Платенсе Сак. |
2 - 1 |
ФАС Санта Ана |
3.70 |
3.14 |
1.85 |
| 10.08.2026 |
Примера Дивисион |
ФАС Санта Ана |
1 - 1 |
Атлетико Балбоа |
1.34 |
4.14 |
7.23 |
| 07.08.2026 |
Други Международни |
Мотагуа Тегусигалпа |
1 - 0 |
ФАС Санта Ана |
1.87 |
3.25 |
3.72 |
| 03.08.2026 |
Примера Дивисион |
ИНКА-Аруба |
0 - 4 |
ФАС Санта Ана |
5.65 |
3.60 |
1.47 |
| 31.07.2026 |
Примера Дивисион |
Исидро Метапан |
2 - 0 |
ФАС Санта Ана |
2.98 |
2.98 |
2.26 |
| 25.07.2026 |
Примера Дивисион |
ФАС Санта Ана |
3 - 1 |
Мунисипал Лименьо |
1.53 |
3.51 |
5.24 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.03.2026 |
Примера Дивисион |
ФАС Санта Ана |
3 - 1 |
Фуерте Сан Фр. |
1.25 |
4.54 |
9.07 |
| 25.01.2026 |
Примера Дивисион |
Фуерте Сан Фр. |
1 - 1 |
ФАС Санта Ана |
5.40 |
3.74 |
1.52 |
| 29.09.2025 |
Примера Дивисион |
ФАС Санта Ана |
3 - 0 |
Фуерте Сан Фр. |
1.37 |
4.18 |
6.75 |
| 28.07.2025 |
Примера Дивисион |
Фуерте Сан Фр. |
0 - 8 |
ФАС Санта Ана |
3.64 |
2.85 |
2.06 |
| 10.04.2025 |
Примера Дивисион |
ФАС Санта Ана |
0 - 3 |
Фуерте Сан Фр. |
1.58 |
3.40 |
5.07 |
| 12.02.2025 |
Примера Дивисион |
Фуерте Сан Фр. |
0 - 0 |
ФАС Санта Ана |
2.98 |
2.89 |
2.29 |
| 06.10.2024 |
Примера Дивисион |
ФАС Санта Ана |
4 - 0 |
Фуерте Сан Фр. |
1.69 |
3.32 |
4.43 |
| 05.08.2024 |
Примера Дивисион |
Фуерте Сан Фр. |
2 - 2 |
ФАС Санта Ана |
3.08 |
3.00 |
2.18 |
| 25.04.2024 |
Примера Дивисион |
Фуерте Сан Фр. |
0 - 2 |
ФАС Санта Ана |
2.73 |
3.01 |
2.39 |
| 25.02.2024 |
Примера Дивисион |
ФАС Санта Ана |
1 - 0 |
Фуерте Сан Фр. |
1.71 |
3.42 |
4.26 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 6 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Фуерте Сан Франциско имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Интер Санта Текла |
7 |
4 |
3 |
0 |
12 |
3 |
+9 |
15 |
| 2 |
ФАС Санта Ана |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
7 |
+6 |
13 |
| 3 |
Исидро Метапан |
7 |
4 |
1 |
2 |
11 |
7 |
+4 |
13 |
| 4 |
Луис Анхел Фирпо |
6 |
3 |
2 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
11 |
| 5 |
Мунисипал Лименьо |
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
10 |
| 6 |
Атлетико Балбоа |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
9 |
| 6 |
Платенсе Сакатеколука |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
9 |
| 8 |
Алианса Сан Салвадор |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
7 |
0 |
8 |
| 9 |
Какауатике |
7 |
1 |
4 |
2 |
10 |
12 |
-2 |
7 |
| 10 |
Агила Сан Мигел |
7 |
1 |
3 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
6 |
| 11 |
Фуерте Сан Франциско |
7 |
1 |
3 |
3 |
5 |
12 |
-7 |
6 |
| 12 |
ИНКА-Аруба |
7 |
0 |
2 |
5 |
3 |
16 |
-13 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Фуерте Сан Франциско |
|
| ФАС Санта Ана |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Фуерте Сан Франциско |
Фуерте Сан Франциско |
|
ФАС Санта Ана |
ФАС Санта Ана |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Интер Санта Текла |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 2 |
ФАС Санта Ана |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Исидро Метапан |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Луис Анхел Фирпо |
|
4 - 0 |
|
|
3 - 1 |
|
|
| 5 |
Мунисипал Лименьо |
|
|
|
|
3 - 1 |
|
|
| 6 |
Атлетико Балбоа |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Платенсе Сакатеколука |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Алианса Сан Салвадор |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Какауатике |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Агила Сан Мигел |
|
4 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 11 |
Фуерте Сан Франциско |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 12 |
ИНКА-Аруба |
|
|
|
|
|
0 - 4 |
0 - 4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Фуерте Сан Франциско |
ФАС Санта Ана |
| Победи |
1 |
4 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
5 |
13 |
| Получени Голове |
12 |
7 |
| Средно Вкарани |
0.71 |
1.86 |
| Средно Получени |
1.71 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
57% |
86% |
| Мачове Получил |
71% |
71% |
| Гол/Гол |
43% |
57% |
| Над 1.5 |
57% |
86% |
| Над 2.5 |
43% |
57% |
| Над 3.5 |
43% |
43% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
5 |
| Получени Голове |
3 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
1.67 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
100% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
67% |
| Гол/Гол |
67% |
33% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
33% |
67% |
| Над 3.5 |
33% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.35 |
3.05 |
2.04 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.64 |
1.29 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.40 |
1.48 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.90 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.61 |
2.15 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.88 |
1.79 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Фуерте Сан Франциско
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака