Ел Салвадор - Примера Дивисион (2026 - Апертура)
неделя, 2 август, 2026
00:00
Фуерте Сан Франциско
Интер Санта Текла
2 - 2
(2 - 1, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Фуерте Сан Франциско
2 0% за Интер Санта Текла
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.76 |
3.25 |
1.84 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.81 |
1.27 |
1.21 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.79 |
1.37 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.98 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
2.06 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.23 |
3.69 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.89 |
1.79 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.08.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сан Франциско Готера, а гостите от Санта Текла.
Разстоянието между двата града е 127.5 км.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фуерте Сан Франциско - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.07.2026 |
Примера Дивисион |
Луис А. Фирпо |
4 - 0 |
Фуерте Сан Фр. |
1.37 |
3.95 |
6.74 |
| 27.07.2026 |
Примера Дивисион |
Фуерте Сан Фр. |
1 - 1 |
Платенсе Сак. |
1.86 |
3.18 |
3.60 |
| 02.05.2026 |
Примера Дивисион |
Фуерте Сан Фр. |
0 - 1 |
Алианса Сан Салвадор |
4.19 |
3.34 |
1.67 |
| 26.04.2026 |
Примера Дивисион |
Исидро Метапан |
1 - 3 |
Фуерте Сан Фр. |
1.54 |
3.57 |
5.29 |
| 22.04.2026 |
Купа на Президента |
Фуерте Сан Фр. |
1 - 0 |
Платенсе Сак. |
2.31 |
3.10 |
2.81 |
| 19.04.2026 |
Примера Дивисион |
Сакатеколука |
1 - 0 |
Фуерте Сан Фр. |
2.60 |
2.92 |
2.48 |
| 16.04.2026 |
Примера Дивисион |
Фуерте Сан Фр. |
1 - 1 |
Платенсе Сак. |
2.43 |
3.00 |
2.55 |
| 13.04.2026 |
Примера Дивисион |
Фуерте Сан Фр. |
0 - 2 |
Мунисипал Лименьо |
3.21 |
3.04 |
2.01 |
| 10.04.2026 |
Купа на Президента |
Платенсе Сак. |
1 - 1 |
Фуерте Сан Фр. |
2.20 |
3.15 |
2.92 |
| 06.04.2026 |
Примера Дивисион |
Фуерте Сан Фр. |
0 - 2 |
Луис А. Фирпо |
4.38 |
3.25 |
1.66 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Интер Санта Текла - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.07.2026 |
Примера Дивисион |
Интер С. Текла |
0 - 0 |
Агила Сан Мигел |
2.54 |
3.14 |
2.50 |
| 26.07.2026 |
Примера Дивисион |
Атлетико Балбоа |
0 - 0 |
Интер С. Текла |
5.12 |
3.60 |
1.56 |
| 11.05.2026 |
Клаусура Финали |
Интер С. Текла |
2 - 1 |
Мунисипал Лименьо |
2.25 |
3.05 |
2.75 |
| 08.05.2026 |
Клаусура Финали |
Мунисипал Лименьо |
2 - 0 |
Интер С. Текла |
2.05 |
3.10 |
3.07 |
| 02.05.2026 |
Примера Дивисион |
Сакатеколука |
2 - 0 |
Интер С. Текла |
4.35 |
3.36 |
1.66 |
| 26.04.2026 |
Примера Дивисион |
Интер С. Текла |
2 - 1 |
Мунисипал Лименьо |
2.21 |
2.99 |
2.86 |
| 23.04.2026 |
Купа на Президента |
Интер С. Текла |
2 - 1 |
Сакатеколука |
1.22 |
5.75 |
9.00 |
| 20.04.2026 |
Примера Дивисион |
Агила Сан Мигел |
0 - 1 |
Интер С. Текла |
1.62 |
3.48 |
4.40 |
| 16.04.2026 |
Примера Дивисион |
Интер С. Текла |
2 - 2 |
ФАС Санта Ана |
3.59 |
3.23 |
1.83 |
| 13.04.2026 |
Примера Дивисион |
Еркулес Сан С. |
2 - 2 |
Интер С. Текла |
3.52 |
3.26 |
1.83 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.03.2026 |
Примера Дивисион |
Фуерте Сан Фр. |
0 - 0 |
Интер С. Текла |
2.99 |
2.80 |
2.24 |
| 22.01.2026 |
Примера Дивисион |
Интер С. Текла |
2 - 0 |
Фуерте Сан Фр. |
1.89 |
3.15 |
3.78 |
| 25.09.2025 |
Примера Дивисион |
Фуерте Сан Фр. |
2 - 3 |
Интер С. Текла |
2.26 |
2.93 |
3.01 |
| 24.07.2025 |
Примера Дивисион |
Интер С. Текла |
0 - 0 |
Фуерте Сан Фр. |
2.43 |
2.86 |
2.90 |
В последните 4 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Фуерте Сан Франциско имат изиграни 2 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 02.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Исидро Метапан |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
6 |
| 2 |
Луис Анхел Фирпо |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
4 |
| 3 |
Алианса Сан Салвадор |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 4 |
Какауатике |
2 |
1 |
0 |
1 |
6 |
6 |
0 |
3 |
| 5 |
Мунисипал Лименьо |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 5 |
ФАС Санта Ана |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 7 |
Агила Сан Мигел |
2 |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
| 8 |
Интер Санта Текла |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
| 9 |
Платенсе Сакатеколука |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 10 |
Атлетико Балбоа |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
1 |
| 11 |
Фуерте Сан Франциско |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
5 |
-4 |
1 |
| 12 |
ИНКА-Аруба |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Фуерте Сан Франциско |
|
| Интер Санта Текла |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Фуерте Сан Франциско |
Фуерте Сан Франциско |
|
Интер Санта Текла |
Интер Санта Текла |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Исидро Метапан |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Луис Анхел Фирпо |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Алианса Сан Салвадор |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Какауатике |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Мунисипал Лименьо |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
ФАС Санта Ана |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Агила Сан Мигел |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 8 |
Интер Санта Текла |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Платенсе Сакатеколука |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 10 |
Атлетико Балбоа |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 11 |
Фуерте Сан Франциско |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 12 |
ИНКА-Аруба |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Фуерте Сан Франциско |
Интер Санта Текла |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
0 |
| Получени Голове |
5 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
0.00 |
| Средно Получени |
2.50 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
50% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
50% |
0% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
0 |
| Получени Голове |
1 |
0 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.76 |
3.25 |
1.84 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.81 |
1.27 |
1.21 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.79 |
1.37 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.98 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
2.06 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.23 |
3.69 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.89 |
1.79 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.08.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Фуерте Сан Франциско
2 0% за Интер Санта Текла
Няма гласували за футболния мач