Фарьорски острови - Висша Лига (2017)
21:00
Фуглафьордур
Рунавик
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 12.67 | 7.08 | 1.13 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 1.06 | 1.01 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.00 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.85 | 1.85 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.07.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фуглафьордур, а гостите от Рунавик. Разстоянието между двата града е 15.1 км. Мачът ще се играе на стадион Фуглафьордур, който има капацитет от 3 000 места. Размерите на терена са 100 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Фуглафьордур. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фуглафьордур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.07.2017 | Висша Лига | Викингур Гота | 4 - 0 | Фуглафьордур | 1.11 | 7.71 | 13.18 |
| 23.06.2017 | Висша Лига | Фуглафьордур | 1 - 4 | Клаксвик | 7.19 | 5.14 | 1.29 |
| 18.06.2017 | Висша Лига | Фуглафьордур | 1 - 2 | ЕБ Стреймур | 1.84 | 3.46 | 3.55 |
| 14.06.2017 | Висша Лига | 07 Вестур | 3 - 2 | Фуглафьордур | 2.30 | 3.35 | 2.64 |
| 03.06.2017 | Висша Лига | Фуглафьордур | 0 - 4 | ТБ Творойри | 1.84 | 3.39 | 3.59 |
| 28.05.2017 | Висша Лига | ХБ Торсхавн | 4 - 2 | Фуглафьордур | 1.40 | 4.31 | 6.02 |
| 20.05.2017 | Висша Лига | Рунавик | 3 - 0 | Фуглафьордур | 1.33 | 4.49 | 7.17 |
| 14.05.2017 | Висша Лига | Фуглафьордур | 1 - 1 | Викингур Гота | 7.75 | 5.25 | 1.27 |
| 06.05.2017 | Висша Лига | Клаксвик | 3 - 1 | Фуглафьордур | 1.22 | 5.67 | 8.40 |
| 29.04.2017 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 4 - 0 | Фуглафьордур | - | - | - |
Общо 1 равенство и 9 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Рунавик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.07.2017 | Висша Лига | 07 Вестур | 0 - 7 | Рунавик | 6.04 | 4.27 | 1.39 |
| 06.07.2017 | ЛЕ Квалификации | Рунавик | 0 - 2 | Динамо Минск | 4.92 | 3.79 | 1.59 |
| 29.06.2017 | ЛЕ Квалификации | Динамо Минск | 2 - 1 | Рунавик | 1.11 | 7.73 | 16.97 |
| 23.06.2017 | Висша Лига | Скала ИФ | 2 - 1 | Рунавик | 5.82 | 4.54 | 1.39 |
| 18.06.2017 | Висша Лига | Викингур Гота | 1 - 2 | Рунавик | 2.02 | 3.29 | 3.18 |
| 14.06.2017 | Висша Лига | Рунавик | 2 - 2 | Клаксвик | 2.21 | 3.40 | 2.75 |
| 03.06.2017 | Висша Лига | ЕБ Стреймур | 0 - 3 | Рунавик | 6.29 | 4.44 | 1.36 |
| 29.05.2017 | Висша Лига | Рунавик | 1 - 1 | Б36 Торсхавн | 2.02 | 3.26 | 3.22 |
| 20.05.2017 | Висша Лига | Рунавик | 3 - 0 | Фуглафьордур | 1.33 | 4.49 | 7.17 |
| 14.05.2017 | Висша Лига | Рунавик | 4 - 0 | 07 Вестур | - | - | - |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2017 | Висша Лига | Рунавик | 3 - 0 | Фуглафьордур | 1.33 | 4.49 | 7.17 |
| 07.08.2016 | Висша Лига | Рунавик | 7 - 1 | Фуглафьордур | 1.39 | 4.47 | 5.54 |
| 12.05.2016 | Висша Лига | Фуглафьордур | 0 - 2 | Рунавик | 2.56 | 3.49 | 2.22 |
| 02.04.2016 | Висша Лига | Рунавик | 6 - 1 | Фуглафьордур | 1.30 | 4.66 | 6.37 |
| 03.08.2015 | Висша Лига | Рунавик | 5 - 1 | Фуглафьордур | - | - | - |
| 08.05.2015 | Висша Лига | Фуглафьордур | 0 - 3 | Рунавик | 2.40 | 3.70 | 2.35 |
| 22.03.2015 | Висша Лига | Рунавик | 3 - 1 | Фуглафьордур | - | - | - |
| 25.10.2014 | Висша Лига | Рунавик | 4 - 2 | Фуглафьордур | - | - | - |
| 21.06.2014 | Висша Лига | Рунавик | 2 - 2 | Фуглафьордур | 1.61 | 3.56 | 4.54 |
| 13.04.2014 | Висша Лига | Фуглафьордур | 2 - 1 | Рунавик | 2.00 | 3.50 | 3.05 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 8 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Фуглафьордур имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 27.07.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Викингур Гота | 15 | +21 | 32 |
| 2 | Клаксвик | 15 | +11 | 32 |
| 3 | Рунавик | 15 | +19 | 27 |
| 4 | Б36 Торсхавн | 15 | +11 | 23 |
| 5 | ТБ Творойри | 15 | +1 | 20 |
| 6 | ХБ Торсхавн | 15 | +3 | 18 |
| 7 | ЕБ Стреймур | 15 | -10 | 17 |
| 8 | Скала ИФ | 15 | -6 | 16 |
| 9 | 07 Вестур | 15 | -24 | 11 |
| 10 | Фуглафьордур | 15 | -26 | 6 |
Хронология в първенството
| Фуглафьордур | |
| Рунавик | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фуглафьордур | Фуглафьордур | Рунавик | Рунавик | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Викингур Гота | 1 - 1 | 4 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 2 | Клаксвик | 1 - 4 | 3 - 1 | 1 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 3 | Рунавик | 3 - 0 | - | - | - | |||
| 4 | Б36 Торсхавн | 4 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 5 | ТБ Творойри | 0 - 4 | 3 - 0* | 0 - 4 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 6 | ХБ Торсхавн | 0 - 0 | 4 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | ЕБ Стреймур | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 8 | Скала ИФ | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 9 | 07 Вестур | 0 - 1 | 3 - 2 | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 7 | 0 - 7 | |
| 10 | Фуглафьордур | - | - | - | 3 - 0 | |||
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Фуглафьордур | Рунавик | |
| Позиция | 10 | 3 |
| Точки | 6 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 3 |
| Точки | 5 | 14 |
Форма в шампионата
| Фуглафьордур | Рунавик | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
3 11 |
7
6 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 4 |
4
2 1 |
Голове в шампионата
| Фуглафьордур | Рунавик | |
|
Вкарани
Получени |
11
37 |
33
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
6
13 |
20
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 12.67 | 7.08 | 1.13 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 1.06 | 1.01 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.00 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.85 | 1.85 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.07.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
