Япония - Джей2 Лига (2026)
събота, 16 май, 2026
08:00
08:00
Фукушима Юнайтед
Консадол Сапоро
Прогнози на потребителите
1 0% за Фукушима Юнайтед
X 0% за равен
2 0% за Консадол Сапоро
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.37 | 3.66 | 1.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 1.23 | 1.27 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.57 | 1.43 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.63 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.33 | 1.54 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.34 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 2.39 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фукушима, а гостите от Сапоро. Разстоянието между двата града е 594.3 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фукушима Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Джей2 Лига | Фукушима Юн. | 4 - 2 | Джубило Ивата | 3.43 | 3.50 | 1.91 |
| 06.05.2026 | Джей2 Лига | Фуджиеда МИФК | 1 - 1 | Фукушима Юн. | 1.86 | 3.63 | 3.49 |
| 03.05.2026 | Джей2 Лига | Фукушима Юн. | 1 - 2 | Омия Ардижа | 4.62 | 3.89 | 1.60 |
| 29.04.2026 | Джей2 Лига | Нагано Парсейро | 1 - 3 | Фукушима Юн. | 2.33 | 3.34 | 2.70 |
| 25.04.2026 | Джей2 Лига | Фукушима Юн. | 0 - 1 | Вентфорет Кофу | 3.72 | 3.53 | 1.84 |
| 19.04.2026 | Джей2 Лига | Фукушима Юн. | 1 - 2 | Гифу | 3.86 | 3.67 | 1.77 |
| 12.04.2026 | Джей2 Лига | Фукушима Юн. | 2 - 3 | Иваки | 4.78 | 4.08 | 1.55 |
| 04.04.2026 | Джей2 Лига | Консадол Сапоро | 0 - 2 | Фукушима Юн. | 1.51 | 4.15 | 5.03 |
| 29.03.2026 | Джей2 Лига | Фукушима Юн. | 1 - 3 | Мацумото Ямага | 2.74 | 3.39 | 2.28 |
| 21.03.2026 | Джей2 Лига | Фукушима Юн. | 3 - 3 | Фуджиеда МИФК | 3.21 | 3.46 | 2.00 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 5 загуби в последните 7 домакинства.
Консадол Сапоро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Джей2 Лига | Консадол Сапоро | 4 - 3 | Омия Ардижа | 2.49 | 3.45 | 2.46 |
| 06.05.2026 | Джей2 Лига | Консадол Сапоро | 2 - 0 | Нагано Парсейро | 1.54 | 3.85 | 5.15 |
| 02.05.2026 | Джей2 Лига | Гифу | 0 - 3 | Консадол Сапоро | 2.16 | 3.25 | 3.06 |
| 29.04.2026 | Джей2 Лига | Консадол Сапоро | 2 - 1 | Фуджиеда МИФК | 2.07 | 3.24 | 3.23 |
| 25.04.2026 | Джей2 Лига | Консадол Сапоро | 2 - 1 | Иваки | 2.95 | 3.26 | 2.21 |
| 18.04.2026 | Джей2 Лига | Консадол Сапоро | 2 - 1 | Мацумото Ямага | 2.09 | 3.31 | 3.18 |
| 11.04.2026 | Джей2 Лига | Вентфорет Кофу | 2 - 1 | Консадол Сапоро | 2.22 | 3.16 | 3.00 |
| 04.04.2026 | Джей2 Лига | Консадол Сапоро | 0 - 2 | Фукушима Юн. | 1.51 | 4.15 | 5.03 |
| 28.03.2026 | Джей2 Лига | Фуджиеда МИФК | 1 - 1 | Консадол Сапоро | 2.61 | 3.36 | 2.37 |
| 21.03.2026 | Джей2 Лига | Консадол Сапоро | 1 - 0 | Вентфорет Кофу | 2.15 | 3.23 | 3.07 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2026 | Джей2 Лига | Консадол Сапоро | 0 - 2 | Фукушима Юн. | 1.51 | 4.15 | 5.03 |
Джей2 Лига класиране към 16.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Вегалта Сендай | 16 | +18 | 40 | |||||
| 2 | Шонан Белмар | 16 | +10 | 31 | |||||
| 3 | Блаублиц Акита | 16 | +6 | 29 | |||||
| 4 | Сагамихара | 16 | +3 | 27 | |||||
| 5 | Йокохама ФК | 16 | +3 | 23 | |||||
| 6 | Теспа Гунма | 16 | -13 | 20 | |||||
| 7 | Монтедио Ямагата | 16 | -4 | 19 | |||||
| 8 | Точиги Сити | 16 | -15 | 18 | |||||
| 9 | Точиги СК | 16 | -4 | 17 | |||||
| 10 | Ванрауре Хачинохе | 16 | -4 | 16 | |||||
| 1 | Вентфорет Кофу | 16 | +8 | 32 | |||||
| 2 | Иваки | 16 | +4 | 28 | |||||
| 3 | Консадол Сапоро | 16 | +2 | 28 | |||||
| 4 | Омия Ардижа | 16 | +9 | 27 | |||||
| 5 | Гифу | 16 | 0 | 27 | |||||
| 6 | Фуджиеда МИФК | 16 | +1 | 26 | |||||
| 7 | Мацумото Ямага | 16 | +10 | 23 | |||||
| 8 | Джубило Ивата | 16 | -5 | 22 | |||||
| 9 | Фукушима Юнайтед | 16 | -10 | 16 | |||||
| 10 | Нагано Парсейро | 16 | -19 | 11 | |||||
| 1 | Каталер Тояма | 16 | +17 | 37 | |||||
| 2 | Кочи Юнайтед | 16 | +5 | 30 | |||||
| 3 | Албирекс Ниигата | 16 | +2 | 29 | |||||
| 4 | Токушима Вортис | 16 | +14 | 28 | |||||
| 5 | Ехиме ФК | 16 | +7 | 25 | |||||
| 6 | Звейген Канадзава | 16 | -8 | 22 | |||||
| 7 | Имабари | 16 | -3 | 19 | |||||
| 8 | Нара Клуб | 16 | -12 | 18 | |||||
| 9 | Осака | 16 | -3 | 17 | |||||
| 10 | Каматамаре Сануки | 16 | -19 | 15 | |||||
| 1 | Тегеваджаро Миядзаки | 16 | +23 | 43 | |||||
| 2 | Саган Тошу | 16 | +10 | 30 | |||||
| 3 | Кагошима Юнайтед | 16 | +3 | 27 | |||||
| 4 | Ренофа Ямагучи | 16 | +2 | 26 | |||||
| 5 | Роасо Кумамото | 16 | +1 | 25 | |||||
| 6 | Гайнаре Тотори | 16 | -6 | 22 | |||||
| 7 | Оита Тринита | 16 | +1 | 21 | |||||
| 8 | Рейлак Шига | 16 | -14 | 16 | |||||
| 9 | Гираванц Китакюшу | 16 | -10 | 15 | |||||
| 10 | Рюкю | 16 | -10 | 15 | |||||
Хронология в първенството
| Фукушима Юнайтед | |
| Консадол Сапоро | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фукушима Юнайтед | Фукушима Юнайтед | Консадол Сапоро | Консадол Сапоро | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Вегалта Сендай | |||||||
| 2 | Шонан Белмар | |||||||
| 3 | Блаублиц Акита | |||||||
| 4 | Сагамихара | |||||||
| 5 | Йокохама ФК | |||||||
| 6 | Теспа Гунма | |||||||
| 7 | Монтедио Ямагата | |||||||
| 8 | Точиги Сити | |||||||
| 9 | Точиги СК | |||||||
| 10 | Ванрауре Хачинохе | |||||||
| 1 | Вентфорет Кофу | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Иваки | 2 - 3 | 3 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Консадол Сапоро | 0 - 2 | - | - | - | |||
| 4 | Омия Ардижа | 1 - 2 | 6 - 0 | 1 - 2 | 4 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 5 | Гифу | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 6 | Фуджиеда МИФК | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Мацумото Ямага | 1 - 3 | 1 - 3 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 8 | Джубило Ивата | 4 - 2 | 0 - 0 | 4 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 9 | Фукушима Юнайтед | - | - | - | 0 - 2 | |||
| 10 | Нагано Парсейро | 4 - 2 | 1 - 3 | 4 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 1 | Каталер Тояма | |||||||
| 2 | Кочи Юнайтед | |||||||
| 3 | Албирекс Ниигата | |||||||
| 4 | Токушима Вортис | |||||||
| 5 | Ехиме ФК | |||||||
| 6 | Звейген Канадзава | |||||||
| 7 | Имабари | |||||||
| 8 | Нара Клуб | |||||||
| 9 | Осака | |||||||
| 10 | Каматамаре Сануки | |||||||
| 1 | Тегеваджаро Миядзаки | |||||||
| 2 | Саган Тошу | |||||||
| 3 | Кагошима Юнайтед | |||||||
| 4 | Ренофа Ямагучи | |||||||
| 5 | Роасо Кумамото | |||||||
| 6 | Гайнаре Тотори | |||||||
| 7 | Оита Тринита | |||||||
| 8 | Рейлак Шига | |||||||
| 9 | Гираванц Китакюшу | |||||||
| 10 | Рюкю | |||||||
Представяне в Шампионата
| Фукушима Юнайтед | Консадол Сапоро | |
| Победи | 4 | 8 |
| Равни | 3 | 2 |
| Загуби | 9 | 6 |
| Вкарани Голове | 25 | 23 |
| Получени Голове | 35 | 21 |
| Средно Вкарани | 1.56 | 1.44 |
| Средно Получени | 2.19 | 1.31 |
| Мачове Вкарал | 81% | 81% |
| Мачове Получил | 88% | 75% |
| Гол/Гол | 75% | 56% |
| Над 1.5 | 88% | 81% |
| Над 2.5 | 75% | 56% |
| Над 3.5 | 56% | 12% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 2 |
| Равни | 1 | 2 |
| Загуби | 5 | 4 |
| Вкарани Голове | 16 | 9 |
| Получени Голове | 18 | 11 |
| Средно Вкарани | 2.00 | 1.12 |
| Средно Получени | 2.25 | 1.38 |
| Мачове Вкарал | 88% | 75% |
| Мачове Получил | 100% | 75% |
| Гол/Гол | 88% | 50% |
| Над 1.5 | 88% | 75% |
| Над 2.5 | 88% | 50% |
| Над 3.5 | 62% | 12% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.37 | 3.66 | 1.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 1.23 | 1.27 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.57 | 1.43 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.63 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.33 | 1.54 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.34 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 2.39 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Фукушима Юнайтед
X 0% за равен
2 0% за Консадол Сапоро
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
