Англия - Висша Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 5
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.60 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.29 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лондон, а гостите от Нюкасъл.
Разстоянието между двата града е 397.8 км.
Треньорът на домакините е Алваро Арбелоа (Исп), а на гостите Матиас Яйсле (Гер).
Мачът ще се играе на стадион
Крейвън Котидж,
който има капацитет от
25 700 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Крейвън Котидж.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фулъм - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Висша Лига |
Астън Вила |
1 - 1 |
Фулъм |
1.99 |
3.61 |
3.53 |
| 28.10.2026 |
Купа на Лигата |
Фулъм |
0 - 1 |
Кристъл Палас |
1.79 |
3.86 |
4.09 |
| 24.10.2026 |
Висша Лига |
Ковънтри |
0 - 1 |
Фулъм |
3.04 |
3.48 |
2.25 |
| 17.10.2026 |
Висша Лига |
Фулъм |
1 - 0 |
Хъл Сити |
1.70 |
3.91 |
4.59 |
| 10.10.2026 |
Висша Лига |
Ипсуич |
2 - 1 |
Фулъм |
2.72 |
3.45 |
2.48 |
| 20.09.2026 |
Висша Лига |
Фулъм |
1 - 1 |
Манчестър Юнайтед |
3.40 |
3.78 |
2.00 |
| 15.09.2026 |
Купа на Лигата |
Уест Хям |
2 - 3 |
Фулъм |
2.95 |
3.48 |
2.28 |
| 12.09.2026 |
Висша Лига |
Ливърпул |
0 - 0 |
Фулъм |
1.48 |
4.67 |
5.86 |
| 05.09.2026 |
Висша Лига |
Фулъм |
2 - 3 |
Кристъл Палас |
2.22 |
3.32 |
3.25 |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
Съндърланд |
1 - 0 |
Фулъм |
2.41 |
3.28 |
2.95 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Нюкасъл - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.11.2026 |
Висша Лига |
Нюкасъл |
0 - 1 |
Евертън |
2.16 |
3.52 |
3.17 |
| 29.10.2026 |
Купа на Лигата |
Евертън |
3 - 1 |
Нюкасъл |
2.19 |
3.53 |
3.10 |
| 25.10.2026 |
Висша Лига |
Кристъл Палас |
0 - 2 |
Нюкасъл |
2.82 |
3.58 |
2.33 |
| 17.10.2026 |
Висша Лига |
Нюкасъл |
0 - 1 |
Астън Вила |
2.22 |
3.63 |
2.96 |
| 12.10.2026 |
Висша Лига |
Ковънтри |
4 - 1 |
Нюкасъл |
3.11 |
3.59 |
2.18 |
| 19.09.2026 |
Висша Лига |
Нюкасъл |
2 - 1 |
Хъл Сити |
1.59 |
4.27 |
5.09 |
| 14.09.2026 |
Висша Лига |
Лийдс |
4 - 1 |
Нюкасъл |
2.28 |
3.49 |
2.99 |
| 08.09.2026 |
Купа на Лигата |
Милуол |
0 - 1 |
Нюкасъл |
5.58 |
4.27 |
1.53 |
| 05.09.2026 |
Висша Лига |
Нюкасъл |
2 - 2 |
Борнемут |
2.13 |
3.62 |
3.16 |
| 29.08.2026 |
Висша Лига |
Тотнъм |
0 - 2 |
Нюкасъл |
2.19 |
3.65 |
3.03 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.05.2026 |
Висша Лига |
Фулъм |
2 - 0 |
Нюкасъл |
2.64 |
3.69 |
2.45 |
| 17.12.2025 |
Купа на Лигата |
Нюкасъл |
2 - 1 |
Фулъм |
1.66 |
3.99 |
4.73 |
| 25.10.2025 |
Висша Лига |
Нюкасъл |
2 - 1 |
Фулъм |
1.57 |
3.98 |
6.02 |
| 01.02.2025 |
Висша Лига |
Нюкасъл |
1 - 2 |
Фулъм |
1.70 |
3.91 |
4.73 |
| 21.09.2024 |
Висша Лига |
Фулъм |
3 - 1 |
Нюкасъл |
2.77 |
3.43 |
2.49 |
| 06.04.2024 |
Висша Лига |
Фулъм |
0 - 1 |
Нюкасъл |
2.33 |
3.77 |
2.86 |
| 27.01.2024 |
ФА Къп |
Фулъм |
0 - 2 |
Нюкасъл |
2.90 |
3.58 |
2.30 |
| 16.12.2023 |
Висша Лига |
Нюкасъл |
3 - 0 |
Фулъм |
1.88 |
3.71 |
4.01 |
| 15.01.2023 |
Висша Лига |
Нюкасъл |
1 - 0 |
Фулъм |
1.44 |
4.67 |
7.08 |
| 01.10.2022 |
Висша Лига |
Фулъм |
1 - 4 |
Нюкасъл |
2.99 |
3.42 |
2.38 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 7 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Фулъм имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Арсенал |
9 |
8 |
0 |
1 |
14 |
5 |
+9 |
24 |
| 2 |
Манчестър Сити |
9 |
7 |
0 |
2 |
20 |
10 |
+10 |
21 |
| 3 |
Брайтън |
9 |
6 |
1 |
2 |
24 |
7 |
+17 |
19 |
| 4 |
Челси |
9 |
5 |
1 |
3 |
19 |
15 |
+4 |
16 |
| 5 |
Ливърпул |
9 |
4 |
3 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
15 |
| 6 |
Брентфорд |
9 |
3 |
5 |
1 |
16 |
9 |
+7 |
14 |
| 7 |
Евертън |
9 |
3 |
4 |
2 |
9 |
9 |
0 |
13 |
| 8 |
Борнемут |
9 |
3 |
3 |
3 |
14 |
13 |
+1 |
12 |
| 9 |
Тотнъм |
9 |
3 |
3 |
3 |
10 |
10 |
0 |
12 |
| 10 |
Астън Вила |
9 |
3 |
3 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
12 |
| 11 |
Хъл Сити |
9 |
2 |
5 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
11 |
| 12 |
Лийдс |
9 |
2 |
5 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
11 |
| 13 |
Нюкасъл |
9 |
3 |
2 |
4 |
12 |
15 |
-3 |
11 |
| 14 |
Ипсуич |
9 |
3 |
2 |
4 |
14 |
18 |
-4 |
11 |
| 15 |
Фулъм |
9 |
2 |
3 |
4 |
9 |
11 |
-2 |
9 |
| 16 |
Ковънтри |
9 |
3 |
0 |
6 |
9 |
16 |
-7 |
9 |
| 17 |
Манчестър Юнайтед |
9 |
1 |
4 |
4 |
10 |
15 |
-5 |
7 |
| 18 |
Кристъл Палас |
9 |
2 |
1 |
6 |
9 |
21 |
-12 |
7 |
| 19 |
Нотингам Форест |
9 |
1 |
3 |
5 |
6 |
12 |
-6 |
6 |
| 20 |
Съндърланд |
9 |
1 |
2 |
6 |
7 |
17 |
-10 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Фулъм |
|
| Нюкасъл |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Фулъм |
Фулъм |
|
Нюкасъл |
Нюкасъл |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Арсенал |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Манчестър Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Брайтън |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Челси |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
|
|
|
| 5 |
Ливърпул |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 6 |
Брентфорд |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Евертън |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 8 |
Борнемут |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
| 9 |
Тотнъм |
|
|
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 10 |
Астън Вила |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 11 |
Хъл Сити |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
2 - 1 |
|
|
| 12 |
Лийдс |
|
|
|
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 13 |
Нюкасъл |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 14 |
Ипсуич |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 15 |
Фулъм |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 16 |
Ковънтри |
|
0 - 1 |
|
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 17 |
Манчестър Юнайтед |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 18 |
Кристъл Палас |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 19 |
Нотингам Форест |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Съндърланд |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Фулъм |
Нюкасъл |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
4 |
4 |
| Вкарани Голове |
9 |
12 |
| Получени Голове |
11 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.22 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
78% |
78% |
| Мачове Получил |
67% |
78% |
| Гол/Гол |
56% |
56% |
| Над 1.5 |
56% |
78% |
| Над 2.5 |
33% |
56% |
| Над 3.5 |
22% |
44% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
6 |
6 |
| Получени Голове |
7 |
8 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.50 |
| Средно Получени |
1.75 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
75% |
50% |
| Гол/Гол |
75% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.60 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.29 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 5
За да гласувате, щракнете на знака