Азербайджан - Висша Лига (2016 - 2017)
15:30
Габала
Карабах Агдам
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.10 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.63 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Габала, а гостите от Агдам. Разстоянието между двата града е 134.8 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Габала, който има капацитет от 4 000 места. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Габала. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Габала - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Висша Лига | Зира Баку | 2 - 2 | Габала | 4.53 | 3.38 | 1.68 |
| 08.02.2017 | Висша Лига | Габала | 2 - 0 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.19 | 5.15 | 12.62 |
| 03.02.2017 | Висша Лига | Габала | 1 - 0 | Нефтчи Баку | 1.27 | 4.85 | 8.84 |
| 28.01.2017 | Висша Лига | Габала | 1 - 1 | Сумгаит | 1.23 | 4.98 | 10.53 |
| 21.12.2016 | Купа на Азербайджан | АЗАЛ ПФК Баку | 0 - 1 | Габала | 5.11 | 3.58 | 1.58 |
| 17.12.2016 | Висша Лига | Габала | 2 - 1 | Капаз Ганджа | 1.71 | 3.34 | 4.41 |
| 13.12.2016 | Купа на Азербайджан | Габала | 2 - 1 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.21 | 5.63 | 9.05 |
| 08.12.2016 | ЛЕ група C | Майнц 05 | 2 - 0 | Габала | 1.33 | 5.14 | 9.53 |
| 03.12.2016 | Купа на Азербайджан | Габала | 2 - 2 | Симург Закатала | 1.05 | 10.28 | 18.34 |
| 29.11.2016 | Висша Лига | Карабах Агдам | 2 - 1 | Габала | 1.73 | 3.21 | 4.59 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 2 равенства в последните 6 домакинства.
Карабах Агдам - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 0 - 1 | Карабах Агдам | 6.94 | 3.96 | 1.40 |
| 08.02.2017 | Висша Лига | Карабах Агдам | 2 - 0 | Зира Баку | 1.33 | 4.39 | 7.51 |
| 03.02.2017 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 1 - 2 | Карабах Агдам | 8.61 | 4.70 | 1.29 |
| 29.01.2017 | Висша Лига | Карабах Агдам | 1 - 1 | Нефтчи Баку | 1.31 | 4.62 | 7.78 |
| 21.12.2016 | Купа на Азербайджан | Сумгаит | 2 - 5 | Карабах Агдам | 7.55 | 4.14 | 1.36 |
| 17.12.2016 | Висша Лига | Карабах Агдам | 0 - 0 | Шамахи | 1.48 | 3.72 | 5.94 |
| 13.12.2016 | Купа на Азербайджан | Карабах Агдам | 6 - 0 | Сумгаит | 1.14 | 6.15 | 15.90 |
| 08.12.2016 | ЛЕ група J | Карабах Агдам | 1 - 2 | Фиорентина | 3.01 | 3.31 | 2.41 |
| 29.11.2016 | Висша Лига | Карабах Агдам | 2 - 1 | Габала | 1.73 | 3.21 | 4.59 |
| 24.11.2016 | ЛЕ група J | Слован Либерец | 3 - 0 | Карабах Агдам | 2.85 | 3.03 | 2.70 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2016 | Висша Лига | Карабах Агдам | 2 - 1 | Габала | 1.73 | 3.21 | 4.59 |
| 02.10.2016 | Висша Лига | Габала | 2 - 0 | Карабах Агдам | 2.62 | 3.17 | 2.43 |
| 11.05.2016 | Висша Лига | Карабах Агдам | 2 - 0 | Габала | 2.07 | 3.21 | 3.18 |
| 19.03.2016 | Висша Лига | Габала | 1 - 2 | Карабах Агдам | 3.21 | 2.90 | 2.11 |
| 19.12.2015 | Висша Лига | Карабах Агдам | 1 - 1 | Габала | 1.79 | 3.32 | 3.96 |
| 10.08.2015 | Висша Лига | Габала | 2 - 2 | Карабах Агдам | 2.63 | 3.07 | 2.48 |
| 02.05.2015 | Висша Лига | Габала | 1 - 1 | Карабах Агдам | 2.64 | 3.10 | 2.48 |
| 28.02.2015 | Висша Лига | Карабах Агдам | 0 - 1 | Габала | 1.47 | 3.77 | 6.39 |
| 14.12.2014 | Висша Лига | Габала | 2 - 1 | Карабах Агдам | 3.07 | 3.22 | 2.11 |
| 17.10.2014 | Висша Лига | Карабах Агдам | 2 - 0 | Габала | 1.82 | 3.38 | 3.76 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Габала имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 19.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карабах Агдам | 18 | +24 | 42 |
| 2 | Габала | 18 | +26 | 39 |
| 3 | Шамахи | 19 | +11 | 33 |
| 4 | Зира Баку | 19 | -4 | 23 |
| 5 | Сумгаит | 18 | -4 | 22 |
| 6 | Нефтчи Баку | 19 | -19 | 17 |
| 7 | Капаз Ганджа | 19 | -10 | 16 |
| 8 | АЗАЛ ПФК Баку | 18 | -24 | 8 |
Хронология в първенството
| Габала | |
| Карабах Агдам | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Габала | Габала | Карабах Агдам | Карабах Агдам | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Карабах Агдам | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | - | - | - | |
| 2 | Габала | - | - | - | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Шамахи | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Зира Баку | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 5 | Сумгаит | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 6 | Нефтчи Баку | 1 - 0 | 0 - 8 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 7 | Капаз Ганджа | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 8 | АЗАЛ ПФК Баку | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 6 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Габала | Карабах Агдам | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 39 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 1 |
| Точки | 29 | 19 |
Форма в шампионата
| Габала | Карабах Агдам | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
6 1 |
13
3 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
2 0 |
6
1 2 |
Голове в шампионата
| Габала | Карабах Агдам | |
|
Вкарани
Получени |
36
10 |
32
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
3 |
12
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.10 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.63 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
