Азербайджан - Висша Лига (2017 - 2018)
13:30
Габала
Нефтчи Баку
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.75 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.25 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Габала, а гостите от Баку. Разстоянието между двата града е 185.1 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Габала, който има капацитет от 4 000 места. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Габала. Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Габала - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Висша Лига | Сабаил Баку | 2 - 1 | Габала | 4.54 | 3.42 | 1.65 |
| 17.02.2018 | Висша Лига | Габала | 2 - 1 | Зира Баку | 1.84 | 3.24 | 3.79 |
| 10.02.2018 | Висша Лига | Карабах Агдам | 0 - 0 | Габала | 1.61 | 3.41 | 5.19 |
| 27.01.2018 | Приятелски срещи | Арсенал Тула | 3 - 3 | Габала | - | - | - |
| 17.01.2018 | Приятелски срещи | Габала | 0 - 1 | Цюрих | 2.45 | 3.50 | 2.39 |
| 11.12.2017 | Купа на Азербайджан | Габала | 1 - 0 | Сабаил Баку | 1.40 | 4.20 | 6.25 |
| 03.12.2017 | Висша Лига | Габала | 3 - 0 | Шамахи | 1.12 | 7.40 | 14.06 |
| 25.11.2017 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 6 | Габала | 4.86 | 3.48 | 1.60 |
| 19.11.2017 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 2 - 3 | Габала | 2.98 | 2.95 | 2.28 |
| 04.11.2017 | Висша Лига | Габала | 3 - 1 | Сабаил Баку | 1.17 | 5.82 | 11.03 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Нефтчи Баку - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 1 - 1 | Зира Баку | 2.97 | 2.96 | 2.25 |
| 17.02.2018 | Висша Лига | Сумгаит | 2 - 0 | Нефтчи Баку | 1.99 | 3.21 | 3.30 |
| 11.02.2018 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 1 - 0 | Капаз Ганджа | 1.67 | 3.30 | 4.72 |
| 22.01.2018 | Приятелски срещи | Нефтчи Баку | 1 - 8 | СКА-Хабаровск | - | - | - |
| 14.12.2017 | Купа на Азербайджан | Нефтчи Баку | 2 - 0 | Зира Баку | 2.20 | 3.05 | 2.95 |
| 01.12.2017 | Висша Лига | Карабах Агдам | 1 - 0 | Нефтчи Баку | 1.34 | 4.24 | 7.74 |
| 25.11.2017 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 3 - 1 | Шамахи | 1.55 | 3.45 | 5.48 |
| 19.11.2017 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 2 - 3 | Габала | 2.98 | 2.95 | 2.28 |
| 05.11.2017 | Висша Лига | Зира Баку | 1 - 0 | Нефтчи Баку | 1.76 | 3.16 | 4.46 |
| 29.10.2017 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 2 - 1 | Сумгаит | 1.99 | 3.05 | 3.52 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2017 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 2 - 3 | Габала | 2.98 | 2.95 | 2.28 |
| 24.09.2017 | Висша Лига | Габала | 2 - 1 | Нефтчи Баку | 1.25 | 4.89 | 9.58 |
| 14.03.2017 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 1 - 0 | Габала | 3.81 | 3.11 | 1.91 |
| 03.02.2017 | Висша Лига | Габала | 1 - 0 | Нефтчи Баку | 1.27 | 4.85 | 8.84 |
| 29.10.2016 | Висша Лига | Габала | 4 - 1 | Нефтчи Баку | 1.26 | 4.74 | 9.40 |
| 10.09.2016 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 0 - 8 | Габала | 3.14 | 3.02 | 2.17 |
| 04.05.2016 | Купа на Азербайджан | Габала | 1 - 1 | Нефтчи Баку | 1.57 | 3.59 | 5.37 |
| 01.05.2016 | Висша Лига | Габала | 2 - 2 | Нефтчи Баку | 1.50 | 3.80 | 5.51 |
| 27.04.2016 | Купа на Азербайджан | Нефтчи Баку | 1 - 1 | Габала | 3.32 | 2.97 | 2.07 |
| 05.03.2016 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 1 - 2 | Габала | 3.01 | 2.95 | 2.28 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Габала имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 04.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карабах Агдам | 18 | +21 | 45 |
| 2 | Габала | 17 | +14 | 35 |
| 3 | Зира Баку | 17 | +11 | 32 |
| 4 | Сумгаит | 18 | +3 | 28 |
| 5 | Нефтчи Баку | 17 | 0 | 20 |
| 6 | Сабаил Баку | 18 | -13 | 17 |
| 7 | Шамахи | 17 | -15 | 12 |
| 8 | Капаз Ганджа | 18 | -21 | 10 |
Хронология в първенството
| Габала | |
| Нефтчи Баку | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Габала | Габала | Нефтчи Баку | Нефтчи Баку | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Карабах Агдам | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Габала | - | - | - | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Зира Баку | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Сумгаит | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Нефтчи Баку | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | - | - | - | |
| 6 | Сабаил Баку | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 0 - 4 | 0 - 4 | ||
| 7 | Шамахи | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 8 | Капаз Ганджа | 0 - 2 | 1 - 6 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Габала | Нефтчи Баку | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 35 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 19 | 9 |
Форма в шампионата
| Габала | Нефтчи Баку | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
2 4 |
6
2 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
1 1 |
3
0 6 |
Голове в шампионата
| Габала | Нефтчи Баку | |
|
Вкарани
Получени |
31
17 |
19
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
6 |
8
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.75 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.25 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
