Азербайджан - Висша Лига (2026 - 2027)
петък, 18 септември, 2026
16:30
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.89 |
3.89 |
1.47 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.44 |
1.22 |
1.11 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.35 |
1.16 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.51 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.84 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.14 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.93 |
1.74 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.09.2026 12:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Габала, а гостите от Баку.
Разстоянието между двата града е 185.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Габала,
който има капацитет от
4 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Габала.
Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Габала - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.09.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
1 - 0 |
Габала |
2.67 |
3.01 |
2.49 |
| 04.09.2026 |
Висша Лига |
Габала |
2 - 1 |
Имишли |
2.31 |
2.86 |
3.10 |
| 29.08.2026 |
Висша Лига |
Габала |
0 - 0 |
Шамахи |
1.93 |
3.15 |
3.71 |
| 22.08.2026 |
Висша Лига |
Габала |
0 - 1 |
Шафа Баку |
1.90 |
3.20 |
3.74 |
| 14.08.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
1 - 0 |
Габала |
1.89 |
3.19 |
3.79 |
| 21.05.2026 |
Висша Лига |
Габала |
3 - 1 |
Шамахи |
2.14 |
2.95 |
3.27 |
| 15.05.2026 |
Висша Лига |
Карван Евлах |
1 - 2 |
Габала |
4.44 |
3.23 |
1.74 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Габала |
1 - 1 |
Карабах Агдам |
5.18 |
3.89 |
1.51 |
| 03.05.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 0 |
Габала |
1.70 |
3.31 |
4.47 |
| 25.04.2026 |
Висша Лига |
Габала |
1 - 1 |
Араз-Нахичеван |
2.02 |
3.18 |
3.23 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Нефтчи Баку - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.09.2026 |
Висша Лига |
Имишли |
2 - 3 |
Нефтчи Баку |
6.18 |
3.97 |
1.43 |
| 05.09.2026 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
4 - 1 |
Шафа Баку |
1.22 |
5.39 |
10.43 |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 0 |
Нефтчи Баку |
2.58 |
3.07 |
2.55 |
| 23.08.2026 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
5 - 0 |
Араз-Нахичеван |
1.46 |
3.91 |
5.97 |
| 16.08.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
1 - 3 |
Нефтчи Баку |
4.17 |
3.47 |
1.73 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Динамо Минск |
0 - 1 |
Нефтчи Баку |
2.74 |
3.27 |
2.40 |
| 22.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Нефтчи Баку |
2 - 4 |
Динамо Минск |
1.98 |
3.15 |
3.76 |
| 13.07.2026 |
Приятелски срещи |
Нефтчи Баку |
0 - 1 |
Осиек |
- |
- |
- |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
Раднички Ниш |
0 - 3 |
Нефтчи Баку |
2.87 |
3.43 |
2.12 |
| 06.07.2026 |
Приятелски срещи |
Партизан Белград |
1 - 0 |
Нефтчи Баку |
2.00 |
3.58 |
3.21 |
Общо 6 победи и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.03.2026 |
Висша Лига |
Габала |
1 - 3 |
Нефтчи Баку |
4.47 |
3.28 |
1.70 |
| 10.02.2026 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
1 - 0 |
Габала |
1.62 |
3.43 |
4.87 |
| 26.10.2025 |
Висша Лига |
Габала |
0 - 2 |
Нефтчи Баку |
5.12 |
3.59 |
1.56 |
| 29.03.2024 |
Висша Лига |
Габала |
0 - 1 |
Нефтчи Баку |
4.23 |
3.60 |
1.68 |
| 28.01.2024 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
3 - 1 |
Габала |
1.47 |
3.81 |
5.76 |
| 05.11.2023 |
Висша Лига |
Габала |
0 - 2 |
Нефтчи Баку |
3.12 |
3.04 |
2.19 |
| 27.08.2023 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
2 - 0 |
Габала |
1.66 |
3.63 |
4.49 |
| 03.06.2023 |
Купа на Азербайджан |
Нефтчи Баку |
0 - 0 |
Габала |
1.77 |
3.39 |
3.68 |
| 14.04.2023 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
1 - 2 |
Габала |
1.55 |
3.79 |
4.73 |
| 10.02.2023 |
Висша Лига |
Габала |
0 - 0 |
Нефтчи Баку |
2.86 |
3.19 |
2.17 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 7 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Габала имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 18.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сабах Баку |
4 |
4 |
0 |
0 |
11 |
0 |
+11 |
12 |
| 2 |
Нефтчи Баку |
5 |
4 |
0 |
1 |
15 |
5 |
+10 |
12 |
| 3 |
Карабах Агдам |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
10 |
| 4 |
Зира Баку |
5 |
3 |
1 |
1 |
7 |
7 |
0 |
10 |
| 5 |
Туран Товуз |
5 |
2 |
2 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
8 |
| 6 |
Шамахи |
5 |
1 |
3 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 7 |
Капаз Ганджа |
4 |
2 |
0 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
6 |
| 8 |
Габала |
5 |
1 |
1 |
3 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 9 |
Имишли |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
4 |
| 10 |
Шафа Баку |
5 |
1 |
0 |
4 |
2 |
10 |
-8 |
3 |
| 11 |
Араз-Нахичеван |
5 |
0 |
2 |
3 |
4 |
11 |
-7 |
2 |
| 12 |
Сумгаит |
4 |
0 |
1 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Габала |
|
| Нефтчи Баку |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Габала |
Габала |
|
Нефтчи Баку |
Нефтчи Баку |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сабах Баку |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Нефтчи Баку |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Карабах Агдам |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Зира Баку |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Туран Товуз |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Шамахи |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 7 |
Капаз Ганджа |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Габала |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Имишли |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 10 |
Шафа Баку |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
4 - 1 |
|
|
| 11 |
Араз-Нахичеван |
|
|
|
|
5 - 0 |
|
|
| 12 |
Сумгаит |
|
|
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Габала |
Нефтчи Баку |
| Победи |
1 |
4 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
3 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
15 |
| Получени Голове |
4 |
5 |
| Средно Вкарани |
0.40 |
3.00 |
| Средно Получени |
0.80 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
20% |
80% |
| Мачове Получил |
80% |
80% |
| Гол/Гол |
20% |
60% |
| Над 1.5 |
20% |
80% |
| Над 2.5 |
20% |
80% |
| Над 3.5 |
0% |
80% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
6 |
| Получени Голове |
2 |
4 |
| Средно Вкарани |
0.67 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.67 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
33% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
67% |
| Над 1.5 |
33% |
67% |
| Над 2.5 |
33% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
67% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.89 |
3.89 |
1.47 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.44 |
1.22 |
1.11 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.35 |
1.16 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.51 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.84 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.14 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.93 |
1.74 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.09.2026 12:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите