Азербайджан - Висша Лига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
15:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
8.26 |
4.65 |
1.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.08 |
1.15 |
1.05 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
6.04 |
1.09 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.15 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.12 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.42 |
2.59 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.98 |
1.71 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Габала, а гостите от Баку.
Разстоянието между двата града е 185.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Габала,
който има капацитет от
4 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Габала.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Габала - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
4 - 1 |
Габала |
2.38 |
3.02 |
2.81 |
| 18.09.2026 |
Висша Лига |
Габала |
0 - 3 |
Нефтчи Баку |
5.89 |
3.89 |
1.47 |
| 12.09.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
1 - 0 |
Габала |
2.67 |
3.01 |
2.49 |
| 04.09.2026 |
Висша Лига |
Габала |
2 - 1 |
Имишли |
2.31 |
2.86 |
3.10 |
| 29.08.2026 |
Висша Лига |
Габала |
0 - 0 |
Шамахи |
1.93 |
3.15 |
3.71 |
| 22.08.2026 |
Висша Лига |
Габала |
0 - 1 |
Шафа Баку |
1.90 |
3.20 |
3.74 |
| 14.08.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
1 - 0 |
Габала |
1.89 |
3.19 |
3.79 |
| 21.05.2026 |
Висша Лига |
Габала |
3 - 1 |
Шамахи |
2.14 |
2.95 |
3.27 |
| 15.05.2026 |
Висша Лига |
Карван Евлах |
1 - 2 |
Габала |
4.44 |
3.23 |
1.74 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Габала |
1 - 1 |
Карабах Агдам |
5.18 |
3.89 |
1.51 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Сабах Баку - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.10.2026 |
ШЛ Група |
Сабах Баку |
2 - 0 |
Славия Прага |
3.39 |
3.71 |
2.02 |
| 09.10.2026 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
0 - 0 |
Сабах Баку |
2.65 |
3.27 |
2.37 |
| 19.09.2026 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
3 - 1 |
Имишли |
1.10 |
7.51 |
18.27 |
| 14.09.2026 |
Висша Лига |
Шафа Баку |
0 - 3 |
Сабах Баку |
8.38 |
5.06 |
1.27 |
| 10.09.2026 |
ШЛ Група |
Манчестър Юнайтед |
4 - 0 |
Сабах Баку |
1.09 |
10.83 |
23.91 |
| 05.09.2026 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
5 - 0 |
Зира Баку |
1.82 |
3.28 |
3.93 |
| 31.08.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
0 - 1 |
Сабах Баку |
6.56 |
4.34 |
1.37 |
| 25.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Сабах Баку |
3 - 2 |
Апоел Беер Шева |
1.88 |
3.70 |
3.70 |
| 19.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Апоел Беер Шева |
2 - 1 |
Сабах Баку |
2.29 |
3.32 |
3.00 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
2 - 0 |
Капаз Ганджа |
1.19 |
5.84 |
11.01 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.03.2026 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
7 - 1 |
Габала |
1.29 |
4.50 |
8.66 |
| 05.03.2026 |
Купа на Азербайджан |
Габала |
2 - 2 |
Сабах Баку |
5.43 |
4.01 |
1.48 |
| 16.02.2026 |
Висша Лига |
Габала |
0 - 1 |
Сабах Баку |
5.67 |
3.64 |
1.51 |
| 04.02.2026 |
Купа на Азербайджан |
Сабах Баку |
0 - 0 |
Габала |
1.33 |
4.49 |
7.33 |
| 03.11.2025 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
1 - 0 |
Габала |
1.38 |
3.88 |
7.49 |
| 12.05.2024 |
Висша Лига |
Габала |
2 - 0 |
Сабах Баку |
5.90 |
4.19 |
1.42 |
| 09.03.2024 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
2 - 1 |
Габала |
1.47 |
3.96 |
5.48 |
| 22.12.2023 |
Висша Лига |
Габала |
1 - 0 |
Сабах Баку |
4.51 |
3.62 |
1.64 |
| 06.08.2023 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
5 - 0 |
Габала |
1.44 |
3.89 |
6.09 |
| 02.04.2023 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
3 - 2 |
Габала |
1.47 |
3.75 |
5.73 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 6 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Габала имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Нефтчи Баку |
7 |
5 |
1 |
1 |
18 |
5 |
+13 |
16 |
| 2 |
Сабах Баку |
6 |
5 |
1 |
0 |
14 |
1 |
+13 |
16 |
| 3 |
Карабах Агдам |
6 |
5 |
1 |
0 |
11 |
4 |
+7 |
16 |
| 4 |
Туран Товуз |
7 |
4 |
2 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
14 |
| 5 |
Зира Баку |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
11 |
| 6 |
Шамахи |
7 |
2 |
4 |
1 |
9 |
7 |
+2 |
10 |
| 7 |
Капаз Ганджа |
6 |
3 |
1 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
10 |
| 8 |
Сумгаит |
6 |
1 |
2 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
5 |
| 9 |
Габала |
7 |
1 |
1 |
5 |
3 |
11 |
-8 |
4 |
| 10 |
Имишли |
7 |
1 |
1 |
5 |
6 |
13 |
-7 |
4 |
| 11 |
Шафа Баку |
7 |
1 |
0 |
6 |
2 |
12 |
-10 |
3 |
| 12 |
Араз-Нахичеван |
7 |
0 |
2 |
5 |
5 |
15 |
-10 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Габала |
|
| Сабах Баку |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Габала |
Габала |
|
Сабах Баку |
Сабах Баку |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Нефтчи Баку |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 2 |
Сабах Баку |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Карабах Агдам |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Туран Товуз |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Зира Баку |
|
|
|
|
5 - 0 |
|
|
| 6 |
Шамахи |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 7 |
Капаз Ганджа |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 8 |
Сумгаит |
|
4 - 1 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Габала |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 10 |
Имишли |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
| 11 |
Шафа Баку |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
| 12 |
Араз-Нахичеван |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Габала |
Сабах Баку |
| Победи |
1 |
5 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
5 |
0 |
| Вкарани Голове |
3 |
14 |
| Получени Голове |
11 |
1 |
| Средно Вкарани |
0.43 |
2.33 |
| Средно Получени |
1.57 |
0.17 |
| Мачове Вкарал |
29% |
83% |
| Мачове Получил |
86% |
17% |
| Гол/Гол |
29% |
17% |
| Над 1.5 |
43% |
67% |
| Над 2.5 |
43% |
50% |
| Над 3.5 |
14% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
2 |
4 |
| Получени Голове |
5 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.25 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
25% |
67% |
| Мачове Получил |
75% |
0% |
| Гол/Гол |
25% |
0% |
| Над 1.5 |
50% |
33% |
| Над 2.5 |
50% |
33% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
8.26 |
4.65 |
1.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.08 |
1.15 |
1.05 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
6.04 |
1.09 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.15 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.12 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.42 |
2.59 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.98 |
1.71 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака