Турция - Супер Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
18:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 9
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.37 |
4.50 |
6.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.18 |
2.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
5.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Истанбул, а гостите от Диарбекир.
Разстоянието между двата града е 1 026.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Али Сами Йен,
който има капацитет от
53 978 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Али Сами Йен.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Галатасарай - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
ШЛ Група |
Галатасарай |
2 - 0 |
Щутгарт |
2.08 |
4.10 |
2.98 |
| 30.10.2026 |
Супер Лига |
Коняспор |
0 - 4 |
Галатасарай |
4.95 |
4.15 |
1.57 |
| 26.10.2026 |
Супер Лига |
Галатасарай |
2 - 1 |
Фенербахче |
2.01 |
3.77 |
3.13 |
| 21.10.2026 |
ШЛ Група |
Лил |
2 - 4 |
Галатасарай |
2.18 |
3.63 |
3.04 |
| 17.10.2026 |
Супер Лига |
Генчлербирлиги |
0 - 1 |
Галатасарай |
7.04 |
5.12 |
1.35 |
| 13.10.2026 |
ШЛ Група |
Галатасарай |
1 - 4 |
Барселона |
8.05 |
6.43 |
1.29 |
| 09.10.2026 |
Супер Лига |
Галатасарай |
3 - 1 |
Касъмпаша |
1.24 |
5.68 |
9.83 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Пендикспор |
3 - 3 |
Галатасарай |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Супер Лига |
Трабзонспор |
4 - 0 |
Галатасарай |
2.94 |
3.74 |
2.11 |
| 13.09.2026 |
Супер Лига |
Галатасарай |
1 - 0 |
Коджаелиспор |
1.27 |
5.36 |
9.18 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Амед СФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Супер Лига |
Амед СФК |
5 - 1 |
Еюпспор |
1.24 |
5.69 |
10.31 |
| 24.10.2026 |
Супер Лига |
Самсунспор |
1 - 2 |
Амед СФК |
2.98 |
3.40 |
2.21 |
| 17.10.2026 |
Супер Лига |
Амед СФК |
1 - 0 |
Коняспор |
1.86 |
3.40 |
4.05 |
| 10.10.2026 |
Супер Лига |
Генчлербирлиги |
2 - 2 |
Амед СФК |
3.16 |
3.40 |
2.12 |
| 20.09.2026 |
Супер Лига |
Амед СФК |
3 - 2 |
Бешикташ |
4.02 |
3.82 |
1.75 |
| 13.09.2026 |
Супер Лига |
Амед СФК |
5 - 0 |
Истанбул Башакшехир |
2.44 |
3.43 |
2.63 |
| 06.09.2026 |
Супер Лига |
Касъмпаша |
2 - 2 |
Амед СФК |
2.45 |
3.14 |
2.82 |
| 31.08.2026 |
Супер Лига |
Амед СФК |
2 - 1 |
Трабзонспор |
3.40 |
3.55 |
1.98 |
| 24.08.2026 |
Супер Лига |
Коджаелиспор |
2 - 0 |
Амед СФК |
2.17 |
3.22 |
3.21 |
| 16.08.2026 |
Супер Лига |
Амед СФК |
3 - 0 |
Ерзурумспор |
2.21 |
3.40 |
2.98 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Супер Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Галатасарай |
10 |
8 |
1 |
1 |
23 |
12 |
+11 |
25 |
| 2 |
Амед СФК |
10 |
7 |
2 |
1 |
25 |
11 |
+14 |
23 |
| 3 |
Трабзонспор |
10 |
7 |
1 |
2 |
24 |
8 |
+16 |
22 |
| 4 |
Бешикташ |
10 |
6 |
1 |
3 |
20 |
12 |
+8 |
19 |
| 5 |
Касъмпаша |
10 |
4 |
5 |
1 |
15 |
11 |
+4 |
17 |
| 6 |
Фенербахче |
10 |
5 |
1 |
4 |
24 |
10 |
+14 |
16 |
| 7 |
Чорум |
10 |
5 |
1 |
4 |
21 |
16 |
+5 |
16 |
| 8 |
Коджаелиспор |
10 |
5 |
1 |
4 |
11 |
9 |
+2 |
16 |
| 9 |
Гьозтепе |
10 |
4 |
3 |
3 |
21 |
17 |
+4 |
15 |
| 10 |
Истанбул Башакшехир |
10 |
4 |
2 |
4 |
17 |
16 |
+1 |
14 |
| 11 |
Ерзурумспор |
10 |
4 |
2 |
4 |
9 |
15 |
-6 |
14 |
| 12 |
Аланияспор |
10 |
3 |
3 |
4 |
9 |
16 |
-7 |
12 |
| 13 |
Ризеспор |
10 |
3 |
2 |
5 |
11 |
15 |
-4 |
11 |
| 14 |
Генчлербирлиги |
10 |
3 |
2 |
5 |
12 |
18 |
-6 |
11 |
| 15 |
Коняспор |
10 |
2 |
2 |
6 |
6 |
13 |
-7 |
8 |
| 16 |
Газиантеп ФК |
10 |
2 |
2 |
6 |
9 |
17 |
-8 |
8 |
| 17 |
Самсунспор |
10 |
1 |
1 |
8 |
10 |
26 |
-16 |
4 |
| 18 |
Еюпспор |
10 |
1 |
0 |
9 |
3 |
28 |
-25 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Галатасарай |
|
| Амед СФК |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Галатасарай |
Галатасарай |
|
Амед СФК |
Амед СФК |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Галатасарай |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Амед СФК |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Трабзонспор |
|
4 - 0 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 4 |
Бешикташ |
|
|
|
|
3 - 2 |
|
|
| 5 |
Касъмпаша |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 6 |
Фенербахче |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 7 |
Чорум |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 8 |
Коджаелиспор |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 9 |
Гьозтепе |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
| 10 |
Истанбул Башакшехир |
|
2 - 3 |
|
|
5 - 0 |
|
|
| 11 |
Ерзурумспор |
|
0 - 4 |
|
|
3 - 0 |
|
|
| 12 |
Аланияспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Ризеспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Генчлербирлиги |
|
0 - 1 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 15 |
Коняспор |
|
0 - 4 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 16 |
Газиантеп ФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Самсунспор |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 18 |
Еюпспор |
|
|
|
|
5 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Галатасарай |
Амед СФК |
| Победи |
8 |
7 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
23 |
25 |
| Получени Голове |
12 |
11 |
| Средно Вкарани |
2.30 |
2.50 |
| Средно Получени |
1.20 |
1.10 |
| Мачове Вкарал |
90% |
90% |
| Мачове Получил |
60% |
70% |
| Гол/Гол |
50% |
60% |
| Над 1.5 |
80% |
90% |
| Над 2.5 |
80% |
80% |
| Над 3.5 |
70% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
11 |
6 |
| Получени Голове |
6 |
7 |
| Средно Вкарани |
2.20 |
1.50 |
| Средно Получени |
1.20 |
1.75 |
| Мачове Вкарал |
100% |
75% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
80% |
75% |
| Над 1.5 |
80% |
100% |
| Над 2.5 |
80% |
75% |
| Над 3.5 |
60% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.37 |
4.50 |
6.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.18 |
2.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
5.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 9
За да гласувате, щракнете на знака