Приятелски Срещи - Клубни
21:00
Галатасарай
(Турция)
Виляреал
(Испания)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.35 | 3.49 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.43 | 1.26 | 1.52 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.96 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.30 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.47 | 2.49 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.36 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.08.2026 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Истанбул (Турция), а гостите от Виляреал (Испания). Разстоянието между двата града е 2 448.8 км. Треньорът на гостите е Иниго Перес (Исп).
Отговорна Игра
Галатасарай - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | Приятелски срещи | Галатасарай | 3 - 3 | Рен | 1.93 | 3.88 | 3.15 |
| 27.07.2026 | Приятелски срещи | Галатасарай | 0 - 3 | Венеция | 1.65 | 4.26 | 3.97 |
| 24.07.2026 | Приятелски срещи | Галатасарай | 0 - 2 | Монца | 1.43 | 4.53 | 5.46 |
| 17.07.2026 | Приятелски срещи | Юмраниеспор | 1 - 5 | Галатасарай | - | - | - |
| 17.05.2026 | Супер Лига | Касъмпаша | 1 - 0 | Галатасарай | 2.93 | 3.40 | 2.24 |
| 09.05.2026 | Супер Лига | Галатасарай | 4 - 2 | Анталияспор | 1.14 | 7.64 | 13.88 |
| 02.05.2026 | Супер Лига | Самсунспор | 4 - 1 | Галатасарай | 4.43 | 4.01 | 1.65 |
| 26.04.2026 | Супер Лига | Галатасарай | 3 - 0 | Фенербахче | 2.24 | 3.36 | 2.94 |
| 22.04.2026 | Купа на Турция | Галатасарай | 0 - 2 | Генчлербирлиги | 1.18 | 6.18 | 11.51 |
| 18.04.2026 | Супер Лига | Генчлербирлиги | 1 - 2 | Галатасарай | 6.81 | 4.72 | 1.39 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Виляреал - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.08.2026 | Приятелски срещи | Виляреал | 1 - 0 | Леванте | 1.97 | 3.30 | 3.49 |
| 01.08.2026 | Приятелски срещи | Ланс | 3 - 1 | Виляреал | 2.26 | 3.63 | 2.65 |
| 25.07.2026 | Приятелски срещи | ПСВ Айндховен | 1 - 3 | Виляреал | 1.79 | 4.06 | 3.44 |
| 17.07.2026 | Приятелски срещи | Бенфика | 2 - 0 | Виляреал | 1.77 | 3.77 | 3.66 |
| 24.05.2026 | Примера Дивисион | Виляреал | 5 - 1 | Атлетико Мадрид | 2.47 | 3.76 | 2.57 |
| 17.05.2026 | Примера Дивисион | Райо Валекано | 2 - 0 | Виляреал | 2.28 | 3.49 | 2.94 |
| 13.05.2026 | Примера Дивисион | Виляреал | 2 - 3 | Севиля | 2.00 | 3.38 | 3.73 |
| 10.05.2026 | Примера Дивисион | Майорка | 1 - 1 | Виляреал | 2.40 | 3.56 | 2.75 |
| 02.05.2026 | Примера Дивисион | Виляреал | 5 - 1 | Леванте | 1.69 | 4.12 | 4.39 |
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Виляреал | 2 - 1 | Селта Виго | 1.94 | 3.54 | 3.83 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2022 | Приятелски срещи | Галатасарай | 3 - 4 | Виляреал | 2.73 | 3.41 | 2.26 |
| 03.03.2004 | Лига Европа | Виляреал | 3 - 0 | Галатасарай | - | - | - |
| 26.02.2004 | Лига Европа | Галатасарай | 2 - 2 | Виляреал | - | - | - |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Галатасарай имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.35 | 3.49 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.43 | 1.26 | 1.52 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.96 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.30 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.47 | 2.49 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.36 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.08.2026 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра