Япония - Джей1 Лига (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
08:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.50 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.29 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Суита, а гостите от Осака.
Разстоянието между двата града е 7.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Осака Експо,
който има капацитет от
21 000 места.
Размерите на терена са 106 x 69 m.
Снимки от Google карта
стадион Осака Експо.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гамба Осака - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.11.2026 |
ШЛ Азия |
Поханг Стийлърс |
3 - 3 |
Гамба Осака |
3.30 |
3.49 |
2.00 |
| 01.11.2026 |
Джей1 Лига |
Мачида Зелвия |
0 - 0 |
Гамба Осака |
1.70 |
3.71 |
4.53 |
| 28.10.2026 |
ШЛ Азия |
Гамба Осака |
1 - 1 |
Бурирам Юнайтед |
1.66 |
3.80 |
4.52 |
| 24.10.2026 |
Джей1 Лига |
Гамба Осака |
2 - 2 |
Киото Санга |
1.92 |
3.66 |
3.47 |
| 21.10.2026 |
Джей1 Лига |
Ависпа Фукуока |
1 - 2 |
Гамба Осака |
2.51 |
3.30 |
2.65 |
| 17.10.2026 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
2 - 2 |
Гамба Осака |
2.22 |
3.35 |
3.00 |
| 13.10.2026 |
ШЛ Азия |
Нюкасъл Юнайтед Джетс |
1 - 3 |
Гамба Осака |
3.77 |
4.11 |
1.73 |
| 09.10.2026 |
Джей1 Лига |
Кашима Антлърс |
2 - 0 |
Гамба Осака |
1.76 |
3.79 |
3.96 |
| 03.10.2026 |
Купа на Лигата |
Кашива Рейсол |
3 - 3 |
Гамба Осака |
1.59 |
3.90 |
4.69 |
| 23.09.2026 |
Купа на Имп. |
Гамба Осака |
5 - 0 |
Токушима Вортис |
1.61 |
3.74 |
4.74 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 2 равенства
в последните 3 домакинства.
Серезо Осака - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Джей1 Лига |
Кашима Антлърс |
4 - 1 |
Серезо Осака |
1.71 |
3.88 |
4.17 |
| 28.10.2026 |
Купа на Лигата |
Мито Холихок |
1 - 3 |
Серезо Осака |
3.36 |
3.40 |
1.96 |
| 25.10.2026 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
2 - 2 |
Джеф Юнайтед Чиба |
1.70 |
3.80 |
4.39 |
| 21.10.2026 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
1 - 1 |
Серезо Осака |
2.28 |
3.51 |
2.80 |
| 17.10.2026 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
2 - 4 |
Кавазаки Фронтале |
2.69 |
3.61 |
2.31 |
| 14.10.2026 |
Купа на Лигата |
Гайнаре Тотори |
2 - 3 |
Серезо Осака |
6.82 |
4.50 |
1.36 |
| 10.10.2026 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
0 - 0 |
Йокохама Ф-Маринос |
2.22 |
3.51 |
2.92 |
| 07.10.2026 |
Купа на Имп. |
Серезо Осака |
2 - 0 |
Кагошима Юнайтед |
1.54 |
3.89 |
5.06 |
| 29.09.2026 |
Купа на Лигата |
Фуджиеда МИФК |
1 - 2 |
Серезо Осака |
4.85 |
3.83 |
1.57 |
| 19.09.2026 |
Джей1 Лига |
В-Варен Нагазаки |
1 - 1 |
Серезо Осака |
3.44 |
3.52 |
1.98 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.04.2026 |
Джей1 Лига |
Гамба Осака |
0 - 1 |
Серезо Осака |
2.28 |
3.42 |
2.83 |
| 07.02.2026 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
0 - 0 |
Гамба Осака |
2.20 |
3.46 |
2.93 |
| 05.07.2025 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
0 - 1 |
Гамба Осака |
2.27 |
3.44 |
2.87 |
| 14.02.2025 |
Джей1 Лига |
Гамба Осака |
2 - 5 |
Серезо Осака |
1.98 |
3.31 |
3.62 |
| 02.10.2024 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
1 - 0 |
Гамба Осака |
2.61 |
3.16 |
2.59 |
| 06.05.2024 |
Джей1 Лига |
Гамба Осака |
1 - 0 |
Серезо Осака |
2.86 |
3.15 |
2.39 |
| 28.10.2023 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
1 - 0 |
Гамба Осака |
1.98 |
3.57 |
3.45 |
| 18.06.2023 |
Купа на Лигата |
Серезо Осака |
0 - 1 |
Гамба Осака |
2.27 |
3.22 |
2.88 |
| 03.05.2023 |
Джей1 Лига |
Гамба Осака |
1 - 2 |
Серезо Осака |
2.69 |
3.21 |
2.51 |
| 26.03.2023 |
Купа на Лигата |
Гамба Осака |
1 - 1 |
Серезо Осака |
3.21 |
3.20 |
2.11 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Гамба Осака имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Джей1 Лига класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Токио |
13 |
9 |
3 |
1 |
31 |
8 |
+23 |
30 |
| 2 |
Санфрече Хирошима |
13 |
9 |
2 |
2 |
32 |
10 |
+22 |
29 |
| 3 |
Мачида Зелвия |
13 |
8 |
4 |
1 |
30 |
10 |
+20 |
28 |
| 4 |
Кашива Рейсол |
13 |
9 |
1 |
3 |
29 |
19 |
+10 |
28 |
| 5 |
Висел Кобе |
13 |
8 |
2 |
3 |
21 |
12 |
+9 |
26 |
| 6 |
Кашима Антлърс |
13 |
7 |
2 |
4 |
29 |
22 |
+7 |
23 |
| 7 |
Кавазаки Фронтале |
13 |
6 |
4 |
3 |
27 |
22 |
+5 |
22 |
| 8 |
Йокохама Ф-Маринос |
13 |
5 |
6 |
2 |
20 |
14 |
+6 |
21 |
| 9 |
Урава Ред Даймъндс |
13 |
7 |
0 |
6 |
21 |
27 |
-6 |
21 |
| 10 |
Фагиано Окаяма |
13 |
5 |
1 |
7 |
15 |
21 |
-6 |
16 |
| 11 |
Нагоя Грампус |
13 |
4 |
2 |
7 |
15 |
21 |
-6 |
14 |
| 12 |
Серезо Осака |
13 |
3 |
5 |
5 |
13 |
23 |
-10 |
14 |
| 13 |
Шимизу Ес-Пулс |
13 |
4 |
2 |
7 |
10 |
22 |
-12 |
14 |
| 14 |
Киото Санга |
13 |
3 |
4 |
6 |
17 |
23 |
-6 |
13 |
| 15 |
В-Варен Нагазаки |
13 |
3 |
3 |
7 |
16 |
21 |
-5 |
12 |
| 16 |
Гамба Осака |
13 |
2 |
6 |
5 |
14 |
21 |
-7 |
12 |
| 17 |
Токио Верди |
13 |
2 |
5 |
6 |
11 |
22 |
-11 |
11 |
| 18 |
Джеф Юнайтед Чиба |
13 |
2 |
4 |
7 |
15 |
24 |
-9 |
10 |
| 19 |
Мито Холихок |
13 |
2 |
3 |
8 |
12 |
25 |
-13 |
9 |
| 20 |
Ависпа Фукуока |
13 |
2 |
1 |
10 |
13 |
24 |
-11 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Гамба Осака |
|
| Серезо Осака |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Гамба Осака |
Гамба Осака |
|
Серезо Осака |
Серезо Осака |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Токио |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
| 2 |
Санфрече Хирошима |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
6 - 1 |
6 - 1 |
| 3 |
Мачида Зелвия |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Кашива Рейсол |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 5 |
Висел Кобе |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 6 |
Кашима Антлърс |
|
2 - 0 |
|
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 7 |
Кавазаки Фронтале |
|
|
|
|
2 - 4 |
|
|
| 8 |
Йокохама Ф-Маринос |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 9 |
Урава Ред Даймъндс |
4 - 3 |
|
4 - 3 |
|
|
|
|
| 10 |
Фагиано Окаяма |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 11 |
Нагоя Грампус |
|
3 - 1 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 12 |
Серезо Осака |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 13 |
Шимизу Ес-Пулс |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 14 |
Киото Санга |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 15 |
В-Варен Нагазаки |
|
2 - 2 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 16 |
Гамба Осака |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 17 |
Токио Верди |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 18 |
Джеф Юнайтед Чиба |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 19 |
Мито Холихок |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 20 |
Ависпа Фукуока |
|
1 - 2 |
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Гамба Осака |
Серезо Осака |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
6 |
5 |
| Загуби |
5 |
5 |
| Вкарани Голове |
14 |
13 |
| Получени Голове |
21 |
23 |
| Средно Вкарани |
1.08 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.62 |
1.77 |
| Мачове Вкарал |
54% |
69% |
| Мачове Получил |
85% |
69% |
| Гол/Гол |
54% |
54% |
| Над 1.5 |
77% |
69% |
| Над 2.5 |
46% |
46% |
| Над 3.5 |
38% |
31% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани Голове |
6 |
4 |
| Получени Голове |
8 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
0.67 |
| Средно Получени |
1.60 |
2.67 |
| Мачове Вкарал |
40% |
67% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
40% |
67% |
| Над 1.5 |
60% |
83% |
| Над 2.5 |
40% |
50% |
| Над 3.5 |
40% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.50 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.29 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака