Япония - Джей1 Лига (2017)
10:00
Гамба Осака
Вентфорет Кофу
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.80 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.29 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.02.2017 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Суита, а гостите от Кофу. Разстоянието между двата града е 294.9 км. Мачът ще се играе на стадион Осака Експо, който има капацитет от 21 000 места. Размерите на терена са 106 x 69 m. Снимки от Google карта стадион Осака Експо. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гамба Осака - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2017 | ШЛ Азия | Аделаида Юнайтед | 0 - 3 | Гамба Осака | 3.10 | 3.31 | 2.14 |
| 07.02.2017 | ШЛ Азия | Гамба Осака | 3 - 0 | Джохор Дарул Такзим | 1.06 | 9.85 | 21.49 |
| 24.12.2016 | Купа на Имп. | Йокохама Ф-Маринос | 2 - 1 | Гамба Осака | 2.40 | 3.08 | 2.77 |
| 09.11.2016 | Купа на Имп. | Гамба Осака | 0 - 0 | Шимизу Ес-Пулс | 1.69 | 3.63 | 4.32 |
| 03.11.2016 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 2 - 3 | Гамба Осака | 1.79 | 3.66 | 3.89 |
| 29.10.2016 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 3 - 1 | Албирекс Ниигата | 1.98 | 3.37 | 3.47 |
| 22.10.2016 | Джей1 Лига | Йокохама Ф-Маринос | 2 - 2 | Гамба Осака | 2.31 | 3.23 | 2.85 |
| 15.10.2016 | Купа на Лигата | Гамба Осака | 1 - 1 | Урава Ред Даймъндс | 4.93 | 3.93 | 1.56 |
| 09.10.2016 | Купа на Лигата | Йокохама Ф-Маринос | 1 - 1 | Гамба Осака | 2.38 | 3.21 | 2.74 |
| 05.10.2016 | Купа на Лигата | Гамба Осака | 0 - 0 | Йокохама Ф-Маринос | 2.22 | 3.29 | 2.95 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Вентфорет Кофу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2016 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 0 - 1 | Саган Тошу | 2.30 | 3.14 | 2.98 |
| 29.10.2016 | Джей1 Лига | Шонан Белмар | 1 - 0 | Вентфорет Кофу | 3.14 | 3.17 | 2.20 |
| 22.10.2016 | Джей1 Лига | Ависпа Фукуока | 1 - 2 | Вентфорет Кофу | 3.30 | 3.08 | 2.18 |
| 01.10.2016 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 0 - 4 | Йокохама Ф-Маринос | 4.03 | 3.29 | 1.84 |
| 25.09.2016 | Джей1 Лига | Кашива Рейсол | 1 - 0 | Вентфорет Кофу | 1.52 | 3.77 | 5.78 |
| 17.09.2016 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 1 - 1 | Вегалта Сендай | 2.87 | 3.04 | 2.40 |
| 10.09.2016 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 2 - 1 | Вентфорет Кофу | 1.50 | 3.85 | 6.03 |
| 03.09.2016 | Купа на Имп. | Вентфорет Кофу | 0 - 0 | Оита Тринита | 1.73 | 3.36 | 4.31 |
| 27.08.2016 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 2 - 2 | Омия Ардижа | 3.05 | 2.99 | 2.33 |
| 20.08.2016 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 0 - 1 | Вентфорет Кофу | 1.36 | 4.36 | 7.52 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2016 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 2 - 1 | Вентфорет Кофу | 1.50 | 3.85 | 6.03 |
| 06.03.2016 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 0 - 1 | Гамба Осака | 3.61 | 3.16 | 1.99 |
| 11.07.2015 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 2 - 1 | Вентфорет Кофу | 1.38 | 4.21 | 7.52 |
| 22.03.2015 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 0 - 2 | Гамба Осака | 3.30 | 3.25 | 2.05 |
| 23.08.2014 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 3 - 3 | Гамба Осака | 3.19 | 3.19 | 2.13 |
| 19.07.2014 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 2 - 0 | Вентфорет Кофу | 2.01 | 3.24 | 3.42 |
| 24.09.2011 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 0 - 2 | Вентфорет Кофу | 1.27 | 5.35 | 8.82 |
| 16.07.2011 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 4 - 3 | Гамба Осака | 4.46 | 3.66 | 1.66 |
| 21.10.2007 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 5 - 0 | Вентфорет Кофу | 1.24 | 4.93 | 9.16 |
| 31.03.2007 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 1 - 2 | Гамба Осака | 4.65 | 3.49 | 1.63 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Гамба Осака имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Джей1 Лига класиране към 26.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кашива Рейсол | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Кавазаки Фронтале | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Йокохама Ф-Маринос | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Вегалта Сендай | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Висел Кобе | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Токио | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Албирекс Ниигата | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Санфрече Хирошима | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Джубило Ивата | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Серезо Осака | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Урава Ред Даймъндс | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Кашима Антлърс | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Консадол Сапоро | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Шимизу Ес-Пулс | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Саган Тошу | 1 | -2 | 0 |
| 16 | Омия Ардижа | 1 | -2 | 0 |
| 17 | Вентфорет Кофу | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Гамба Осака | 0 | 0 | 0 |
Класиране в шампионата
| Гамба Осака | Вентфорет Кофу | |
| Позиция | 17 | 17 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 9 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Гамба Осака | Вентфорет Кофу | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Гамба Осака | Вентфорет Кофу | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.80 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.29 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.02.2017 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
