Армения - Купа на Армения (2017 - 2018)
18:00
Гандзасар Капан
Алашкерт Ереван
с резултат 5 - 4 в продълженията
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.25 | 2.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.33 | 1.28 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.05.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Капан, а гостите от Ереван. Разстоянието между двата града е 194.7 км. Мачът ще се играе на стадион Гандзасар, който има капацитет от 3 500 места. Снимки от Google карта стадион Гандзасар. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гандзасар Капан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2018 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 1 | Урарту Ереван | 1.90 | 3.25 | 3.53 |
| 09.05.2018 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 0 | Гандзасар Капан | 1.79 | 3.23 | 3.94 |
| 05.05.2018 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 4 - 3 | Пюник Ереван | 1.71 | 3.37 | 4.22 |
| 01.05.2018 | Висша Лига | Арарат Ереван | 1 - 6 | Гандзасар Капан | 3.74 | 3.36 | 1.80 |
| 28.04.2018 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 0 - 4 | Алашкерт Ереван | 4.05 | 3.17 | 1.79 |
| 22.04.2018 | Висша Лига | Урарту Ереван | 1 - 0 | Гандзасар Капан | 2.01 | 3.01 | 3.49 |
| 18.04.2018 | Купа на Армения | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Гандзасар Капан | 2.32 | 2.99 | 2.92 |
| 14.04.2018 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 1 | Ширак Гюмри | 2.26 | 2.96 | 2.97 |
| 07.04.2018 | Висша Лига | Пюник Ереван | 2 - 1 | Гандзасар Капан | 3.46 | 3.08 | 2.00 |
| 04.04.2018 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 3 - 1 | Арарат Ереван | 1.39 | 4.14 | 6.35 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Алашкерт Ереван - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2018 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 0 | Алашкерт Ереван | 5.45 | 3.73 | 1.50 |
| 08.05.2018 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 2 - 2 | Урарту Ереван | 1.61 | 3.37 | 4.92 |
| 05.05.2018 | Висша Лига | Арарат Ереван | 2 - 3 | Алашкерт Ереван | 5.51 | 4.53 | 1.39 |
| 02.05.2018 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 0 - 0 | Ширак Гюмри | 2.10 | 3.06 | 3.18 |
| 28.04.2018 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 0 - 4 | Алашкерт Ереван | 4.05 | 3.17 | 1.79 |
| 22.04.2018 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 0 - 0 | Пюник Ереван | 1.35 | 4.19 | 7.53 |
| 17.04.2018 | Купа на Армения | Алашкерт Ереван | 1 - 0 | Урарту Ереван | 1.73 | 3.39 | 4.23 |
| 14.04.2018 | Висша Лига | Урарту Ереван | 3 - 0 | Алашкерт Ереван | 3.96 | 3.21 | 1.79 |
| 07.04.2018 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 2 - 1 | Арарат Ереван | 1.16 | 5.84 | 10.83 |
| 04.04.2018 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 0 | Алашкерт Ереван | 2.54 | 3.14 | 2.46 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2018 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 0 - 4 | Алашкерт Ереван | 4.05 | 3.17 | 1.79 |
| 01.04.2018 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 0 - 1 | Гандзасар Капан | 1.72 | 3.22 | 4.38 |
| 01.12.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 0 | Алашкерт Ереван | 3.55 | 3.23 | 1.91 |
| 22.10.2017 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 0 - 3 | Гандзасар Капан | 1.66 | 3.41 | 4.57 |
| 08.09.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 1 | Алашкерт Ереван | 4.36 | 3.38 | 1.70 |
| 06.05.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 0 - 1 | Алашкерт Ереван | 2.62 | 3.05 | 2.49 |
| 30.03.2017 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 1 - 2 | Гандзасар Капан | 2.13 | 3.15 | 3.10 |
| 27.11.2016 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 2 | Алашкерт Ереван | 2.56 | 3.00 | 2.58 |
| 27.10.2016 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 0 - 4 | Гандзасар Капан | 1.55 | 3.74 | 4.98 |
| 18.09.2016 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 0 - 2 | Алашкерт Ереван | 4.23 | 3.33 | 1.77 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Гандзасар Капан имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно.
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.25 | 2.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.33 | 1.28 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.05.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
