Армения - Висша Лига (2026 - 2027)
събота, 1 август, 2026
19:00
Гандзасар Капан
Арарат-Армения Ереван
3 - 4
(1 - 2, 2 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 75% за Арарат-Армения Ереван
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
7.09 |
4.28 |
1.35 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.77 |
1.14 |
1.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.00 |
1.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.83 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.69 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.80 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.90 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Капан, а гостите от Ереван.
Разстоянието между двата града е 194.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Гандзасар,
който има капацитет от
3 500 места.
Снимки от Google карта
стадион Гандзасар.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гандзасар Капан - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.05.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
1 - 0 |
Гандзасар Капан |
1.16 |
6.39 |
11.71 |
| 18.05.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
0 - 2 |
Пюник Ереван |
7.20 |
4.36 |
1.34 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
3 - 1 |
Гандзасар Капан |
1.38 |
4.24 |
6.78 |
| 06.05.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
1 - 4 |
Ной Ереван |
7.79 |
4.77 |
1.29 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
0 - 1 |
Ван Чаренцаван |
1.93 |
3.23 |
3.46 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
3 - 2 |
Ширак Гюмри |
1.90 |
3.16 |
3.62 |
| 19.04.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
1 - 1 |
Гандзасар Капан |
2.62 |
3.11 |
2.41 |
| 10.04.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
0 - 3 |
Ной Ереван |
6.82 |
4.39 |
1.35 |
| 05.04.2026 |
Висша Лига |
Урарту Ереван |
4 - 2 |
Гандзасар Капан |
1.49 |
3.85 |
5.50 |
| 21.03.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
2 - 1 |
Арарат Ереван |
1.92 |
3.18 |
3.59 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 4 загуби
в последните 6 домакинства.
Арарат-Армения Ереван - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Шамрок Роувърс |
2 - 1 |
Арарат-Армения |
1.70 |
3.84 |
4.28 |
| 21.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Арарат-Армения |
2 - 0 |
Шамрок Роувърс |
2.22 |
3.34 |
3.03 |
| 14.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Рига ФК |
3 - 2 |
Арарат-Армения |
1.65 |
3.79 |
4.66 |
| 07.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Арарат-Армения |
2 - 0 |
Рига ФК |
2.72 |
3.25 |
2.46 |
| 20.06.2026 |
Приятелски срещи |
Арарат-Армения |
1 - 1 |
Мура |
- |
- |
- |
| 27.05.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
1 - 0 |
Гандзасар Капан |
1.16 |
6.39 |
11.71 |
| 17.05.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
2 - 3 |
Арарат-Армения |
8.20 |
4.86 |
1.27 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
0 - 4 |
Ной Ереван |
2.57 |
3.03 |
2.52 |
| 06.05.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
1 - 0 |
Пюник Ереван |
1.85 |
3.15 |
3.86 |
| 03.05.2026 |
Висша Лига |
Урарту Ереван |
0 - 2 |
Арарат-Армения |
3.24 |
3.13 |
2.04 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.05.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
1 - 0 |
Гандзасар Капан |
1.16 |
6.39 |
11.71 |
| 19.10.2025 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
0 - 1 |
Арарат-Армения |
6.14 |
4.25 |
1.41 |
| 05.10.2025 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
1 - 0 |
Гандзасар Капан |
1.27 |
5.06 |
8.03 |
| 25.04.2025 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
0 - 4 |
Арарат-Армения |
13.60 |
8.31 |
1.11 |
| 21.11.2024 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
3 - 0 |
Гандзасар Капан |
1.05 |
10.37 |
25.00 |
| 14.09.2024 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
0 - 3 |
Арарат-Армения |
7.58 |
4.61 |
1.31 |
| 24.11.2023 |
Купа на Армения |
Арарат-Армения |
1 - 0 |
Гандзасар Капан |
- |
- |
- |
| 23.08.2020 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
1 - 1 |
Гандзасар Капан *** |
1.43 |
3.98 |
6.38 |
| 24.06.2020 |
Купа на Армения |
Гандзасар Капан |
0 - 2 |
Арарат-Армения |
6.78 |
3.98 |
1.44 |
| 11.03.2020 |
Купа на Армения |
Арарат-Армения |
1 - 0 |
Гандзасар Капан |
1.37 |
4.16 |
7.51 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 9 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Гандзасар Капан имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 4 победи
и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 01.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сардарапат |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
3 |
| 2 |
Ван Чаренцаван |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 3 |
Алашкерт Ереван |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Арарат Ереван |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Арарат-Армения Ереван |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Гандзасар Капан |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Ной Ереван |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Пюник Ереван |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Сюник |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Урарту Ереван |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
ЦСКА Ереван |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Ширак Гюмри |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Гандзасар Капан |
Арарат-Армения Ереван |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
7.09 |
4.28 |
1.35 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.77 |
1.14 |
1.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.00 |
1.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.83 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.69 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.80 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.90 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 75% за Арарат-Армения Ереван