Армения - Висша Лига (2017 - 2018)
12:00
Гандзасар Капан
Арарат Ереван
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.00 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.22 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.04.2018 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Капан, а гостите от Ереван. Разстоянието между двата града е 194.7 км. Мачът ще се играе на стадион Гандзасар, който има капацитет от 3 500 места. Снимки от Google карта стадион Гандзасар. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гандзасар Капан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2018 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 0 - 1 | Гандзасар Капан | 1.72 | 3.22 | 4.38 |
| 18.03.2018 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 2 - 2 | Урарту Ереван | 2.16 | 3.05 | 3.10 |
| 10.03.2018 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 2 - 1 | Гандзасар Капан | 2.36 | 2.95 | 2.85 |
| 07.03.2018 | Купа на Армения | Гандзасар Капан | 1 - 1 | Ширак Гюмри | 2.26 | 3.00 | 2.97 |
| 04.03.2018 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 0 | Пюник Ереван | 2.25 | 3.03 | 2.97 |
| 01.03.2018 | Висша Лига | Арарат Ереван | 1 - 0 | Гандзасар Капан | 2.95 | 3.19 | 2.20 |
| 01.12.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 0 | Алашкерт Ереван | 3.55 | 3.23 | 1.91 |
| 26.11.2017 | Висша Лига | Урарту Ереван | 1 - 1 | Гандзасар Капан | 2.87 | 2.92 | 2.42 |
| 18.11.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 2 - 2 | Ширак Гюмри | 2.43 | 3.12 | 2.62 |
| 04.11.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 0 | Гандзасар Капан | 3.16 | 3.14 | 2.09 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Арарат Ереван - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2018 | Висша Лига | Урарту Ереван | 2 - 0 | Арарат Ереван | 1.37 | 3.97 | 7.11 |
| 18.03.2018 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 2 | Ширак Гюмри | 4.25 | 3.39 | 1.70 |
| 11.03.2018 | Висша Лига | Пюник Ереван | 3 - 3 | Арарат Ереван | 1.69 | 3.35 | 4.44 |
| 04.03.2018 | Висша Лига | Арарат Ереван | 2 - 3 | Алашкерт Ереван | 5.59 | 3.91 | 1.47 |
| 01.03.2018 | Висша Лига | Арарат Ереван | 1 - 0 | Гандзасар Капан | 2.95 | 3.19 | 2.20 |
| 03.12.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 2 - 3 | Урарту Ереван | 3.57 | 3.09 | 1.97 |
| 29.11.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 4 - 0 | Арарат Ереван | 1.57 | 3.44 | 5.43 |
| 25.11.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Арарат Ереван | 1.58 | 3.67 | 4.73 |
| 19.11.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 1 | Пюник Ереван | 3.54 | 3.23 | 1.93 |
| 03.11.2017 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 2 - 0 | Арарат Ереван | 1.24 | 4.79 | 10.75 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2018 | Висша Лига | Арарат Ереван | 1 - 0 | Гандзасар Капан | 2.95 | 3.19 | 2.20 |
| 29.10.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 2 - 0 | Арарат Ереван | 1.43 | 3.98 | 6.09 |
| 17.09.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 3 | Гандзасар Капан *** | 3.43 | 3.08 | 2.00 |
| 06.08.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 3 | Арарат Ереван | 1.69 | 3.52 | 4.27 |
| 13.05.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 1 - 2 | Гандзасар Капан | 6.59 | 4.43 | 1.37 |
| 08.04.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 2 - 1 | Арарат Ереван | 1.22 | 5.16 | 9.65 |
| 03.12.2016 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 1 | Гандзасар Капан | 3.61 | 3.23 | 1.89 |
| 30.10.2016 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 0 | Арарат Ереван | 1.53 | 3.50 | 5.83 |
| 25.09.2016 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 2 | Гандзасар Капан | 2.58 | 3.17 | 2.44 |
| 13.08.2016 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 2 - 0 | Арарат Ереван | 1.59 | 3.53 | 5.08 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Гандзасар Капан имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
*** - Служебен резултат
Висша Лига класиране към 04.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алашкерт Ереван | 20 | +9 | 34 |
| 2 | Гандзасар Капан | 20 | +9 | 31 |
| 3 | Урарту Ереван | 20 | +5 | 30 |
| 4 | Пюник Ереван | 20 | -3 | 24 |
| 5 | Ширак Гюмри | 20 | +1 | 19 |
| 6 | Арарат Ереван | 20 | -21 | 13 |
Хронология в първенството
| Гандзасар Капан | |
| Арарат Ереван | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гандзасар Капан | Гандзасар Капан | Арарат Ереван | Арарат Ереван | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алашкерт Ереван | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Гандзасар Капан | - | - | - | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Урарту Ереван | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Пюник Ереван | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 5 | Ширак Гюмри | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Арарат Ереван | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | - | - | - | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Гандзасар Капан | Арарат Ереван | |
| Позиция | 2 | 6 |
| Точки | 31 | 13 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 18 | 8 |
Форма в шампионата
| Гандзасар Капан | Арарат Ереван | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
7 5 |
3
4 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 2 |
2
2 6 |
Голове в шампионата
| Гандзасар Капан | Арарат Ереван | |
|
Вкарани
Получени |
27
18 |
17
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
10 |
8
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.00 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.22 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.04.2018 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
