Армения - Висша Лига (2016 - 2017)
18:00
Гандзасар Капан
Пюник Ереван
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 5.50 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.13 | 3.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Капан, а гостите от Ереван. Разстоянието между двата града е 194.7 км. Мачът ще се играе на стадион Гандзасар, който има капацитет от 3 500 места. Снимки от Google карта стадион Гандзасар. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гандзасар Капан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 1 - 2 | Гандзасар Капан | 6.59 | 4.43 | 1.37 |
| 06.05.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 0 - 1 | Алашкерт Ереван | 2.62 | 3.05 | 2.49 |
| 29.04.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 3 - 2 | Ширак Гюмри | 1.91 | 3.34 | 3.54 |
| 26.04.2017 | Купа на Армения | Ширак Гюмри | 1 - 1 | Гандзасар Капан | 2.31 | 2.97 | 2.93 |
| 22.04.2017 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 0 | Гандзасар Капан | 6.32 | 4.38 | 1.38 |
| 16.04.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 1 - 2 | Гандзасар Капан | 2.60 | 2.91 | 2.58 |
| 12.04.2017 | Купа на Армения | Гандзасар Капан | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 2.41 | 2.97 | 2.75 |
| 08.04.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 2 - 1 | Арарат Ереван | 1.22 | 5.16 | 9.65 |
| 30.03.2017 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 1 - 2 | Гандзасар Капан | 2.13 | 3.15 | 3.10 |
| 18.03.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 2 | Гандзасар Капан | 1.86 | 3.31 | 3.77 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Пюник Ереван - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2017 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 3 - 3 | Пюник Ереван | 1.35 | 4.03 | 7.73 |
| 06.05.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 2 | Ширак Гюмри | 3.47 | 3.31 | 1.88 |
| 30.04.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 0 | Урарту Ереван | 1.78 | 3.26 | 4.15 |
| 25.04.2017 | Купа на Армения | Урарту Ереван | 0 - 1 | Пюник Ереван | 3.20 | 2.95 | 2.15 |
| 21.04.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 1 - 0 | Пюник Ереван | 4.87 | 5.06 | 1.42 |
| 16.04.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 1 - 2 | Гандзасар Капан | 2.60 | 2.91 | 2.58 |
| 11.04.2017 | Купа на Армения | Пюник Ереван | 2 - 1 | Урарту Ереван | 1.54 | 3.45 | 5.70 |
| 07.04.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 3 | Алашкерт Ереван | 2.51 | 3.67 | 2.24 |
| 01.04.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 2 | Пюник Ереван | 1.87 | 3.17 | 3.86 |
| 19.03.2017 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 3 | Пюник Ереван | 3.41 | 3.08 | 2.02 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 1 - 2 | Гандзасар Капан | 2.60 | 2.91 | 2.58 |
| 05.03.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 2 - 0 | Пюник Ереван | 2.66 | 2.95 | 2.52 |
| 05.11.2016 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 0 | Гандзасар Капан | 2.20 | 3.08 | 3.05 |
| 01.10.2016 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 0 | Пюник Ереван | 2.35 | 3.00 | 2.80 |
| 21.08.2016 | Висша Лига | Пюник Ереван | 3 - 0 | Гандзасар Капан | 2.73 | 2.96 | 2.43 |
| 15.05.2016 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 0 | Гандзасар Капан | 1.89 | 4.10 | 3.72 |
| 06.04.2016 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 0 | Пюник Ереван | 3.51 | 3.28 | 1.89 |
| 04.11.2015 | Купа на Армения | Гандзасар Капан | 0 - 0 | Пюник Ереван | 2.91 | 3.26 | 2.16 |
| 01.11.2015 | Висша Лига | Пюник Ереван | 4 - 0 | Гандзасар Капан | 1.54 | 3.77 | 4.98 |
| 21.10.2015 | Купа на Армения | Пюник Ереван | 1 - 3 | Гандзасар Капан | 1.66 | 3.44 | 4.58 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Гандзасар Капан имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 20.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алашкерт Ереван | 28 | +28 | 58 |
| 2 | Гандзасар Капан | 27 | +13 | 52 |
| 3 | Ширак Гюмри | 27 | +8 | 49 |
| 4 | Пюник Ереван | 27 | +5 | 38 |
| 5 | Урарту Ереван | 28 | -23 | 21 |
| 6 | Арарат Ереван | 27 | -31 | 12 |
Хронология в първенството
| Гандзасар Капан | |
| Пюник Ереван | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гандзасар Капан | Гандзасар Капан | Пюник Ереван | Пюник Ереван | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алашкерт Ереван | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 3 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 2 | Гандзасар Капан | - | - | - | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Ширак Гюмри | 3 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 4 | Пюник Ереван | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | - | - | - | |
| 5 | Урарту Ереван | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 6 | Арарат Ереван | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Гандзасар Капан | Пюник Ереван | |
| Позиция | 2 | 4 |
| Точки | 52 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 4 |
| Точки | 27 | 19 |
Форма в шампионата
| Гандзасар Капан | Пюник Ереван | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
4 7 |
10
8 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
0 4 |
5
4 4 |
Голове в шампионата
| Гандзасар Капан | Пюник Ереван | |
|
Вкарани
Получени |
35
22 |
30
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
9 |
13
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 5.50 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.13 | 3.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
