Армения - Висша Лига (2025 - 2026)
18:00
Гандзасар Капан
Пюник Ереван
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Капан, а гостите от Ереван. Разстоянието между двата града е 194.7 км. Мачът ще се играе на стадион Гандзасар, който има капацитет от 3 500 места. Снимки от Google карта стадион Гандзасар. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гандзасар Капан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 3 - 1 | Гандзасар Капан | 1.38 | 4.24 | 6.78 |
| 06.05.2026 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 4 | Ной Ереван | 7.79 | 4.77 | 1.29 |
| 02.05.2026 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 0 - 1 | Ван Чаренцаван | 1.93 | 3.23 | 3.46 |
| 26.04.2026 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 3 - 2 | Ширак Гюмри | 1.90 | 3.16 | 3.62 |
| 19.04.2026 | Висша Лига | ЦСКА Ереван | 1 - 1 | Гандзасар Капан | 2.62 | 3.11 | 2.41 |
| 10.04.2026 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 0 - 3 | Ной Ереван | 6.82 | 4.39 | 1.35 |
| 05.04.2026 | Висша Лига | Урарту Ереван | 4 - 2 | Гандзасар Капан | 1.49 | 3.85 | 5.50 |
| 21.03.2026 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 2 - 1 | Арарат Ереван | 1.92 | 3.18 | 3.59 |
| 14.03.2026 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 2 | Гандзасар Капан | 2.38 | 3.11 | 2.68 |
| 06.03.2026 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 2 - 2 | Урарту Ереван | 3.75 | 3.29 | 1.87 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Пюник Ереван - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Висша Лига | Пюник Ереван | 2 - 0 | ЦСКА Ереван | 1.26 | 4.91 | 8.93 |
| 06.05.2026 | Висша Лига | Арарат-Армения | 1 - 0 | Пюник Ереван | 1.85 | 3.15 | 3.86 |
| 03.05.2026 | Висша Лига | Ной Ереван | 0 - 0 | Пюник Ереван | 1.68 | 3.33 | 4.54 |
| 23.04.2026 | Висша Лига | Пюник Ереван | 2 - 1 | Урарту Ереван | 1.72 | 3.42 | 4.08 |
| 18.04.2026 | Висша Лига | Арарат Ереван | 1 - 0 | Пюник Ереван | 9.79 | 5.06 | 1.23 |
| 11.04.2026 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 2 | Арарат-Армения | 2.29 | 3.11 | 2.79 |
| 06.04.2026 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Пюник Ереван | 9.99 | 4.57 | 1.27 |
| 01.04.2026 | Купа на Армения | Ной Ереван | 2 - 2 | Пюник Ереван | - | - | - |
| 21.03.2026 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 0 - 1 | Пюник Ереван | 3.06 | 3.05 | 2.17 |
| 15.03.2026 | Висша Лига | Пюник Ереван | 1 - 0 | Алашкерт Ереван | 1.80 | 3.37 | 3.81 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2025 | Купа на Армения | Пюник Ереван | 3 - 0 | Гандзасар Капан | - | - | - |
| 25.10.2025 | Висша Лига | Пюник Ереван | 2 - 0 | Гандзасар Капан | 1.20 | 5.74 | 10.55 |
| 27.09.2025 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 0 - 1 | Пюник Ереван | 5.53 | 4.12 | 1.47 |
| 12.04.2025 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 3 | Пюник Ереван | - | - | - |
| 02.12.2024 | Висша Лига | Пюник Ереван | 1 - 0 | Гандзасар Капан | - | - | - |
| 07.11.2024 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 0 - 5 | Пюник Ереван | 16.88 | 8.18 | 1.10 |
| 12.09.2020 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 0 - 2 | Пюник Ереван *** | 2.21 | 3.10 | 3.04 |
| 01.07.2020 | Група за Изпадане | Пюник Ереван | 2 - 3 | Гандзасар Капан | 2.15 | 3.17 | 3.12 |
| 13.06.2020 | Група за Изпадане | Гандзасар Капан | 1 - 0 | Пюник Ереван | 2.68 | 3.31 | 2.37 |
| 29.02.2020 | Висша Лига | Пюник Ереван | 2 - 0 | Гандзасар Капан | 1.95 | 3.31 | 3.45 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 8 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Гандзасар Капан имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и нямат равен мач.
*** - Служебен резултат
Висша Лига класиране към 18.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Арарат-Армения Ереван | 25 | +23 | 54 |
| 2 | Ной Ереван | 24 | +32 | 49 |
| 3 | Урарту Ереван | 25 | +22 | 48 |
| 4 | Пюник Ереван | 24 | +16 | 48 |
| 5 | Алашкерт Ереван | 25 | +16 | 47 |
| 6 | Ван Чаренцаван | 25 | -11 | 31 |
| 7 | ЦСКА Ереван | 25 | -11 | 22 |
| 8 | Гандзасар Капан | 25 | -18 | 21 |
| 9 | Арарат Ереван | 25 | -37 | 12 |
| 10 | Ширак Гюмри | 25 | -32 | 12 |
Хронология в първенството
| Гандзасар Капан | |
| Пюник Ереван | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гандзасар Капан | Гандзасар Капан | Пюник Ереван | Пюник Ереван | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Арарат-Армения Ереван | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Ной Ереван | 1 - 4 | 4 - 1 | 1 - 4 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 3 | Урарту Ереван | 2 - 2 | 4 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Пюник Ереван | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | - | - | - | |
| 5 | Алашкерт Ереван | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Ван Чаренцаван | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 5 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | ЦСКА Ереван | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Гандзасар Капан | - | - | - | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | Арарат Ереван | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 10 | Ширак Гюмри | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 3 мача в сезон
Представяне в Шампионата
| Гандзасар Капан | Пюник Ереван | |
| Победи | 5 | 15 |
| Равни | 6 | 3 |
| Загуби | 14 | 6 |
| Вкарани Голове | 20 | 33 |
| Получени Голове | 38 | 17 |
| Средно Вкарани | 0.80 | 1.38 |
| Средно Получени | 1.52 | 0.71 |
| Мачове Вкарал | 56% | 79% |
| Мачове Получил | 80% | 50% |
| Гол/Гол | 44% | 38% |
| Над 1.5 | 60% | 62% |
| Над 2.5 | 36% | 38% |
| Над 3.5 | 24% | 8% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 4 | 6 |
| Равни | 4 | 3 |
| Загуби | 5 | 4 |
| Вкарани Голове | 12 | 12 |
| Получени Голове | 17 | 10 |
| Средно Вкарани | 0.92 | 0.92 |
| Средно Получени | 1.31 | 0.77 |
| Мачове Вкарал | 62% | 69% |
| Мачове Получил | 77% | 54% |
| Гол/Гол | 46% | 38% |
| Над 1.5 | 54% | 46% |
| Над 2.5 | 38% | 31% |
| Над 3.5 | 23% | 8% |
