Армения - Висша Лига (2026 - 2027)
петък, 16 октомври, 2026
18:00
Гандзасар Капан
Сардарапат
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Гандзасар Капан
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.60 |
3.44 |
2.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.54 |
1.25 |
1.42 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.82 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.02 |
1.72 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.86 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.59 |
2.16 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Капан, а гостите от Армавир.
Разстоянието между двата града е 228.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Гандзасар,
който има капацитет от
3 500 места.
Снимки от Google карта
стадион Гандзасар.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гандзасар Капан - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
2 - 0 |
Гандзасар Капан |
2.80 |
3.42 |
2.14 |
| 18.09.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
0 - 3 |
Урарту Ереван |
3.63 |
3.49 |
1.82 |
| 12.09.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
0 - 2 |
Арарат Ереван |
2.14 |
3.29 |
2.92 |
| 04.09.2026 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
3 - 2 |
Гандзасар Капан |
1.08 |
7.99 |
20.01 |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
0 - 3 |
ЦСКА Ереван |
1.81 |
3.40 |
3.71 |
| 21.08.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
3 - 0 |
Гандзасар Капан |
1.43 |
3.98 |
6.03 |
| 14.08.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
0 - 1 |
Ширак Гюмри |
2.10 |
3.09 |
3.21 |
| 08.08.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
3 - 1 |
Сюник |
2.15 |
3.30 |
2.93 |
| 01.08.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
3 - 4 |
Арарат-Армения |
7.09 |
4.28 |
1.35 |
| 27.05.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
1 - 0 |
Гандзасар Капан |
1.16 |
6.39 |
11.71 |
Общо 1 победа и 9 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 5 загуби
в последните 6 домакинства.
Сардарапат - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Висша Лига |
Сардарапат |
1 - 5 |
Ной Ереван |
9.01 |
5.35 |
1.23 |
| 19.09.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
1 - 1 |
Сардарапат |
2.59 |
3.30 |
2.35 |
| 13.09.2026 |
Висша Лига |
Сардарапат |
1 - 1 |
Алашкерт Ереван |
6.96 |
4.35 |
1.35 |
| 09.09.2026 |
Висша Лига |
Сардарапат |
2 - 4 |
Пюник Ереван |
6.42 |
4.09 |
1.40 |
| 06.09.2026 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
2 - 0 |
Сардарапат |
2.28 |
3.18 |
2.77 |
| 31.08.2026 |
Висша Лига |
Сардарапат |
3 - 1 |
Сюник |
1.75 |
3.51 |
3.86 |
| 27.08.2026 |
Купа на Армения |
Сардарапат |
1 - 1 |
Сюник |
1.79 |
3.65 |
3.53 |
| 23.08.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
1 - 1 |
Сардарапат |
1.41 |
4.25 |
5.86 |
| 07.08.2026 |
Висша Лига |
Арарат Ереван |
1 - 2 |
Сардарапат |
2.97 |
3.27 |
2.13 |
| 31.07.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
1 - 4 |
Сардарапат |
1.94 |
3.26 |
3.42 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Висша Лига класиране към 16.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ной Ереван |
9 |
9 |
0 |
0 |
26 |
6 |
+20 |
27 |
| 2 |
Пюник Ереван |
9 |
6 |
3 |
0 |
23 |
8 |
+15 |
21 |
| 3 |
Арарат-Армения Ереван |
9 |
6 |
2 |
1 |
18 |
9 |
+9 |
20 |
| 4 |
Алашкерт Ереван |
9 |
4 |
4 |
1 |
19 |
7 |
+12 |
16 |
| 5 |
Урарту Ереван |
9 |
3 |
3 |
3 |
14 |
12 |
+2 |
12 |
| 6 |
Сардарапат |
9 |
3 |
3 |
3 |
15 |
17 |
-2 |
12 |
| 7 |
Ширак Гюмри |
9 |
3 |
1 |
5 |
11 |
12 |
-1 |
10 |
| 8 |
Арарат Ереван |
9 |
3 |
1 |
5 |
8 |
15 |
-7 |
10 |
| 9 |
ЦСКА Ереван |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
15 |
-7 |
8 |
| 10 |
Ван Чаренцаван |
9 |
2 |
1 |
6 |
6 |
21 |
-15 |
7 |
| 11 |
Сюник |
9 |
1 |
2 |
6 |
5 |
17 |
-12 |
5 |
| 12 |
Гандзасар Капан |
9 |
1 |
0 |
8 |
8 |
22 |
-14 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Гандзасар Капан |
|
| Сардарапат |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Гандзасар Капан |
Гандзасар Капан |
|
Сардарапат |
Сардарапат |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Ной Ереван |
|
3 - 2 |
|
|
1 - 5 |
|
|
| 2 |
Пюник Ереван |
|
|
|
|
2 - 4 |
|
|
| 3 |
Арарат-Армения Ереван |
3 - 4 |
|
3 - 4 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Алашкерт Ереван |
|
3 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 5 |
Урарту Ереван |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
| 6 |
Сардарапат |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Ширак Гюмри |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 8 |
Арарат Ереван |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
ЦСКА Ереван |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Ван Чаренцаван |
|
2 - 0 |
|
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
| 11 |
Сюник |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
| 12 |
Гандзасар Капан |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Гандзасар Капан |
Сардарапат |
| Победи |
1 |
3 |
| Равни |
0 |
3 |
| Загуби |
8 |
3 |
| Вкарани Голове |
8 |
15 |
| Получени Голове |
22 |
17 |
| Средно Вкарани |
0.89 |
1.67 |
| Средно Получени |
2.44 |
1.89 |
| Мачове Вкарал |
33% |
89% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
89% |
| Над 1.5 |
89% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
56% |
| Над 3.5 |
33% |
44% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
5 |
1 |
| Вкарани Голове |
6 |
8 |
| Получени Голове |
14 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.60 |
| Средно Получени |
2.33 |
1.20 |
| Мачове Вкарал |
33% |
80% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
80% |
| Над 1.5 |
83% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
40% |
| Над 3.5 |
33% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.60 |
3.44 |
2.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.54 |
1.25 |
1.42 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.82 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.02 |
1.72 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.86 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.59 |
2.16 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Гандзасар Капан
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака