Армения - Висша Лига (2016 - 2017)
18:00
Гандзасар Капан
Урарту Ереван
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 4.50 | 9.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.17 | 3.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.05.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Капан, а гостите от Ереван. Разстоянието между двата града е 194.7 км. Мачът ще се играе на стадион Гандзасар, който има капацитет от 3 500 места. Снимки от Google карта стадион Гандзасар. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гандзасар Капан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 1 | Пюник Ереван | 1.31 | 5.03 | 6.72 |
| 13.05.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 1 - 2 | Гандзасар Капан | 6.59 | 4.43 | 1.37 |
| 06.05.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 0 - 1 | Алашкерт Ереван | 2.62 | 3.05 | 2.49 |
| 29.04.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 3 - 2 | Ширак Гюмри | 1.91 | 3.34 | 3.54 |
| 26.04.2017 | Купа на Армения | Ширак Гюмри | 1 - 1 | Гандзасар Капан | 2.31 | 2.97 | 2.93 |
| 22.04.2017 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 0 | Гандзасар Капан | 6.32 | 4.38 | 1.38 |
| 16.04.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 1 - 2 | Гандзасар Капан | 2.60 | 2.91 | 2.58 |
| 12.04.2017 | Купа на Армения | Гандзасар Капан | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 2.41 | 2.97 | 2.75 |
| 08.04.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 2 - 1 | Арарат Ереван | 1.22 | 5.16 | 9.65 |
| 30.03.2017 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 1 - 2 | Гандзасар Капан | 2.13 | 3.15 | 3.10 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Урарту Ереван - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.05.2017 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 3 | Алашкерт Ереван | 6.61 | 3.98 | 1.39 |
| 14.05.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 0 | Урарту Ереван | 1.56 | 3.68 | 5.01 |
| 06.05.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 1 - 0 | Урарту Ереван | 4.13 | 3.44 | 1.71 |
| 30.04.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 0 | Урарту Ереван | 1.78 | 3.26 | 4.15 |
| 25.04.2017 | Купа на Армения | Урарту Ереван | 0 - 1 | Пюник Ереван | 3.20 | 2.95 | 2.15 |
| 22.04.2017 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 0 | Гандзасар Капан | 6.32 | 4.38 | 1.38 |
| 14.04.2017 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 2 - 0 | Урарту Ереван | 1.40 | 4.10 | 6.30 |
| 11.04.2017 | Купа на Армения | Пюник Ереван | 2 - 1 | Урарту Ереван | 1.54 | 3.45 | 5.70 |
| 07.04.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 0 | Урарту Ереван | 1.53 | 4.10 | 4.63 |
| 31.03.2017 | Висша Лига | Урарту Ереван | 2 - 1 | Арарат Ереван | 1.58 | 3.58 | 4.93 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 0 | Гандзасар Капан | 6.32 | 4.38 | 1.38 |
| 11.03.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 0 | Урарту Ереван | 1.71 | 3.28 | 4.50 |
| 19.11.2016 | Висша Лига | Урарту Ереван | 1 - 1 | Гандзасар Капан | 2.55 | 3.65 | 2.23 |
| 15.10.2016 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 4 - 0 | Урарту Ереван | 2.16 | 3.19 | 3.02 |
| 28.08.2016 | Висша Лига | Урарту Ереван | 4 - 1 | Гандзасар Капан | 2.11 | 3.15 | 3.12 |
| 22.05.2016 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 0 - 0 | Урарту Ереван | 10.18 | 6.63 | 1.15 |
| 03.04.2016 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 2 - 1 | Урарту Ереван | 2.31 | 3.14 | 2.76 |
| 07.11.2015 | Висша Лига | Урарту Ереван | 1 - 1 | Гандзасар Капан | 3.98 | 3.29 | 1.79 |
| 13.09.2015 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 1 | Гандзасар Капан | 2.09 | 3.26 | 3.04 |
| 24.05.2015 | Висша Лига | Урарту Ереван | 2 - 0 | Гандзасар Капан | 1.98 | 3.27 | 3.24 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Гандзасар Капан имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 27.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алашкерт Ереван | 28 | +28 | 58 |
| 2 | Гандзасар Капан | 28 | +13 | 53 |
| 3 | Ширак Гюмри | 28 | +9 | 52 |
| 4 | Пюник Ереван | 28 | +5 | 39 |
| 5 | Урарту Ереван | 28 | -23 | 21 |
| 6 | Арарат Ереван | 28 | -32 | 12 |
Хронология в първенството
| Гандзасар Капан | |
| Урарту Ереван | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гандзасар Капан | Гандзасар Капан | Урарту Ереван | Урарту Ереван | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алашкерт Ереван | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Гандзасар Капан | - | - | - | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Ширак Гюмри | 3 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Пюник Ереван | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 5 | Урарту Ереван | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | - | - | - | |
| 6 | Арарат Ереван | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Гандзасар Капан | Урарту Ереван | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 53 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 5 |
| Точки | 28 | 9 |
Форма в шампионата
| Гандзасар Капан | Урарту Ереван | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
5 7 |
5
6 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
1 4 |
2
3 9 |
Голове в шампионата
| Гандзасар Капан | Урарту Ереван | |
|
Вкарани
Получени |
36
23 |
17
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
10 |
7
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 4.50 | 9.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.17 | 3.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.05.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
