Черна Гора - Първа Лига (2016 - 2017)
16:00
Гарбал Радановичи
Будучност Подгорица
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.90 | 3.40 | 1.83 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 1.25 | 1.22 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.65 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Радановичи, а гостите от Подгорица. Разстоянието между двата града е 42.4 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Радановичи, който има капацитет от 1 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Радановичи. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гарбал Радановичи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2017 | Първа Лига | Титоград Подг. | 0 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.70 | 3.15 | 4.74 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 3 - 0 | Дечич Тузи | 2.53 | 3.20 | 2.53 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 2 - 1 | Гарбал Радановичи | 2.58 | 2.89 | 2.59 |
| 21.02.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 1 | Рудар Плевля | 2.76 | 2.97 | 2.39 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 2 - 2 | Гарбал Радановичи | 3.71 | 3.09 | 1.91 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 2 | Сутиеска Никшич | 2.82 | 3.09 | 2.28 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Петровац | 1 - 0 | Гарбал Радановичи | 2.38 | 3.18 | 2.62 |
| 16.11.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 0 | Зета Голубовци | 2.42 | 2.98 | 2.71 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 1 | Гарбал Радановичи | 2.37 | 2.97 | 2.78 |
| 02.11.2016 | Купа Черна Гора | Будучност Подгорица | 2 - 1 | Гарбал Радановичи | 1.41 | 3.87 | 6.81 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Будучност Подгорица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 1 | Дечич Тузи | 1.29 | 4.52 | 8.70 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 0 | Будучност Подгорица | 2.93 | 3.25 | 2.20 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 4 - 2 | Сутиеска Никшич | 1.75 | 3.25 | 4.50 |
| 22.02.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 1 | Будучност Подгорица | 3.61 | 3.21 | 1.91 |
| 06.02.2017 | Приятелски срещи | Будучност Подгорица | 1 - 1 | Том Томск | - | - | - |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 0 | Бокели Котор | 1.19 | 5.41 | 12.35 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Титоград Подг. | 1 - 2 | Будучност Подгорица | 2.39 | 3.00 | 2.73 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 5 - 0 | Ловчен Цетине | 1.15 | 6.32 | 12.17 |
| 16.11.2016 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 0 - 0 | Будучност Подгорица | 13.95 | 6.68 | 1.12 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 5 - 0 | Петровац | 1.30 | 4.16 | 9.34 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2016 | Купа Черна Гора | Будучност Подгорица | 2 - 1 | Гарбал Радановичи | 1.41 | 3.87 | 6.81 |
| 22.10.2016 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 2 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.27 | 4.38 | 9.54 |
| 09.04.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 1 | Будучност Подгорица | 4.47 | 3.29 | 1.69 |
| 26.10.2015 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.42 | 4.07 | 5.89 |
| 21.10.2015 | Купа Черна Гора | Будучност Подгорица | 4 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.67 | 3.80 | 4.00 |
| 23.09.2015 | Купа Черна Гора | Гарбал Радановичи | 1 - 2 | Будучност Подгорица | 2.72 | 3.14 | 2.34 |
| 08.08.2015 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 2 | Будучност Подгорица | 2.87 | 3.33 | 2.15 |
| 11.04.2015 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 1 | Гарбал Радановичи | 1.50 | 3.37 | 5.29 |
| 26.11.2014 | Купа Черна Гора | Будучност Подгорица | 1 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.68 | 3.40 | 4.44 |
| 05.11.2014 | Купа Черна Гора | Гарбал Радановичи | 0 - 0 | Будучност Подгорица | 3.03 | 3.30 | 2.08 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 8 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Гарбал Радановичи имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 18.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност Подгорица | 21 | +28 | 46 |
| 2 | Титоград Подгорица | 21 | +14 | 39 |
| 3 | Дечич Тузи | 21 | -1 | 35 |
| 4 | Сутиеска Никшич | 21 | +8 | 32 |
| 5 | Зета Голубовци | 21 | +10 | 30 |
| 6 | Гарбал Радановичи | 21 | +3 | 29 |
| 7 | Петровац | 21 | -6 | 29 |
| 8 | Рудар Плевля | 21 | +2 | 25 |
| 9 | Искра Даниловград | 21 | -13 | 22 |
| 10 | Ловчен Цетине | 21 | -9 | 18 |
| 11 | Бокели Котор | 21 | -10 | 18 |
| 12 | Йединство Биело Поле | 21 | -26 | 11 |
Хронология в първенството
| Гарбал Радановичи | |
| Будучност Подгорица | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гарбал Радановичи | Гарбал Радановичи | Будучност Подгорица | Будучност Подгорица | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Будучност Подгорица | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 2 | Титоград Подгорица | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 3 | Дечич Тузи | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 4 | Сутиеска Никшич | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Зета Голубовци | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Гарбал Радановичи | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 7 | Петровац | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 5 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 8 | Рудар Плевля | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Искра Даниловград | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 10 | Ловчен Цетине | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 5 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 11 | Бокели Котор | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 12 | Йединство Биело Поле | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Гарбал Радановичи | Будучност Подгорица | |
| Позиция | 6 | 1 |
| Точки | 29 | 46 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 21 | 19 |
Форма в шампионата
| Гарбал Радановичи | Будучност Подгорица | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
8 6 |
14
4 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 1 |
5
4 1 |
Голове в шампионата
| Гарбал Радановичи | Будучност Подгорица | |
|
Вкарани
Получени |
20
17 |
40
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
5 |
15
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.90 | 3.40 | 1.83 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 1.25 | 1.22 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.65 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
