Черна Гора - Първа Лига (2017 - 2018)
17:30
Гарбал Радановичи
Дечич Тузи
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.50 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Радановичи, а гостите от Тузи. Разстоянието между двата града е 47.0 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Радановичи, който има капацитет от 1 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Радановичи. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гарбал Радановичи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 0 | Гарбал Радановичи | 2.10 | 2.79 | 3.53 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Петровац | 0 - 1 | Гарбал Радановичи | 2.67 | 2.75 | 2.63 |
| 04.04.2018 | Първа Лига | Титоград Подг. | 0 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.82 | 3.02 | 4.22 |
| 01.04.2018 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 0 | Зета Голубовци | 2.47 | 2.83 | 2.81 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 3 | Гарбал Радановичи | 2.36 | 2.94 | 2.78 |
| 14.03.2018 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 3 | Сутиеска Никшич | 3.16 | 2.91 | 2.19 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Ком Подгорица | 1 - 3 | Гарбал Радановичи | 2.50 | 2.81 | 2.73 |
| 04.03.2018 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 0 | Будучност Подгорица | 3.07 | 2.95 | 2.18 |
| 28.02.2018 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 0 | Гарбал Радановичи | 2.65 | 2.95 | 2.55 |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 0 | Рудар Плевля | 2.77 | 2.75 | 2.56 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Дечич Тузи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 4 | Титоград Подг. | 3.62 | 2.92 | 2.00 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Зета Голубовци | 2 - 0 | Дечич Тузи | 1.43 | 3.84 | 6.43 |
| 04.04.2018 | Първа Лига | Искра Даниловград | 2 - 0 | Дечич Тузи | 1.60 | 3.31 | 5.33 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 0 | Сутиеска Никшич | 5.66 | 3.25 | 1.59 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Ком Подгорица | 1 - 2 | Дечич Тузи | 1.67 | 3.45 | 4.26 |
| 14.03.2018 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 1 | Будучност Подгорица | 4.35 | 3.05 | 1.78 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 1 | Петровац | 1.98 | 2.96 | 3.56 |
| 04.03.2018 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 0 | Дечич Тузи | 1.35 | 3.82 | 7.94 |
| 28.02.2018 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 0 | Гарбал Радановичи | 2.65 | 2.95 | 2.55 |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Титоград Подг. | 2 - 0 | Дечич Тузи | 1.25 | 4.84 | 8.78 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2018 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 0 | Гарбал Радановичи | 2.65 | 2.95 | 2.55 |
| 21.10.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 1 | Дечич Тузи | 1.61 | 3.62 | 4.57 |
| 16.08.2017 | Първа Лига | Дечич Тузи | 3 - 3 | Гарбал Радановичи | 2.76 | 3.05 | 2.33 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 1 | Дечич Тузи | 1.69 | 3.19 | 5.06 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 3 - 0 | Дечич Тузи | 2.53 | 3.20 | 2.53 |
| 01.10.2016 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.83 | 3.32 | 3.64 |
| 29.05.2016 | Първа Лига | Дечич Тузи | 3 - 1 | Гарбал Радановичи | - | - | - |
| 12.03.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 1 | Дечич Тузи | 2.19 | 3.17 | 2.81 |
| 18.10.2015 | Първа Лига | Дечич Тузи | 3 - 1 | Гарбал Радановичи | 1.79 | 3.27 | 3.99 |
| 26.04.2014 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 1 | Гарбал Радановичи | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Гарбал Радановичи имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 21.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сутиеска Никшич | 29 | +30 | 68 |
| 2 | Будучност Подгорица | 29 | +13 | 48 |
| 3 | Титоград Подгорица | 29 | +9 | 42 |
| 4 | Гарбал Радановичи | 29 | 0 | 40 |
| 5 | Зета Голубовци | 29 | +4 | 38 |
| 6 | Рудар Плевля | 29 | +2 | 37 |
| 7 | Искра Даниловград | 29 | -3 | 37 |
| 8 | Ком Подгорица | 29 | -10 | 33 |
| 9 | Петровац | 29 | -18 | 25 |
| 10 | Дечич Тузи | 29 | -27 | 20 |
Хронология в първенството
| Гарбал Радановичи | |
| Дечич Тузи | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гарбал Радановичи | Гарбал Радановичи | Дечич Тузи | Дечич Тузи | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сутиеска Никшич | 2 - 3 | 1 - 0 | 2 - 3 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Будучност Подгорица | 0 - 0 | 4 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 3 | Титоград Подгорица | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Гарбал Радановичи | - | - | - | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Зета Голубовци | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Рудар Плевля | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Искра Даниловград | 0 - 1 | 1 - 3 | 0 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Ком Подгорица | 3 - 2 | 1 - 3 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Петровац | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 10 | Дечич Тузи | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | - | - | - | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Гарбал Радановичи | Дечич Тузи | |
| Позиция | 4 | 10 |
| Точки | 40 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 10 |
| Точки | 19 | 6 |
Форма в шампионата
| Гарбал Радановичи | Дечич Тузи | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
10 9 |
3
11 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 5 |
1
3 10 |
Голове в шампионата
| Гарбал Радановичи | Дечич Тузи | |
|
Вкарани
Получени |
31
31 |
20
47 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
15 |
7
28 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.50 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
