Приятелски Срещи - Клубни
13:00
Гарбал Радановичи
(Черна Гора)
Металац
(Сърбия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 3.25 | 2.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 1.30 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2020 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Радановичи (Черна Гора), а гостите от Горни Милановац (Сърбия). Разстоянието между двата града е 231.1 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Радановичи, който има капацитет от 1 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Радановичи. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Отговорна Игра
Гарбал Радановичи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2019 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 4 | Будучност Подгорица | 6.25 | 4.14 | 1.44 |
| 11.12.2019 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 3 - 1 | Искра Даниловград | 3.58 | 3.25 | 1.92 |
| 05.12.2019 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 1 | Сутиеска Никшич | 4.83 | 3.74 | 1.63 |
| 01.12.2019 | Първа Лига | Титоград Подг. | 1 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.51 | 3.74 | 6.16 |
| 23.11.2019 | Първа Лига | Зета Голубовци | 2 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.33 | 4.51 | 7.48 |
| 02.11.2019 | Първа Лига | Петровац | 2 - 0 | Гарбал Радановичи | 2.24 | 3.10 | 3.09 |
| 26.10.2019 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 1 | Ком Подгорица | 2.60 | 3.16 | 2.38 |
| 23.10.2019 | Купа Черна Гора | Искра Даниловград | 4 - 1 | Гарбал Радановичи | 1.60 | 3.76 | 4.81 |
| 19.10.2019 | Първа Лига | ФК Подгорица | 1 - 1 | Гарбал Радановичи | 1.72 | 3.41 | 4.14 |
| 05.10.2019 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 2 | Рудар Плевля | 2.04 | 3.17 | 3.37 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Металац - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2020 | Приятелски срещи | Будучност Подгорица | 2 - 0 | Металац | 2.00 | 3.60 | 2.95 |
| 25.09.2019 | Купа на Сърбия | Мачва Шабац | 1 - 0 | Металац | 1.75 | 3.33 | 4.37 |
| 13.07.2019 | Приятелски срещи | Металац | 0 - 4 | Искра Даниловград | 2.51 | 3.42 | 2.43 |
| 06.07.2019 | Приятелски срещи | Металац | 1 - 1 | Звезда 09 Б. | 2.02 | 3.43 | 3.07 |
| 06.02.2019 | Приятелски срещи | Брегалница Щип | 0 - 3 | Металац | 4.90 | 4.00 | 1.50 |
| 17.10.2018 | Купа на Сърбия | Напредак Крушевац | 2 - 0 | Металац | 1.26 | 4.75 | 8.50 |
| 21.05.2017 | Група за Изпадане | Металац | 3 - 0 | Нови Пазар | 1.19 | 5.14 | 12.93 |
| 17.05.2017 | Група за Изпадане | Рад Белград | 1 - 0 | Металац | 2.15 | 3.05 | 3.15 |
| 13.05.2017 | Група за Изпадане | Металац | 1 - 1 | Радник Сурдулица | 1.59 | 3.45 | 5.09 |
| 06.05.2017 | Група за Изпадане | Борац Чачак | 1 - 0 | Металац | 1.64 | 3.30 | 5.33 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 3.25 | 2.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 1.30 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2020 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра