Черна Гора - Първа Лига (2016 - 2017)
16:30
Гарбал Радановичи
Йединство Биело Поле
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.05 | 7.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.19 | 2.62 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.05 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.71 | 2.03 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.60 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 1.55 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.03.2017 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Радановичи, а гостите от Биело Поле. Разстоянието между двата града е 110.9 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Радановичи, който има капацитет от 1 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Радановичи. Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гарбал Радановичи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 1 | Будучност Подгорица | 3.90 | 3.40 | 1.83 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Титоград Подг. | 0 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.70 | 3.15 | 4.74 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 3 - 0 | Дечич Тузи | 2.53 | 3.20 | 2.53 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 2 - 1 | Гарбал Радановичи | 2.58 | 2.89 | 2.59 |
| 21.02.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 1 | Рудар Плевля | 2.76 | 2.97 | 2.39 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 2 - 2 | Гарбал Радановичи | 3.71 | 3.09 | 1.91 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 2 | Сутиеска Никшич | 2.82 | 3.09 | 2.28 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Петровац | 1 - 0 | Гарбал Радановичи | 2.38 | 3.18 | 2.62 |
| 16.11.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 0 | Зета Голубовци | 2.42 | 2.98 | 2.71 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 1 | Гарбал Радановичи | 2.37 | 2.97 | 2.78 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Йединство Биело Поле - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2017 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 3 - 2 | Йединство Биело Поле | 1.20 | 5.08 | 12.06 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 0 - 3 | Зета Голубовци | 4.76 | 3.59 | 1.58 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Бокели Котор | 2 - 1 | Йединство Биело Поле | 1.45 | 4.07 | 6.00 |
| 27.02.2017 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 0 - 1 | Титоград Подг. | 5.00 | 3.80 | 1.57 |
| 21.02.2017 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 2 - 0 | Йединство Биело Поле | 1.35 | 3.80 | 8.55 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 2 - 2 | Гарбал Радановичи | 3.71 | 3.09 | 1.91 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 1 - 3 | Петровац | 3.33 | 3.15 | 2.00 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 2 | Йединство Биело Поле | 1.43 | 3.74 | 6.57 |
| 16.11.2016 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 0 - 0 | Будучност Подгорица | 13.95 | 6.68 | 1.12 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Дечич Тузи | 2 - 1 | Йединство Биело Поле | 1.49 | 3.69 | 5.78 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2016 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 2 - 2 | Гарбал Радановичи | 3.71 | 3.09 | 1.91 |
| 10.09.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 0 | Йединство Биело Поле | 1.34 | 4.15 | 8.22 |
| 18.05.2013 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 4 - 1 | Йединство Биело Поле | - | - | - |
| 01.12.2012 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 2 - 1 | Йединство Биело Поле | 1.66 | 3.37 | 4.81 |
| 15.09.2012 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 0 - 0 | Гарбал Радановичи | 2.14 | 3.14 | 3.13 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Гарбал Радановичи имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 28.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност Подгорица | 22 | +28 | 47 |
| 2 | Титоград Подгорица | 22 | +13 | 39 |
| 3 | Сутиеска Никшич | 22 | +9 | 35 |
| 4 | Дечич Тузи | 22 | -2 | 35 |
| 5 | Зета Голубовци | 22 | +11 | 33 |
| 6 | Гарбал Радановичи | 22 | +3 | 30 |
| 7 | Петровац | 22 | -7 | 29 |
| 8 | Рудар Плевля | 22 | +3 | 28 |
| 9 | Искра Даниловград | 22 | -12 | 25 |
| 10 | Бокели Котор | 22 | -9 | 21 |
| 11 | Ловчен Цетине | 22 | -10 | 18 |
| 12 | Йединство Биело Поле | 22 | -27 | 11 |
Хронология в първенството
| Гарбал Радановичи | |
| Йединство Биело Поле | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гарбал Радановичи | Гарбал Радановичи | Йединство Биело Поле | Йединство Биело Поле | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Будучност Подгорица | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Титоград Подгорица | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 3 | Сутиеска Никшич | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 4 | Дечич Тузи | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Зета Голубовци | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Гарбал Радановичи | - | - | - | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Петровац | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Рудар Плевля | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 9 | Искра Даниловград | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Бокели Котор | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Ловчен Цетине | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 12 | Йединство Биело Поле | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | - | - | - | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Гарбал Радановичи | Йединство Биело Поле | |
| Позиция | 6 | 12 |
| Точки | 30 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 12 |
| Точки | 22 | 4 |
Форма в шампионата
| Гарбал Радановичи | Йединство Биело Поле | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
9 6 |
2
5 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 1 |
1
1 9 |
Голове в шампионата
| Гарбал Радановичи | Йединство Биело Поле | |
|
Вкарани
Получени |
21
18 |
11
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
6 |
6
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.05 | 7.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.19 | 2.62 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.05 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.71 | 2.03 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.60 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 1.55 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.03.2017 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
