Приятелски Срещи - Клубни
12:00
Гарбарния Краков
(Полша)
Сандеця Нови Сонч
(Полша)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.14 | 4.16 | 1.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 1.13 | 1.09 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.95 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.43 | 1.47 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.60 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.59 | 2.26 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.07.2024 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Краков, а гостите от Нови Сонч. Разстоянието между двата града е 73.2 км.
Отговорна Игра
Гарбарния Краков - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2024 | Приятелски срещи | Заглембие Сосновец | 0 - 1 | Гарбарния Краков | - | - | - |
| 19.01.2024 | Приятелски срещи | Пуща Неполомице | 3 - 2 | Гарбарния Краков | 1.52 | 4.42 | 4.80 |
| 08.11.2023 | Купа на Полша | Гарбарния Краков | 2 - 2 | Стал Мелец | 7.69 | 4.96 | 1.31 |
| 27.09.2023 | Купа на Полша | Гарбарния Краков | 2 - 1 | Радомяк Радом | 11.94 | 6.02 | 1.20 |
| 09.08.2023 | Купа на Полша | Сандеця Нови Сонч | 1 - 2 | Гарбарния Краков | 1.69 | 3.77 | 4.15 |
| 24.03.2023 | Приятелски срещи | Заглембие Сосновец | 1 - 0 | Гарбарния Краков | 1.99 | 4.00 | 3.06 |
| 11.02.2023 | Приятелски срещи | Висла Краков | 2 - 2 | Гарбарния Краков | 2.26 | 3.62 | 2.73 |
| 08.02.2023 | Приятелски срещи | ГКС Ястшембе | 2 - 2 | Гарбарния Краков | 2.71 | 3.41 | 2.26 |
| 04.02.2023 | Приятелски срещи | Сандеця Нови Сонч | 1 - 3 | Гарбарния Краков | - | - | - |
| 26.11.2022 | Приятелски срещи | Гарбарния Краков | 2 - 1 | Висла Плоцк | 4.47 | 4.54 | 1.50 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 равенство в последните 3 домакинства.
Сандеця Нови Сонч - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.06.2024 | Приятелски срещи | Стал Мелец | 0 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 1.08 | 9.02 | 15.22 |
| 14.02.2024 | Приятелски срещи | Сандеця Нови Сонч | 1 - 1 | Татран Прешов | - | - | - |
| 03.02.2024 | Приятелски срещи | Полония Битом | 3 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 2.38 | 3.64 | 2.39 |
| 09.08.2023 | Купа на Полша | Сандеця Нови Сонч | 1 - 2 | Гарбарния Краков | 1.69 | 3.77 | 4.15 |
| 05.07.2023 | Приятелски срещи | Сандеця Нови Сонч | 0 - 0 | Миедж Легница | - | - | - |
| 01.07.2023 | Приятелски срещи | Заглембие Сосновец | 2 - 2 | Сандеця Нови Сонч | 1.81 | 3.62 | 3.79 |
| 24.06.2023 | Приятелски срещи | Татран Липт. Микулаш | 1 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 1.77 | 3.86 | 3.59 |
| 03.06.2023 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 1 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 2.11 | 3.20 | 3.19 |
| 26.05.2023 | Първа Лига | Сандеця Нови Сонч | 0 - 3 | Подбескидзе | 3.23 | 3.20 | 2.10 |
| 20.05.2023 | Първа Лига | Термалика Неч. | 3 - 0 | Сандеця Нови Сонч | 1.54 | 3.73 | 5.57 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2023 | Купа на Полша | Сандеця Нови Сонч | 1 - 2 | Гарбарния Краков | 1.69 | 3.77 | 4.15 |
| 04.02.2023 | Приятелски срещи | Сандеця Нови Сонч | 1 - 3 | Гарбарния Краков | - | - | - |
| 16.03.2019 | Първа Лига | Сандеця Нови Сонч | 0 - 1 | Гарбарния Краков | 1.55 | 3.59 | 5.88 |
| 26.08.2018 | Първа Лига | Гарбарния Краков | 0 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 3.03 | 3.21 | 2.23 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Гарбарния Краков имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.14 | 4.16 | 1.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 1.13 | 1.09 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.95 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.43 | 1.47 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.60 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.59 | 2.26 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.07.2024 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра