Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
вторник, 20 март, 2018
17:30
17:30
Гаворано
Монца
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Прогнози на потребителите
1 43% за Гаворано
X 14% за равен
2 43% за Монца
Общо гласували: 7
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.20 | 2.79 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.39 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.03.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гаворано, а гостите от Монца. Разстоянието между двата града е 322.8 км. Треньорът на гостите е Иван Юрич (Хър). Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гаворано - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | Серия С - А | Гаворано | 1 - 1 | Понтедера | 2.31 | 2.99 | 2.91 |
| 10.03.2018 | Серия С - А | Лукезе | 0 - 0 | Гаворано | 2.18 | 2.99 | 3.16 |
| 03.03.2018 | Серия С - А | Гаворано | 1 - 0 | Пиза | 4.23 | 3.15 | 1.81 |
| 25.02.2018 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 0 | Гаворано | 1.75 | 3.30 | 4.17 |
| 18.02.2018 | Серия С - А | Гаворано | 1 - 0 | Пиаченца | 3.00 | 3.00 | 2.25 |
| 11.02.2018 | Серия С - А | Витербезе | 2 - 0 | Гаворано | 1.52 | 3.70 | 5.56 |
| 04.02.2018 | Серия С - А | Гаворано | 1 - 1 | Прато | 2.15 | 3.11 | 3.13 |
| 28.01.2018 | Серия С - А | Сиена | 1 - 1 | Гаворано | 1.25 | 4.85 | 9.11 |
| 24.01.2018 | Приятелски срещи | Лугано | 2 - 1 | Гаворано | - | - | - |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Олбия | 4 - 3 | Гаворано | 1.73 | 3.31 | 4.33 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Монца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | Серия С - А | Монца | 2 - 0 | Сиена | 2.89 | 2.85 | 2.41 |
| 25.02.2018 | Серия С - А | Монца | 0 - 0 | Витербезе | 2.43 | 2.91 | 2.82 |
| 18.02.2018 | Серия С - А | Алесандрия | 0 - 0 | Монца | 1.75 | 3.28 | 4.22 |
| 11.02.2018 | Серия С - А | Монца | 1 - 1 | Арцакена | 1.96 | 3.11 | 3.64 |
| 04.02.2018 | Серия С - А | Карарезе | 1 - 0 | Монца | 2.31 | 3.11 | 2.85 |
| 28.01.2018 | Серия С - А | Монца | 1 - 0 | Лукезе | 2.01 | 3.09 | 3.46 |
| 21.01.2018 | Серия С - А | Пиза | 1 - 0 | Монца | 1.98 | 3.06 | 3.61 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Монца | 3 - 1 | Пистоезе | 2.11 | 3.09 | 3.21 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Пиаченца | 0 - 1 | Монца | 2.22 | 3.07 | 2.99 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Олбия | 2 - 1 | Монца | 2.21 | 2.99 | 3.12 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2017 | Серия С - А | Монца | 2 - 2 | Гаворано | 1.46 | 3.88 | 5.96 |
Серия С - Група А класиране към 20.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сиена | 28 | +11 | 55 |
| 2 | Ливорно | 27 | +25 | 54 |
| 3 | Пиза | 29 | +13 | 49 |
| 4 | Витербезе | 28 | +13 | 49 |
| 5 | Карарезе | 28 | +10 | 43 |
| 6 | Алесандрия | 27 | +8 | 40 |
| 7 | Монца | 27 | +6 | 39 |
| 8 | Олбия | 28 | -2 | 39 |
| 9 | Джиана Ерминио | 28 | +4 | 37 |
| 10 | Пистоезе | 27 | -1 | 36 |
| 11 | Арцакена | 28 | +1 | 34 |
| 12 | Пиаченца | 27 | -2 | 34 |
| 13 | Про Пиаченца | 27 | -4 | 32 |
| 14 | Понтедера | 28 | -14 | 32 |
| 15 | Лукезе | 28 | -9 | 31 |
| 16 | Кунео | 28 | -16 | 27 |
| 17 | Гаворано | 28 | -17 | 21 |
| 18 | Прато | 27 | -25 | 20 |
| 19 | Арецо | 26 | -1 | 16 |
Хронология в първенството
| Гаворано | |
| Монца | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гаворано | Гаворано | Монца | Монца | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сиена | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 2 | Ливорно | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 4 | 1 - 1 | |||
| 3 | Пиза | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Витербезе | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 5 | Карарезе | 2 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 6 | Алесандрия | 3 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 7 | Монца | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 8 | Олбия | 1 - 2 | 4 - 3 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 9 | Джиана Ерминио | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 10 | Пистоезе | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 11 | Арцакена | 1 - 4 | 1 - 0 | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Пиаченца | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 13 | Про Пиаченца | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 14 | Понтедера | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 15 | Лукезе | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Кунео | 1 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 17 | Гаворано | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 18 | Прато | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 19 | Арецо | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | ||||
Класиране в шампионата
| Гаворано | Монца | |
| Позиция | 17 | 7 |
| Точки | 21 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 9 |
| Точки | 18 | 15 |
Форма в шампионата
| Гаворано | Монца | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
8 15 |
10
9 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 6 |
4
3 7 |
Голове в шампионата
| Гаворано | Монца | |
|
Вкарани
Получени |
26
43 |
28
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
18 |
10
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.20 | 2.79 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.39 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.03.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 43% за Гаворано
X 14% за равен
2 43% за Монца
Общо гласували: 7
