Япония - Джей2 Лига (2026)
сряда, 13 май, 2026
12:00
Гайнаре Тотори
Рейлак Шига
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.40 |
3.01 |
2.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.30 |
1.46 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
1.94 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.56 |
1.42 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.34 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.16 |
4.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.96 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тотори, а гостите от Хиконе.
Разстоянието между двата града е 186.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Тотори Банк Бърд,
който има капацитет от
16 033 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Тотори Банк Бърд.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гайнаре Тотори - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Джей2 Лига |
Гайнаре Тотори |
1 - 1 |
Гираванц Китакюшу |
3.11 |
3.13 |
2.16 |
| 06.05.2026 |
Джей2 Лига |
Саган Тошу |
4 - 0 |
Гайнаре Тотори |
1.58 |
3.66 |
5.19 |
| 02.05.2026 |
Джей2 Лига |
Гайнаре Тотори |
4 - 1 |
Ренофа Ямагучи |
4.11 |
3.31 |
1.81 |
| 29.04.2026 |
Джей2 Лига |
Рейлак Шига |
1 - 3 |
Гайнаре Тотори |
2.30 |
3.00 |
3.02 |
| 25.04.2026 |
Джей2 Лига |
Гайнаре Тотори |
0 - 2 |
Роасо Кумамото |
3.41 |
3.27 |
2.00 |
| 19.04.2026 |
Джей2 Лига |
Гайнаре Тотори |
0 - 1 |
Тегеваджаро М. |
4.77 |
3.54 |
1.66 |
| 12.04.2026 |
Джей2 Лига |
Кагошима Юнайтед |
3 - 1 |
Гайнаре Тотори |
1.55 |
3.66 |
5.52 |
| 29.03.2026 |
Джей2 Лига |
Гайнаре Тотори |
0 - 2 |
Саган Тошу |
4.27 |
3.17 |
1.83 |
| 22.03.2026 |
Джей2 Лига |
Гайнаре Тотори |
0 - 0 |
Кагошима Юнайтед |
3.54 |
3.30 |
1.93 |
| 15.03.2026 |
Джей2 Лига |
Роасо Кумамото |
0 - 1 |
Гайнаре Тотори |
1.75 |
3.44 |
4.20 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Рейлак Шига - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Джей2 Лига |
Рейлак Шига |
1 - 0 |
Кагошима Юнайтед |
5.35 |
3.69 |
1.56 |
| 06.05.2026 |
Джей2 Лига |
Рейлак Шига |
1 - 4 |
Ренофа Ямагучи |
3.10 |
3.21 |
2.15 |
| 03.05.2026 |
Джей2 Лига |
Роасо Кумамото |
2 - 0 |
Рейлак Шига |
1.72 |
3.43 |
4.45 |
| 29.04.2026 |
Джей2 Лига |
Рейлак Шига |
1 - 3 |
Гайнаре Тотори |
2.30 |
3.00 |
3.02 |
| 25.04.2026 |
Джей2 Лига |
Саган Тошу |
2 - 0 |
Рейлак Шига |
1.54 |
3.70 |
5.59 |
| 19.04.2026 |
Джей2 Лига |
Рейлак Шига |
0 - 3 |
Оита Тринита |
3.75 |
3.22 |
1.93 |
| 12.04.2026 |
Джей2 Лига |
Рейлак Шига |
2 - 1 |
Рюкю |
2.25 |
3.12 |
2.99 |
| 29.03.2026 |
Джей2 Лига |
Рейлак Шига |
1 - 0 |
Тегеваджаро М. |
3.77 |
3.26 |
1.88 |
| 22.03.2026 |
Джей2 Лига |
Рейлак Шига |
0 - 2 |
Саган Тошу |
4.14 |
3.51 |
1.73 |
| 15.03.2026 |
Джей2 Лига |
Кагошима Юнайтед |
1 - 0 |
Рейлак Шига |
1.50 |
3.99 |
5.39 |
Общо 3 победи и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 загуби
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.04.2026 |
Джей2 Лига |
Рейлак Шига |
1 - 3 |
Гайнаре Тотори |
2.30 |
3.00 |
3.02 |
Джей2 Лига класиране към 13.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вегалта Сендай |
16 |
10 |
5 |
1 |
30 |
12 |
+18 |
40 |
| 2 |
Шонан Белмар |
16 |
8 |
4 |
4 |
24 |
14 |
+10 |
31 |
| 3 |
Блаублиц Акита |
16 |
9 |
2 |
5 |
19 |
13 |
+6 |
29 |
| 4 |
Сагамихара |
16 |
7 |
4 |
5 |
28 |
25 |
+3 |
27 |
| 5 |
Йокохама ФК |
16 |
6 |
3 |
7 |
30 |
27 |
+3 |
23 |
| 6 |
Теспа Гунма |
16 |
5 |
4 |
7 |
18 |
31 |
-13 |
20 |
| 7 |
Монтедио Ямагата |
16 |
5 |
2 |
9 |
17 |
21 |
-4 |
19 |
| 8 |
Точиги Сити |
16 |
4 |
4 |
8 |
17 |
32 |
-15 |
18 |
| 9 |
Точиги СК |
16 |
4 |
4 |
8 |
23 |
27 |
-4 |
17 |
| 10 |
Ванрауре Хачинохе |
16 |
4 |
4 |
8 |
14 |
18 |
-4 |
16 |
|
| 1 |
Вентфорет Кофу |
16 |
10 |
1 |
5 |
19 |
11 |
+8 |
32 |
| 2 |
Иваки |
16 |
7 |
4 |
5 |
21 |
17 |
+4 |
28 |
| 3 |
Консадол Сапоро |
16 |
8 |
2 |
6 |
23 |
21 |
+2 |
28 |
| 4 |
Омия Ардижа |
16 |
8 |
2 |
6 |
35 |
26 |
+9 |
27 |
| 5 |
Гифу |
16 |
8 |
2 |
6 |
22 |
22 |
0 |
27 |
| 6 |
Фуджиеда МИФК |
16 |
5 |
8 |
3 |
18 |
17 |
+1 |
26 |
| 7 |
Мацумото Ямага |
16 |
6 |
4 |
6 |
27 |
17 |
+10 |
23 |
| 8 |
Джубило Ивата |
16 |
4 |
6 |
6 |
15 |
20 |
-5 |
22 |
| 9 |
Фукушима Юнайтед |
16 |
4 |
3 |
9 |
25 |
35 |
-10 |
16 |
| 10 |
Нагано Парсейро |
16 |
2 |
4 |
10 |
13 |
32 |
-19 |
11 |
|
| 1 |
Каталер Тояма |
16 |
10 |
4 |
2 |
34 |
17 |
+17 |
37 |
| 2 |
Кочи Юнайтед |
16 |
8 |
4 |
4 |
23 |
18 |
+5 |
30 |
| 3 |
Албирекс Ниигата |
16 |
7 |
5 |
4 |
17 |
15 |
+2 |
29 |
| 4 |
Токушима Вортис |
16 |
9 |
1 |
6 |
33 |
19 |
+14 |
28 |
| 5 |
Ехиме ФК |
16 |
7 |
3 |
6 |
23 |
16 |
+7 |
25 |
| 6 |
Звейген Канадзава |
16 |
4 |
6 |
6 |
12 |
20 |
-8 |
22 |
| 7 |
Имабари |
16 |
5 |
3 |
8 |
12 |
15 |
-3 |
19 |
| 8 |
Нара Клуб |
16 |
4 |
4 |
8 |
19 |
31 |
-12 |
18 |
| 9 |
Осака |
16 |
3 |
6 |
7 |
12 |
15 |
-3 |
17 |
| 10 |
Каматамаре Сануки |
16 |
4 |
2 |
10 |
10 |
29 |
-19 |
15 |
|
| 1 |
Тегеваджаро Миядзаки |
16 |
14 |
1 |
1 |
31 |
8 |
+23 |
43 |
| 2 |
Саган Тошу |
16 |
8 |
4 |
4 |
21 |
11 |
+10 |
30 |
| 3 |
Кагошима Юнайтед |
16 |
6 |
5 |
5 |
16 |
13 |
+3 |
27 |
| 4 |
Ренофа Ямагучи |
16 |
7 |
3 |
6 |
22 |
20 |
+2 |
26 |
| 5 |
Роасо Кумамото |
16 |
8 |
1 |
7 |
18 |
17 |
+1 |
25 |
| 6 |
Оита Тринита |
16 |
6 |
2 |
8 |
17 |
16 |
+1 |
21 |
| 7 |
Гайнаре Тотори |
15 |
4 |
4 |
7 |
14 |
21 |
-7 |
19 |
| 8 |
Рейлак Шига |
15 |
5 |
1 |
9 |
10 |
23 |
-13 |
16 |
| 9 |
Гираванц Китакюшу |
16 |
4 |
3 |
9 |
16 |
26 |
-10 |
15 |
| 10 |
Рюкю |
16 |
2 |
6 |
8 |
10 |
20 |
-10 |
15 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Гайнаре Тотори |
|
| Рейлак Шига |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Гайнаре Тотори |
Гайнаре Тотори |
|
Рейлак Шига |
Рейлак Шига |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Вегалта Сендай |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Шонан Белмар |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Блаублиц Акита |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Сагамихара |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Йокохама ФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Теспа Гунма |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Монтедио Ямагата |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Точиги Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Точиги СК |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Ванрауре Хачинохе |
|
|
|
|
|
|
|
|
| 1 |
Вентфорет Кофу |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Иваки |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Консадол Сапоро |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Омия Ардижа |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Гифу |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Фуджиеда МИФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Мацумото Ямага |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Джубило Ивата |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Фукушима Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Нагано Парсейро |
|
|
|
|
|
|
|
|
| 1 |
Каталер Тояма |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Кочи Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Албирекс Ниигата |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Токушима Вортис |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Ехиме ФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Звейген Канадзава |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Имабари |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Нара Клуб |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Осака |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Каматамаре Сануки |
|
|
|
|
|
|
|
|
| 1 |
Тегеваджаро Миядзаки |
0 - 1 |
3 - 1 |
0 - 1 |
|
1 - 0 |
|
|
| 2 |
Саган Тошу |
0 - 2 |
4 - 0 |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Кагошима Юнайтед |
0 - 0 |
3 - 1 |
0 - 0 |
|
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Ренофа Ямагучи |
4 - 1 |
0 - 0 |
4 - 1 |
|
1 - 4 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Роасо Кумамото |
0 - 2 |
0 - 1 |
0 - 2 |
|
1 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 6 |
Оита Тринита |
|
2 - 0 |
|
|
0 - 3 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Гайнаре Тотори |
- |
- |
- |
|
1 - 3 |
|
|
| 8 |
Рейлак Шига |
|
1 - 3 |
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Гираванц Китакюшу |
1 - 1 |
1 - 3 |
1 - 1 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 10 |
Рюкю |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
2 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Гайнаре Тотори |
Рейлак Шига |
| Победи |
4 |
5 |
| Равни |
4 |
1 |
| Загуби |
7 |
9 |
| Вкарани Голове |
14 |
10 |
| Получени Голове |
21 |
23 |
| Средно Вкарани |
0.93 |
0.67 |
| Средно Получени |
1.40 |
1.53 |
| Мачове Вкарал |
47% |
53% |
| Мачове Получил |
73% |
73% |
| Гол/Гол |
40% |
33% |
| Над 1.5 |
67% |
67% |
| Над 2.5 |
40% |
40% |
| Над 3.5 |
40% |
13% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
3 |
5 |
| Вкарани Голове |
5 |
3 |
| Получени Голове |
7 |
10 |
| Средно Вкарани |
0.71 |
0.43 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.43 |
| Мачове Вкарал |
29% |
29% |
| Мачове Получил |
71% |
86% |
| Гол/Гол |
29% |
29% |
| Над 1.5 |
57% |
71% |
| Над 2.5 |
14% |
29% |
| Над 3.5 |
14% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.40 |
3.01 |
2.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.30 |
1.46 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
1.94 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.56 |
1.42 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.34 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.16 |
4.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.96 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака