Англия - Национална Лига (2017 - 2018)
17:00
Гайзли
Мейдънхед Юнайтед
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.79 | 3.50 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.30 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.04 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.02.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гайзли, а гостите от Мейдънхед. Разстоянието между двата града е 270.0 км. Мачът ще се играе на стадион Нетермур Парк, който има капацитет от 3 000 места, от които седящи 500. Снимки от Google карта стадион Нетермур Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гайзли - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.2018 | Нац. Лига | Гайзли | 0 - 1 | Гейтсхед | 2.96 | 3.23 | 2.27 |
| 10.02.2018 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 2 - 1 | Гайзли | 1.65 | 3.67 | 4.66 |
| 03.02.2018 | Нац. Лига | Гайзли | 0 - 2 | Рексъм | 3.13 | 3.11 | 2.24 |
| 27.01.2018 | Нац. Лига | Доувър Атлетик | 2 - 1 | Гайзли | 1.56 | 3.90 | 5.07 |
| 13.01.2018 | Нац. Лига | Файлд | 2 - 1 | Гайзли | 1.58 | 3.85 | 5.22 |
| 06.01.2018 | Нац. Лига | Ийстли | 4 - 2 | Гайзли | 1.92 | 3.46 | 3.57 |
| 01.01.2018 | Нац. Лига | Гайзли | 1 - 1 | Честър | 2.16 | 3.20 | 3.15 |
| 30.12.2017 | Нац. Лига | Транмиър Роувърс | 4 - 0 | Гайзли | 1.33 | 4.58 | 7.77 |
| 26.12.2017 | Нац. Лига | Честър | 0 - 2 | Гайзли | 2.17 | 3.21 | 3.17 |
| 23.12.2017 | Нац. Лига | Гайзли | 1 - 1 | Алдършот Таун | 3.08 | 3.31 | 2.16 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Мейдънхед Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2018 | Нац. Лига | Мейдънхед Юнайтед | 1 - 2 | Торки Юнайтед | 2.08 | 3.27 | 3.32 |
| 06.02.2018 | Англия | Стокпорт | 2 - 2 | Мейдънхед Юнайтед | 2.68 | 3.40 | 2.28 |
| 03.02.2018 | Англия | Мейдънхед Юнайтед | 1 - 1 | Стокпорт | 1.83 | 3.48 | 3.79 |
| 27.01.2018 | Нац. Лига | Мейдънхед Юнайтед | 3 - 0 | Честър | 1.64 | 3.66 | 4.84 |
| 20.01.2018 | Нац. Лига | Транмиър Роувърс | 3 - 2 | Мейдънхед Юнайтед | 1.49 | 4.07 | 5.83 |
| 13.01.2018 | Англия | Халифакс Таун | 1 - 4 | Мейдънхед Юнайтед | - | - | - |
| 06.01.2018 | Нац. Лига | Мейдънхед Юнайтед | 0 - 0 | Халифакс Таун | 2.11 | 3.33 | 3.18 |
| 01.01.2018 | Нац. Лига | Солихъл Муурс | 3 - 1 | Мейдънхед Юнайтед | 2.67 | 3.25 | 2.41 |
| 30.12.2017 | Нац. Лига | Мейдънхед Юнайтед | 1 - 2 | Файлд | 2.26 | 3.33 | 2.82 |
| 26.12.2017 | Нац. Лига | Мейдънхед Юнайтед | 1 - 0 | Солихъл Муурс | 1.70 | 3.53 | 4.56 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2017 | Нац. Лига | Мейдънхед Юнайтед | 3 - 0 | Гайзли | 1.74 | 3.54 | 4.15 |
Национална Лига класиране към 17.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Макълсфийлд Таун | 32 | +7 | 59 |
| 2 | Алдършот Таун | 32 | +19 | 58 |
| 3 | Рексъм | 33 | +13 | 57 |
| 4 | Сътън Юнайтед | 32 | +10 | 56 |
| 5 | Транмиър Роувърс | 33 | +21 | 55 |
| 6 | Боръм Ууд | 32 | +15 | 53 |
| 7 | Файлд | 33 | +16 | 52 |
| 8 | Бромли | 32 | +16 | 51 |
| 9 | Доувър Атлетик | 32 | +16 | 51 |
| 10 | Ебсфлийт Юнайтед | 33 | +3 | 46 |
| 11 | Дагенъм и Редбридж | 32 | +6 | 45 |
| 12 | Ийстли | 33 | -1 | 44 |
| 13 | Гейтсхед | 32 | +7 | 43 |
| 14 | Уокинг | 32 | -7 | 42 |
| 15 | Мейдънхед Юнайтед | 32 | -2 | 41 |
| 16 | Мейдстоун Юнайтед | 32 | -10 | 39 |
| 17 | Лейтън Ориент | 32 | -7 | 36 |
| 18 | Халифакс Таун | 32 | -11 | 35 |
| 19 | Хартлипул | 31 | -10 | 34 |
| 20 | Бароу | 31 | -6 | 32 |
| 21 | Солихъл Муурс | 32 | -15 | 30 |
| 22 | Торки Юнайтед | 33 | -24 | 27 |
| 23 | Честър | 32 | -25 | 27 |
| 24 | Гайзли | 32 | -31 | 22 |
Хронология в първенството
| Гайзли | |
| Мейдънхед Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гайзли | Гайзли | Мейдънхед Юнайтед | Мейдънхед Юнайтед | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Макълсфийлд Таун | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | |||
| 2 | Алдършот Таун | 1 - 1 | 6 - 0 | 1 - 1 | 3 - 3 | |||
| 3 | Рексъм | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Сътън Юнайтед | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 5 | Транмиър Роувърс | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 6 | Боръм Ууд | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 7 | Файлд | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 4 | 1 - 4 | |||
| 8 | Бромли | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 9 | Доувър Атлетик | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 10 | Ебсфлийт Юнайтед | 2 - 2 | 4 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | |||
| 11 | Дагенъм и Редбридж | 3 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 12 | Ийстли | 0 - 0 | 4 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 13 | Гейтсхед | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 3 | |||
| 14 | Уокинг | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 15 | Мейдънхед Юнайтед | 3 - 0 | - | - | - | |||
| 16 | Мейдстоун Юнайтед | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 17 | Лейтън Ориент | 4 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 18 | Халифакс Таун | 2 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 19 | Хартлипул | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 20 | Бароу | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 21 | Солихъл Муурс | 4 - 2 | 4 - 2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 22 | Торки Юнайтед | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 23 | Честър | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 24 | Гайзли | - | - | - | 3 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Гайзли | Мейдънхед Юнайтед | |
| Позиция | 24 | 15 |
| Точки | 22 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 23 | 14 |
| Точки | 13 | 17 |
Форма в шампионата
| Гайзли | Мейдънхед Юнайтед | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
10 18 |
10
11 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
7 6 |
4
5 6 |
Голове в шампионата
| Гайзли | Мейдънхед Юнайтед | |
|
Вкарани
Получени |
28
59 |
43
45 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
18 |
22
27 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.79 | 3.50 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.30 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.04 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.02.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
