Камерун - Елит Едно (2025 - 2026)
17:30
Газеле ФА де Гаруа
Котон Спорт де Гаруа
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.48 | 3.03 | 2.41 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.25 | 1.37 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.26 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.76 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.15 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.06.2026 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Гаруа. Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Отговорна Игра
Газеле ФА де Гаруа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.06.2026 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 0 - 2 | Канон Яунде | 1.97 | 2.98 | 3.32 |
| 14.06.2026 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 2 - 0 | Униспорт Бафанг | 2.18 | 3.03 | 2.82 |
| 07.06.2026 | Елит Едно | Егъл Роял Менуа | 1 - 0 | Газеле ФА Гаруа | - | - | - |
| 03.06.2026 | Елит Едно | Динамо Дуала | 2 - 0 | Газеле ФА Гаруа | - | - | - |
| 27.05.2026 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 3 - 1 | Стад Рен. Мелонг | 1.59 | 3.47 | 5.71 |
| 24.05.2026 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 0 - 1 | Пантере ду Нде | 1.78 | 3.12 | 3.82 |
| 14.05.2026 | Елит Едно | Фув Азюр Яунде | 1 - 0 | Газеле ФА Гаруа | 2.97 | 2.98 | 2.27 |
| 10.05.2026 | Елит Едно | Фортуна Мфоу | 0 - 0 | Газеле ФА Гаруа | 3.65 | 3.29 | 1.82 |
| 03.05.2026 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 0 - 1 | Виктория Юн. | 3.72 | 3.23 | 1.84 |
| 29.04.2026 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 4 - 2 | ПВД Баменда | 1.66 | 3.19 | 4.65 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Котон Спорт де Гаруа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.06.2026 | Елит Едно | Котон Сп. Гаруа | 3 - 0 | Униспорт Бафанг | 1.55 | 3.53 | 4.67 |
| 14.06.2026 | Елит Едно | Котон Сп. Гаруа | 2 - 2 | Канон Яунде | 1.61 | 3.38 | 4.32 |
| 07.06.2026 | Елит Едно | Динамо Дуала | 2 - 1 | Котон Сп. Гаруа | - | - | - |
| 03.06.2026 | Елит Едно | Егъл Роял Менуа | 0 - 0 | Котон Сп. Гаруа | - | - | - |
| 27.05.2026 | Елит Едно | Котон Сп. Гаруа | 2 - 1 | Пантере ду Нде | 1.57 | 3.48 | 5.23 |
| 24.05.2026 | Елит Едно | Котон Сп. Гаруа | 2 - 0 | Стад Рен. Мелонг | 1.47 | 3.78 | 5.07 |
| 14.05.2026 | Елит Едно | Фортуна Мфоу | 1 - 1 | Котон Сп. Гаруа | 4.86 | 3.47 | 1.58 |
| 10.05.2026 | Елит Едно | Фув Азюр Яунде | 0 - 2 | Котон Сп. Гаруа | 4.05 | 3.17 | 1.78 |
| 03.05.2026 | Елит Едно | Котон Сп. Гаруа | 5 - 2 | ПВД Баменда | 1.85 | 3.08 | 3.79 |
| 29.04.2026 | Елит Едно | Котон Сп. Гаруа | 0 - 2 | Виктория Юн. | 1.48 | 3.73 | 5.44 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2026 | Елит Едно | Котон Сп. Гаруа | 2 - 1 | Газеле ФА Гаруа | 1.76 | 3.23 | 3.93 |
| 01.06.2025 | Елит Едно | Котон Сп. Гаруа | 1 - 1 | Газеле ФА Гаруа | 2.65 | 3.04 | 2.33 |
| 09.02.2025 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 3 - 3 | Котон Сп. Гаруа | - | - | - |
| 05.04.2024 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 1 - 1 | Котон Сп. Гаруа | 12.80 | 3.49 | 1.35 |
| 14.05.2023 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 0 - 1 | Котон Сп. Гаруа | 2.56 | 2.88 | 2.75 |
В последните 5 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Газеле ФА де Гаруа имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Елит Едно класиране към 28.06.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Коломбе ду Джа ет Лобо | 25 | +27 | 52 |
| 2 | Динамо де Дуала | 25 | +24 | 52 |
| 3 | Униспорт де Бафанг | 25 | +12 | 49 |
| 4 | Котон Спорт де Гаруа | 25 | +14 | 43 |
| 5 | Канон Яунде | 25 | +7 | 36 |
| 6 | Пантере ду Нде | 25 | +6 | 34 |
| 7 | ПВД Баменда | 25 | 0 | 34 |
| 8 | Виктория Юнайтед | 25 | -5 | 33 |
| 9 | Газеле ФА де Гаруа | 25 | -5 | 32 |
| 10 | Стад Ренар де Мелонг | 26 | -2 | 31 |
| 11 | Егъл Роял де ла Менуа | 25 | -3 | 28 |
| 12 | Егъл Роял ду Мунго | 25 | -14 | 27 |
| 13 | Фортуна Мфоу | 26 | -28 | 21 |
| 14 | Фув Азюр де Яунде | 25 | -33 | 17 |
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Газеле ФА де Гаруа | |
| Котон Спорт де Гаруа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Газеле ФА де Гаруа | Газеле ФА де Гаруа | Котон Спорт де Гаруа | Котон Спорт де Гаруа | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Коломбе ду Джа ет Лобо | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Динамо де Дуала | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Униспорт де Бафанг | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Котон Спорт де Гаруа | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 5 | Канон Яунде | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Пантере ду Нде | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 7 | ПВД Баменда | 4 - 2 | 1 - 0 | 4 - 2 | 5 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Виктория Юнайтед | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | Газеле ФА де Гаруа | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 10 | Стад Ренар де Мелонг | 3 - 1 | 4 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 11 | Егъл Роял де ла Менуа | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Егъл Роял ду Мунго | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 13 | Фортуна Мфоу | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 5 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | Фув Азюр де Яунде | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
Отговорна Игра
Класиране в шампионата
| Газеле ФА де Гаруа | Котон Спорт де Гаруа | |
| Позиция | 9 | 4 |
| Точки | 32 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 7 |
| Точки | 23 | 13 |
Форма в шампионата
| Газеле ФА де Гаруа | Котон Спорт де Гаруа | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
5 11 |
12
7 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 3 |
3
4 5 |
Голове в шампионата
| Газеле ФА де Гаруа | Котон Спорт де Гаруа | |
|
Вкарани
Получени |
24
29 |
37
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
10 |
11
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.48 | 3.03 | 2.41 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.25 | 1.37 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.26 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.76 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.15 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.06.2026 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра