Камерун - Елит Едно (2025 - 2026)
16:00
Газеле ФА де Гаруа
Пантере ду Нде
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.78 | 3.12 | 3.82 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.24 | 1.75 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.88 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 3.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.05.2026 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гаруа, а гостите от Бангангте. Разстоянието между двата града е 562.1 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Газеле ФА де Гаруа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | Елит Едно | Фув Азюр Яунде | 1 - 0 | Газеле ФА Гаруа | 2.97 | 2.98 | 2.27 |
| 10.05.2026 | Елит Едно | Фортуна Мфоу | 0 - 0 | Газеле ФА Гаруа | 3.65 | 3.29 | 1.82 |
| 03.05.2026 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 0 - 1 | Виктория Юн. | 3.72 | 3.23 | 1.84 |
| 29.04.2026 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 4 - 2 | ПВД Баменда | 1.66 | 3.19 | 4.65 |
| 22.04.2026 | Елит Едно | Коломбе Д. Лобо | 3 - 0 | Газеле ФА Гаруа | 1.51 | 3.43 | 6.20 |
| 19.04.2026 | Елит Едно | Егъл Роял Мунго | 1 - 1 | Газеле ФА Гаруа | 1.95 | 3.09 | 3.51 |
| 05.04.2026 | Елит Едно | Котон Сп. Гаруа | 2 - 1 | Газеле ФА Гаруа | 1.76 | 3.23 | 3.93 |
| 26.03.2026 | Елит Едно | Канон Яунде | 1 - 2 | Газеле ФА Гаруа | 1.87 | 3.03 | 3.91 |
| 22.03.2026 | Елит Едно | Стад Рен. Мелонг | 4 - 1 | Газеле ФА Гаруа | 2.93 | 2.86 | 2.30 |
| 17.03.2026 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 2 - 1 | Егъл Роял Менуа | 1.72 | 3.20 | 4.32 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Пантере ду Нде - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Елит Едно | Коломбе Д. Лобо | 2 - 0 | Пантере ду Нде | 1.64 | 3.29 | 4.68 |
| 10.05.2026 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 1 - 2 | ПВД Баменда | - | - | - |
| 03.05.2026 | Елит Едно | Канон Яунде | 0 - 0 | Пантере ду Нде | 1.91 | 3.00 | 3.68 |
| 29.04.2026 | Елит Едно | Фортуна Мфоу | 0 - 3 | Пантере ду Нде | 3.67 | 3.20 | 1.86 |
| 26.04.2026 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 1 - 2 | Униспорт Бафанг | 2.53 | 2.83 | 2.53 |
| 20.04.2026 | Елит Едно | Фув Азюр Яунде | 0 - 1 | Пантере ду Нде | 2.83 | 3.02 | 2.31 |
| 05.04.2026 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 2 - 1 | Егъл Роял Менуа | 2.00 | 3.06 | 3.37 |
| 01.04.2026 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 3 - 0 | Динамо Дуала | 2.25 | 2.86 | 3.09 |
| 29.03.2026 | Елит Едно | Егъл Роял Мунго | 1 - 1 | Пантере ду Нде | 3.26 | 2.99 | 2.10 |
| 22.03.2026 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 0 - 2 | Котон Сп. Гаруа | 2.27 | 2.97 | 2.90 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2026 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 0 - 1 | Газеле ФА Гаруа | 1.90 | 2.95 | 3.92 |
| 16.06.2025 | Елит Едно | Газеле ФА Гаруа | 2 - 1 | Пантере ду Нде | 1.79 | 3.18 | 4.42 |
| 19.02.2025 | Елит Едно | Пантере ду Нде | 2 - 1 | Газеле ФА Гаруа | 3.69 | 2.92 | 1.94 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Газеле ФА де Гаруа имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Елит Едно класиране към 24.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Униспорт де Бафанг | 19 | +14 | 40 |
| 2 | Коломбе ду Джа ет Лобо | 19 | +16 | 34 |
| 3 | Динамо де Дуала | 19 | +9 | 34 |
| 4 | Котон Спорт де Гаруа | 19 | +9 | 32 |
| 5 | ПВД Баменда | 19 | +2 | 29 |
| 6 | Канон Яунде | 19 | +6 | 28 |
| 7 | Виктория Юнайтед | 19 | -1 | 27 |
| 8 | Газеле ФА де Гаруа | 19 | -3 | 26 |
| 9 | Пантере ду Нде | 19 | +2 | 25 |
| 10 | Стад Ренар де Мелонг | 19 | +2 | 22 |
| 11 | Егъл Роял де ла Менуа | 19 | -1 | 21 |
| 12 | Фув Азюр де Яунде | 19 | -18 | 17 |
| 13 | Егъл Роял ду Мунго | 19 | -13 | 15 |
| 14 | Фортуна Мфоу | 19 | -24 | 14 |
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Газеле ФА де Гаруа | |
| Пантере ду Нде | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Газеле ФА де Гаруа | Газеле ФА де Гаруа | Пантере ду Нде | Пантере ду Нде | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Униспорт де Бафанг | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 2 | Коломбе ду Джа ет Лобо | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Динамо де Дуала | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 4 | Котон Спорт де Гаруа | 2 - 1 | 0 - 2 | |||||
| 5 | ПВД Баменда | 4 - 2 | 1 - 0 | 4 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Канон Яунде | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 7 | Виктория Юнайтед | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 8 | Газеле ФА де Гаруа | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 9 | Пантере ду Нде | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 10 | Стад Ренар де Мелонг | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 11 | Егъл Роял де ла Менуа | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 12 | Фув Азюр де Яунде | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 13 | Егъл Роял ду Мунго | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 14 | Фортуна Мфоу | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
Отговорна Игра
Класиране в шампионата
| Газеле ФА де Гаруа | Пантере ду Нде | |
| Позиция | 8 | 9 |
| Точки | 26 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 7 |
| Точки | 17 | 10 |
Форма в шампионата
| Газеле ФА де Гаруа | Пантере ду Нде | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
5 7 |
7
4 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 1 |
2
4 3 |
Голове в шампионата
| Газеле ФА де Гаруа | Пантере ду Нде | |
|
Вкарани
Получени |
19
22 |
19
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
6 |
6
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.78 | 3.12 | 3.82 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.24 | 1.75 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.88 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 3.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.05.2026 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра