Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
21:00
Газелек Аячо
Валансиен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.30 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.34 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Аячо, а гостите от Валансиен. Разстоянието между двата града е 1 018.1 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Анже Казанова, който има капацитет от 6 000 места, от които седящи 2 700. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад Анже Казанова. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Газелек Аячо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2017 | Лига 2 | Сошо | 1 - 2 | Газелек Аячо | 2.26 | 3.06 | 3.14 |
| 14.04.2017 | Лига 2 | Газелек Аячо | 4 - 4 | Клермонт Фут | 1.98 | 3.06 | 3.96 |
| 08.04.2017 | Лига 2 | Ред Стар Париж | 0 - 3 | Газелек Аячо | 2.73 | 2.98 | 2.59 |
| 31.03.2017 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 3 | Бурж-Перона | 1.72 | 3.26 | 5.07 |
| 17.03.2017 | Лига 2 | Орлеан | 1 - 1 | Газелек Аячо | 2.52 | 2.85 | 2.93 |
| 10.03.2017 | Лига 2 | Газелек Аячо | 3 - 1 | Троа | 2.27 | 2.90 | 3.30 |
| 03.03.2017 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 2 | Тур | 1.93 | 3.00 | 4.20 |
| 24.02.2017 | Лига 2 | Ним | 1 - 1 | Газелек Аячо | 2.18 | 2.93 | 3.45 |
| 17.02.2017 | Лига 2 | Газелек Аячо | 1 - 0 | Шамоа Ниор | 1.98 | 2.99 | 4.01 |
| 10.02.2017 | Лига 2 | Амиен | 4 - 0 | Газелек Аячо | 2.10 | 2.91 | 3.72 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Валансиен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2017 | Лига 2 | Валансиен | 4 - 0 | Орлеан | 2.36 | 3.00 | 3.03 |
| 14.04.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 0 - 2 | Валансиен | 2.34 | 3.00 | 3.08 |
| 07.04.2017 | Лига 2 | Валансиен | 2 - 0 | Троа | 2.57 | 3.01 | 2.74 |
| 31.03.2017 | Лига 2 | Ним | 1 - 0 | Валансиен | 1.73 | 3.38 | 4.74 |
| 17.03.2017 | Лига 2 | Валансиен | 0 - 4 | Тур | 2.56 | 2.88 | 2.85 |
| 10.03.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 2 - 1 | Валансиен | 2.05 | 2.99 | 3.75 |
| 06.03.2017 | Лига 2 | Валансиен | 2 - 1 | Страсбург | 3.04 | 2.93 | 2.39 |
| 25.02.2017 | Лига 2 | Ланс | 2 - 0 | Валансиен | 1.72 | 3.31 | 4.92 |
| 17.02.2017 | Лига 2 | Валансиен | 1 - 1 | Амиен | 2.73 | 2.92 | 2.64 |
| 10.02.2017 | Лига 2 | Аячо | 3 - 2 | Валансиен | 2.05 | 2.92 | 3.91 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2016 | Лига 2 | Валансиен | 0 - 0 | Газелек Аячо | 2.47 | 2.78 | 3.10 |
| 22.05.2015 | Лига 2 | Валансиен | 2 - 1 | Газелек Аячо | 1.99 | 3.20 | 3.71 |
| 01.08.2014 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 0 | Валансиен | 2.27 | 3.02 | 3.23 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Газелек Аячо имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Лига 2 класиране към 28.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Страсбург | 34 | +13 | 59 |
| 2 | Брест | 34 | +11 | 59 |
| 3 | Ним | 34 | +15 | 55 |
| 4 | Ланс | 34 | +11 | 55 |
| 5 | Амиен | 34 | +12 | 54 |
| 6 | Троа | 34 | +11 | 54 |
| 7 | Реймс | 34 | +5 | 52 |
| 8 | Газелек Аячо | 34 | +4 | 48 |
| 9 | Льо Авър | 34 | +3 | 47 |
| 10 | Шамоа Ниор | 34 | -7 | 47 |
| 11 | Валансиен | 34 | +2 | 43 |
| 12 | Клермонт Фут | 34 | +1 | 42 |
| 13 | Сошо | 34 | -4 | 42 |
| 14 | Аячо | 34 | -10 | 42 |
| 15 | Бурж-Перона | 34 | -7 | 41 |
| 16 | Тур | 34 | -5 | 37 |
| 17 | Оксер | 34 | -13 | 36 |
| 18 | Ред Стар Париж | 34 | -15 | 34 |
| 19 | Орлеан | 34 | -16 | 31 |
| 20 | Лавал | 34 | -11 | 30 |
Хронология в първенството
| Газелек Аячо | |
| Валансиен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Газелек Аячо | Газелек Аячо | Валансиен | Валансиен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Страсбург | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 4 | 2 - 4 | |
| 2 | Брест | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 3 | Ним | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Ланс | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 5 | Амиен | 1 - 1 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Троа | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Реймс | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Газелек Аячо | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 9 | Льо Авър | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 10 | Шамоа Ниор | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Валансиен | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 12 | Клермонт Фут | 4 - 4 | 3 - 1 | 4 - 4 | 2 - 0 | |||
| 13 | Сошо | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 14 | Аячо | 4 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 15 | Бурж-Перона | 2 - 3 | 1 - 0 | 2 - 3 | 3 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 16 | Тур | 2 - 2 | 0 - 3 | 2 - 2 | 0 - 4 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 17 | Оксер | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 18 | Ред Стар Париж | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 19 | Орлеан | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 4 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 20 | Лавал | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Газелек Аячо | Валансиен | |
| Позиция | 8 | 11 |
| Точки | 48 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 16 |
| Точки | 26 | 16 |
Форма в шампионата
| Газелек Аячо | Валансиен | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
12 10 |
10
13 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
8 3 |
3
7 7 |
Голове в шампионата
| Газелек Аячо | Валансиен | |
|
Вкарани
Получени |
44
40 |
44
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
20 |
19
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.30 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.34 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
