Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
18:30
Газиантеп ФК
Гиресунспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 3.80 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.25 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Газиантеп, а гостите от Гиресун. Разстоянието между двата града е 437.6 км. Мачът ще се играе на стадион Газиантеп, който има капацитет от 35 574 места. Снимки от Google карта стадион Газиантеп. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Газиантеп ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 2 - 2 | Газиантеп ФК | 1.35 | 4.50 | 7.40 |
| 07.05.2017 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 2 - 1 | Юмраниеспор | 2.63 | 3.10 | 2.43 |
| 03.05.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 0 - 0 | Газиантеп ФК | 2.02 | 3.21 | 3.36 |
| 30.04.2017 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 1 - 0 | Манисаспор | 1.89 | 3.34 | 3.67 |
| 24.04.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 0 - 0 | Газиантеп ФК | 2.03 | 3.17 | 3.49 |
| 20.04.2017 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 1 - 1 | Балъкесирспор | 2.55 | 3.01 | 2.62 |
| 10.04.2017 | Първа Лига | Алтънорду | 2 - 0 | Газиантеп ФК | 1.88 | 3.42 | 3.76 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 1 - 2 | Болуспор | 2.46 | 3.16 | 2.71 |
| 19.03.2017 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 1 - 1 | Денизлиспор | 2.16 | 3.16 | 3.16 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 0 - 0 | Газиантеп ФК | 1.77 | 3.36 | 4.38 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Гиресунспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 0 | Денизлиспор | 1.54 | 3.85 | 5.37 |
| 07.05.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 1 - 0 | Гиресунспор | 2.60 | 3.03 | 2.50 |
| 02.05.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.29 | 4.96 | 8.66 |
| 28.04.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 2 - 0 | Гиресунспор | 1.87 | 3.25 | 3.88 |
| 22.04.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 1 | Йени Малатияспор | 2.44 | 3.02 | 2.85 |
| 18.04.2017 | Първа Лига | Адана Демирспор | 1 - 2 | Гиресунспор | 2.39 | 3.09 | 2.83 |
| 09.04.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 0 | Бандърмаспор | 1.33 | 4.40 | 8.08 |
| 02.04.2017 | Първа Лига | Гьозтепе | 2 - 1 | Гиресунспор | 2.02 | 3.17 | 3.51 |
| 25.03.2017 | Приятелски срещи | Анталияспор | 3 - 2 | Гиресунспор | - | - | - |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Болуспор | 4 - 1 | Гиресунспор | 2.27 | 3.16 | 2.95 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.01.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 2 - 1 | Газиантеп ФК | 1.85 | 3.19 | 4.18 |
| 08.05.2016 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 0 - 0 | Гиресунспор | 2.28 | 3.19 | 2.94 |
| 19.12.2015 | Първа Лига | Гиресунспор | 0 - 0 | Газиантеп ФК | 2.28 | 3.11 | 3.01 |
| 16.05.2015 | Първа Лига | Гиресунспор | 0 - 0 | Газиантеп ФК | 2.49 | 3.18 | 2.70 |
| 04.01.2015 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 1 - 1 | Гиресунспор | 2.22 | 3.05 | 3.06 |
| 05.02.2012 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 0 - 0 | Гиресунспор | 1.86 | 3.23 | 3.88 |
| 24.09.2011 | Първа Лига | Гиресунспор | 2 - 2 | Газиантеп ФК | 2.64 | 3.04 | 2.52 |
| 27.02.2011 | Първа Лига | Гиресунспор | 2 - 0 | Газиантеп ФК | 2.64 | 3.16 | 2.41 |
| 03.10.2010 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 3 - 0 | Гиресунспор | 2.38 | 3.13 | 2.65 |
| 11.04.2010 | Първа Лига | Гиресунспор | 0 - 1 | Газиантеп ФК | 1.80 | 3.35 | 4.00 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 6 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Газиантеп ФК имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
ТФФ Първа Лига класиране към 20.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 33 | +11 | 61 |
| 2 | Сивасспор | 33 | +20 | 59 |
| 3 | Ескишехирспор | 33 | +21 | 56 |
| 4 | Гиресунспор | 33 | +7 | 53 |
| 5 | Гьозтепе | 33 | +4 | 52 |
| 6 | Болуспор | 33 | -1 | 51 |
| 7 | Алтънорду | 33 | +5 | 50 |
| 8 | Юмраниеспор | 33 | +6 | 48 |
| 9 | Елязъгспор | 33 | +9 | 41 |
| 10 | Манисаспор | 33 | -2 | 39 |
| 11 | Денизлиспор | 33 | +1 | 39 |
| 12 | Балъкесирспор | 33 | +6 | 39 |
| 13 | Адана Демирспор | 33 | -4 | 35 |
| 14 | Самсунспор | 33 | -19 | 35 |
| 15 | Газиантеп ФК | 33 | -10 | 34 |
| 16 | Бандърмаспор | 33 | -9 | 34 |
| 17 | Шанлъурфаспор | 33 | -9 | 33 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 33 | -36 | 25 |
Хронология в първенството
| Газиантеп ФК | |
| Гиресунспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Газиантеп ФК | Газиантеп ФК | Гиресунспор | Гиресунспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Сивасспор | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Ескишехирспор | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Гиресунспор | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 5 | Гьозтепе | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Болуспор | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 7 | Алтънорду | 1 - 4 | 2 - 0 | 1 - 4 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Юмраниеспор | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Елязъгспор | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Манисаспор | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 11 | Денизлиспор | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Балъкесирспор | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 13 | Адана Демирспор | 1 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 14 | Самсунспор | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Газиантеп ФК | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 16 | Бандърмаспор | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 17 | Шанлъурфаспор | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 1 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Газиантеп ФК | Гиресунспор | |
| Позиция | 15 | 4 |
| Точки | 34 | 53 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 13 |
| Точки | 22 | 16 |
Форма в шампионата
| Газиантеп ФК | Гиресунспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
10 15 |
15
8 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 6 |
4
4 8 |
Голове в шампионата
| Газиантеп ФК | Гиресунспор | |
|
Вкарани
Получени |
35
45 |
39
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
21 |
14
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 3.80 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.25 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
