Белгия - Купа на Белгия (2021 - 2022)
21:45
Генк
Клуб Брюж
с резултат 3 - 5 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.30 | 3.80 | 1.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.22 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.66 | 2.10 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.12.2021 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Генк, а гостите от Брюж. Разстоянието между двата града е 161.3 км. Мачът ще се играе на стадион Сегека Арена, който има капацитет от 23 718 места, от които седящи 20 040. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Сегека Арена. Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Отговорна Игра
Генк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.11.2021 | Про Лига | Генк | 2 - 3 | Клуб Брюж | 3.02 | 3.61 | 2.17 |
| 25.11.2021 | ЛЕ група H | Динамо Загреб | 1 - 1 | Генк | 1.99 | 3.60 | 3.62 |
| 21.11.2021 | Про Лига | Беершот | 2 - 0 | Генк | 4.54 | 3.95 | 1.68 |
| 07.11.2021 | Про Лига | Генк | 1 - 1 | Серкъл Брюж | 1.55 | 4.27 | 5.30 |
| 04.11.2021 | ЛЕ група H | Генк | 2 - 2 | Уест Хям | 4.21 | 3.86 | 1.81 |
| 31.10.2021 | Про Лига | Зулте Варегем | 2 - 6 | Генк | 4.52 | 4.05 | 1.67 |
| 24.10.2021 | Про Лига | Генк | 0 - 3 | КАА Гент | 2.04 | 3.66 | 3.29 |
| 21.10.2021 | ЛЕ група H | Уест Хям | 3 - 0 | Генк | 1.32 | 5.44 | 8.93 |
| 17.10.2021 | Про Лига | Шарлероа | 2 - 0 | Генк | 3.23 | 3.59 | 2.07 |
| 03.10.2021 | Про Лига | Ойпен | 3 - 2 | Генк | 3.16 | 3.71 | 2.06 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Клуб Брюж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.11.2021 | Про Лига | Генк | 2 - 3 | Клуб Брюж | 3.02 | 3.61 | 2.17 |
| 24.11.2021 | ШЛ група A | Клуб Брюж | 0 - 5 | РБ Лайпциг | 3.60 | 3.75 | 1.98 |
| 19.11.2021 | Про Лига | Мехелен | 2 - 1 | Клуб Брюж | 4.41 | 3.92 | 1.70 |
| 07.11.2021 | Про Лига | Клуб Брюж | 2 - 2 | Стандарт Лиеж | 1.33 | 5.21 | 8.41 |
| 03.11.2021 | ШЛ група A | Манчестър Сити | 4 - 1 | Клуб Брюж | 1.10 | 10.32 | 24.98 |
| 30.10.2021 | Про Лига | Сент Трюиден | 1 - 2 | Клуб Брюж | 5.68 | 4.10 | 1.55 |
| 27.10.2021 | Купа на Белгия | Клуб Брюж | 3 - 0 | Дайнзе | 1.44 | 4.57 | 5.93 |
| 24.10.2021 | Про Лига | Роял Антверпен | 1 - 1 | Клуб Брюж | 3.56 | 3.97 | 1.88 |
| 19.10.2021 | ШЛ група A | Клуб Брюж | 1 - 5 | Манчестър Сити | 9.74 | 5.99 | 1.29 |
| 15.10.2021 | Про Лига | Клуб Брюж | 2 - 0 | Кортрийк | 1.33 | 5.10 | 8.05 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.11.2021 | Про Лига | Генк | 2 - 3 | Клуб Брюж | 3.02 | 3.61 | 2.17 |
| 17.07.2021 | Суперкупа | Клуб Брюж | 3 - 2 | Генк | 1.70 | 3.86 | 4.34 |
| 23.05.2021 | Група за Титлата | Клуб Брюж | 1 - 2 | Генк | 1.89 | 4.00 | 3.55 |
| 07.05.2021 | Група за Титлата | Генк | 3 - 0 | Клуб Брюж | 3.63 | 3.79 | 1.92 |
| 24.01.2021 | Про Лига | Клуб Брюж | 3 - 2 | Генк | 1.52 | 4.10 | 6.25 |
| 30.08.2020 | Про Лига | Генк | 1 - 2 | Клуб Брюж | 3.24 | 3.47 | 2.15 |
| 01.03.2020 | Про Лига | Генк | 1 - 2 | Клуб Брюж | 3.94 | 3.57 | 1.89 |
| 01.09.2019 | Про Лига | Клуб Брюж | 1 - 1 | Генк | 1.70 | 3.92 | 4.51 |
| 12.05.2019 | Група за Титлата | Клуб Брюж | 3 - 2 | Генк | 2.03 | 3.60 | 3.42 |
| 14.04.2019 | Група за Титлата | Генк | 3 - 1 | Клуб Брюж | 2.41 | 3.55 | 2.73 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 6 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Генк имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Унион Сент Жилоаз | 16 | +24 | 34 |
| 2 | Роял Антверпен | 16 | +11 | 30 |
| 3 | Клуб Брюж | 16 | +8 | 30 |
| 4 | Шарлероа | 16 | +6 | 26 |
| 5 | Мехелен | 16 | 0 | 26 |
| 6 | Андерлехт | 16 | +9 | 25 |
| 7 | КАА Гент | 16 | +9 | 24 |
| 8 | Ойпен | 16 | +2 | 22 |
| 9 | Кортрийк | 16 | +1 | 22 |
| 10 | Генк | 16 | +2 | 21 |
| 11 | Сент Трюиден | 16 | -6 | 21 |
| 12 | Оуд Хеверле Льовен | 16 | -4 | 20 |
| 13 | Стандарт Лиеж | 16 | -8 | 20 |
| 14 | Серен | 16 | -7 | 19 |
| 15 | Зулте Варегем | 16 | -10 | 17 |
| 16 | Остенде | 16 | -16 | 17 |
| 17 | Серкъл Брюж | 16 | -6 | 13 |
| 18 | Беершот | 16 | -15 | 9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.30 | 3.80 | 1.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.22 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.66 | 2.10 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.12.2021 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра