Белгия - Купа на Белгия (2016 - 2017)
21:45
Генк
Остенде
с общ резултат 1 - 2
Остенде1 - 1Генк
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.80 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.29 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.01.2017 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Генк, а гостите от Остенде. Разстоянието между двата града е 183.1 км. Мачът ще се играе на стадион Сегека Арена, който има капацитет от 23 718 места, от които седящи 20 040. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Сегека Арена. Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Отговорна Игра
Генк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2017 | Про Лига | Мехелен | 1 - 0 | Генк | 2.71 | 3.34 | 2.47 |
| 24.01.2017 | Про Лига | Генк | 3 - 0 | Кортрийк | 1.49 | 4.20 | 6.01 |
| 21.01.2017 | Про Лига | Ойпен | 0 - 1 | Генк | 3.29 | 3.38 | 2.09 |
| 17.01.2017 | Купа на Белгия | Остенде | 1 - 1 | Генк | 2.38 | 3.38 | 2.77 |
| 11.01.2017 | Приятелски срещи | Дармщат 98 | 0 - 1 | Генк | 2.42 | 3.49 | 2.41 |
| 27.12.2016 | Про Лига | Генк | 2 - 0 | КАА Гент | 2.66 | 3.14 | 2.60 |
| 21.12.2016 | Про Лига | Зулте Варегем | 1 - 0 | Генк | 2.05 | 3.43 | 3.37 |
| 18.12.2016 | Про Лига | Генк | 2 - 2 | Стандарт Лиеж | 2.36 | 3.24 | 2.92 |
| 14.12.2016 | Купа на Белгия | Шарлероа | 1 - 1 | Генк | 2.45 | 3.26 | 2.73 |
| 09.12.2016 | ЛЕ група F | Сасуоло | 0 - 2 | Генк | 2.15 | 3.45 | 3.36 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 равенство в последните 3 домакинства.
Остенде - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2017 | Про Лига | Сент Трюиден | 3 - 0 | Остенде | 2.31 | 3.31 | 2.97 |
| 24.01.2017 | Про Лига | Остенде | 1 - 2 | Шарлероа | 1.71 | 3.61 | 4.78 |
| 21.01.2017 | Про Лига | СК Беверен | 0 - 1 | Остенде | 3.08 | 3.27 | 2.24 |
| 17.01.2017 | Купа на Белгия | Остенде | 1 - 1 | Генк | 2.38 | 3.38 | 2.77 |
| 13.01.2017 | Приятелски срещи | Остенде | 1 - 0 | Янбиан Фуде | - | - | - |
| 10.01.2017 | Приятелски срещи | Остенде | 1 - 2 | Шалке 04 | 5.48 | 4.11 | 1.48 |
| 26.12.2016 | Про Лига | Остенде | 1 - 3 | Ойпен | 1.43 | 4.59 | 6.31 |
| 21.12.2016 | Про Лига | Кортрийк | 0 - 2 | Остенде | 2.63 | 3.27 | 2.56 |
| 17.12.2016 | Про Лига | Остенде | 1 - 1 | Зулте Варегем | 2.09 | 3.45 | 3.25 |
| 14.12.2016 | Купа на Белгия | Остенде | 1 - 0 | КАА Гент | 3.04 | 3.27 | 2.22 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.01.2017 | Купа на Белгия | Остенде | 1 - 1 | Генк | 2.38 | 3.38 | 2.77 |
| 27.11.2016 | Про Лига | Остенде | 6 - 0 | Генк | 2.22 | 3.49 | 2.95 |
| 31.07.2016 | Про Лига | Генк | 2 - 1 | Остенде | 1.81 | 3.55 | 4.15 |
| 14.05.2016 | Група за Титлата | Остенде | 2 - 1 | Генк | 2.96 | 3.39 | 2.26 |
| 08.04.2016 | Група за Титлата | Генк | 4 - 0 | Остенде | 1.60 | 3.92 | 5.04 |
| 13.03.2016 | Про Лига | Генк | 4 - 1 | Остенде | 1.64 | 3.85 | 4.85 |
| 27.10.2015 | Про Лига | Остенде | 3 - 2 | Генк | 2.32 | 3.33 | 2.94 |
| 03.02.2015 | Про Лига | Генк | 1 - 1 | Остенде | 1.63 | 3.71 | 5.12 |
| 30.08.2014 | Про Лига | Остенде | 1 - 1 | Генк | 2.43 | 3.29 | 2.73 |
| 15.01.2014 | Купа на Белгия | Остенде | 0 - 0 | Генк | 3.25 | 3.30 | 1.95 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Генк имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Генк класиране в Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Брюж | 24 | +27 | 49 |
| 2 | Андерлехт | 24 | +28 | 48 |
| 3 | Зулте Варегем | 24 | +13 | 46 |
| 4 | Шарлероа | 24 | +4 | 40 |
| 5 | Остенде | 24 | +11 | 39 |
| 6 | КАА Гент | 24 | +11 | 39 |
| 7 | Мехелен | 24 | +4 | 38 |
| 8 | Генк | 23 | -2 | 34 |
| 9 | Стандарт Лиеж | 24 | +12 | 33 |
| 10 | Кортрийк | 24 | -14 | 27 |
| 11 | Сент Трюиден | 24 | -6 | 26 |
| 12 | Локерен | 24 | -7 | 25 |
| 13 | Ойпен | 24 | -22 | 21 |
| 14 | СК Беверен | 23 | -14 | 20 |
| 15 | Вестерло | 24 | -23 | 19 |
| 16 | Роял Ексел Мускрон | 24 | -22 | 18 |
Остенде класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.80 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.29 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.01.2017 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра