Белгия - Група Б за Лига Европа (2016 - 2017)
21:00
Генк
Роял Ексел Мускрон
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.75 | 9.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.20 | 3.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Генк, а гостите от Мускрон. Разстоянието между двата града е 162.9 км. Мачът ще се играе на стадион Сегека Арена, който има капацитет от 23 718 места, от които седящи 20 040. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Сегека Арена. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Генк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.2017 | ЛЕ Четвъртфинали | Генк | 1 - 1 | Селта Виго | 2.55 | 3.59 | 2.66 |
| 16.04.2017 | Група Б за ЛЕ | Кортрийк | 0 - 3 | Генк | 3.60 | 3.45 | 1.92 |
| 13.04.2017 | ЛЕ Четвъртфинали | Селта Виго | 3 - 2 | Генк | 1.64 | 3.81 | 5.69 |
| 08.04.2017 | Група Б за ЛЕ | Рьозеларе | 0 - 1 | Генк | 6.33 | 4.36 | 1.42 |
| 01.04.2017 | Група Б за ЛЕ | Генк | 4 - 0 | Локерен | 1.42 | 4.19 | 6.69 |
| 16.03.2017 | ЛЕ Осминафинали | Генк | 1 - 1 | КАА Гент | 2.02 | 3.70 | 3.53 |
| 12.03.2017 | Про Лига | Вестерло | 0 - 4 | Генк | 3.37 | 3.50 | 2.01 |
| 09.03.2017 | ЛЕ Осминафинали | КАА Гент | 2 - 5 | Генк | 1.87 | 3.45 | 4.47 |
| 04.03.2017 | Про Лига | Генк | 2 - 1 | Клуб Брюж | 2.98 | 3.33 | 2.28 |
| 26.02.2017 | Про Лига | Андерлехт | 2 - 0 | Генк | 1.74 | 3.69 | 4.39 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Роял Ексел Мускрон - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Група Б за ЛЕ | Рьозеларе | 3 - 5 | Роял Ексел | 2.37 | 3.15 | 2.85 |
| 08.04.2017 | Група Б за ЛЕ | Роял Ексел | 0 - 2 | Ойпен | 2.09 | 3.27 | 3.28 |
| 01.04.2017 | Група Б за ЛЕ | Кортрийк | 2 - 1 | Роял Ексел | 2.18 | 3.29 | 3.04 |
| 12.03.2017 | Про Лига | Кортрийк | 0 - 2 | Роял Ексел | 2.83 | 3.35 | 2.34 |
| 04.03.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 1 - 0 | Стандарт Лиеж | 2.91 | 3.37 | 2.29 |
| 26.02.2017 | Про Лига | КАА Гент | 3 - 1 | Роял Ексел | 1.42 | 4.36 | 7.14 |
| 18.02.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 1 - 2 | СК Беверен | 1.97 | 3.23 | 3.88 |
| 11.02.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 1 - 2 | Остенде | 3.07 | 3.31 | 2.24 |
| 04.02.2017 | Про Лига | Генк | 1 - 0 | Роял Ексел | 1.41 | 4.42 | 7.08 |
| 29.01.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 3 - 0 | Ойпен | 2.29 | 3.36 | 2.95 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2017 | Про Лига | Генк | 1 - 0 | Роял Ексел | 1.41 | 4.42 | 7.08 |
| 15.10.2016 | Про Лига | Роял Ексел | 2 - 2 | Генк | 3.27 | 3.42 | 2.10 |
| 06.02.2016 | Про Лига | Роял Ексел | 0 - 1 | Генк | 2.71 | 3.22 | 2.56 |
| 16.12.2015 | Купа на Белгия | Генк | 2 - 1 | Роял Ексел | 1.56 | 4.07 | 5.03 |
| 23.10.2015 | Про Лига | Генк | 0 - 4 | Роял Ексел | 1.47 | 4.30 | 6.20 |
| 23.01.2015 | Про Лига | Генк | 2 - 0 | Роял Ексел | 1.56 | 3.75 | 5.86 |
| 20.09.2014 | Про Лига | Роял Ексел | 1 - 2 | Генк | 2.32 | 3.34 | 2.84 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Генк имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Група Б за Лига Европа класиране към 23.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Генк | 3 | +8 | 9 |
| 2 | Ойпен | 4 | +2 | 6 |
| 3 | Кортрийк | 4 | -2 | 5 |
| 4 | Локерен | 4 | -3 | 5 |
| 5 | Роял Ексел Мускрон | 3 | -1 | 3 |
| 6 | Рьозеларе | 4 | -4 | 1 |
Хронология в първенството
| Генк | |
| Роял Ексел Мускрон | |
| Домакин | |
| Гост |
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № | Отбор | Генк | Генк | Роял Ексел Мускрон | Роял Ексел Мускрон | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Генк | - | - | - | ||||
| 2 | Ойпен | 0 - 2 | ||||||
| 3 | Кортрийк | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 4 | Локерен | 4 - 0 | 4 - 0 | |||||
| 5 | Роял Ексел Мускрон | - | - | - | ||||
| 6 | Рьозеларе | 0 - 1 | 3 - 5 | 3 - 5 | ||||
Класиране в шампионата
| Генк | Роял Ексел Мускрон | |
| Позиция | 1 | 5 |
| Точки | 9 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 3 |
| Точки | 3 | 3 |
Форма в шампионата
| Генк | Роял Ексел Мускрон | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
0 0 |
1
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
1
0 1 |
Голове в шампионата
| Генк | Роял Ексел Мускрон | |
|
Вкарани
Получени |
8
0 |
6
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
0 |
6
5 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.75 | 9.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.20 | 3.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
