Белгия - Про Лига (2016 - 2017)
21:00
Генк
Роял Ексел Мускрон
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.50 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.20 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Генк, а гостите от Мускрон. Разстоянието между двата града е 162.9 км. Мачът ще се играе на стадион Сегека Арена, който има капацитет от 23 718 места, от които седящи 20 040. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Сегека Арена. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Генк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2017 | Купа на Белгия | Генк | 0 - 1 | Остенде | 1.70 | 3.78 | 4.49 |
| 28.01.2017 | Про Лига | Мехелен | 1 - 0 | Генк | 2.71 | 3.34 | 2.47 |
| 24.01.2017 | Про Лига | Генк | 3 - 0 | Кортрийк | 1.50 | 4.19 | 5.98 |
| 21.01.2017 | Про Лига | Ойпен | 0 - 1 | Генк | 3.29 | 3.38 | 2.09 |
| 17.01.2017 | Купа на Белгия | Остенде | 1 - 1 | Генк | 2.38 | 3.38 | 2.77 |
| 11.01.2017 | Приятелски срещи | Дармщат 98 | 0 - 1 | Генк | 2.42 | 3.49 | 2.41 |
| 27.12.2016 | Про Лига | Генк | 2 - 0 | КАА Гент | 2.66 | 3.14 | 2.60 |
| 21.12.2016 | Про Лига | Зулте Варегем | 1 - 0 | Генк | 2.05 | 3.43 | 3.37 |
| 18.12.2016 | Про Лига | Генк | 2 - 2 | Стандарт Лиеж | 2.36 | 3.24 | 2.92 |
| 14.12.2016 | Купа на Белгия | Шарлероа | 1 - 1 | Генк | 2.45 | 3.26 | 2.73 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Роял Ексел Мускрон - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 3 - 0 | Ойпен | 2.29 | 3.36 | 2.95 |
| 24.01.2017 | Про Лига | Зулте Варегем | 1 - 0 | Роял Ексел | 1.45 | 4.05 | 7.10 |
| 21.01.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 2 - 1 | Локерен | 2.58 | 3.18 | 2.69 |
| 13.01.2017 | Приятелски срещи | Вюрцбургер Кикерс | 3 - 0 | Роял Ексел | 1.62 | 3.86 | 4.26 |
| 26.12.2016 | Про Лига | Клуб Брюж | 2 - 1 | Роял Ексел | 1.16 | 6.92 | 14.81 |
| 20.12.2016 | Про Лига | Роял Ексел | 0 - 0 | Вестерло | 1.79 | 3.57 | 4.23 |
| 17.12.2016 | Про Лига | Шарлероа | 2 - 0 | Роял Ексел | 1.54 | 3.98 | 5.74 |
| 10.12.2016 | Про Лига | Роял Ексел | 1 - 4 | Мехелен | 2.63 | 3.20 | 2.64 |
| 03.12.2016 | Про Лига | Сент Трюиден | 1 - 0 | Роял Ексел | 1.72 | 3.58 | 4.63 |
| 30.11.2016 | Купа на Белгия | Кортрийк | 1 - 0 | Роял Ексел | 1.55 | 3.81 | 5.53 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 6 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2016 | Про Лига | Роял Ексел | 2 - 2 | Генк | 3.27 | 3.42 | 2.10 |
| 06.02.2016 | Про Лига | Роял Ексел | 0 - 1 | Генк | 2.71 | 3.22 | 2.56 |
| 16.12.2015 | Купа на Белгия | Генк | 2 - 1 | Роял Ексел | 1.56 | 4.07 | 5.03 |
| 23.10.2015 | Про Лига | Генк | 0 - 4 | Роял Ексел | 1.47 | 4.30 | 6.20 |
| 23.01.2015 | Про Лига | Генк | 2 - 0 | Роял Ексел | 1.56 | 3.75 | 5.86 |
| 20.09.2014 | Про Лига | Роял Ексел | 1 - 2 | Генк | 2.32 | 3.34 | 2.84 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Генк имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Про Лига класиране към 04.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Андерлехт | 25 | +28 | 49 |
| 2 | Клуб Брюж | 24 | +27 | 49 |
| 3 | Зулте Варегем | 24 | +13 | 46 |
| 4 | Шарлероа | 24 | +4 | 40 |
| 5 | Остенде | 24 | +11 | 39 |
| 6 | КАА Гент | 24 | +11 | 39 |
| 7 | Мехелен | 24 | +4 | 38 |
| 8 | Генк | 23 | -2 | 34 |
| 9 | Стандарт Лиеж | 24 | +12 | 33 |
| 10 | Кортрийк | 24 | -14 | 27 |
| 11 | Сент Трюиден | 24 | -6 | 26 |
| 12 | Локерен | 25 | -7 | 26 |
| 13 | Ойпен | 24 | -22 | 21 |
| 14 | СК Беверен | 23 | -14 | 20 |
| 15 | Вестерло | 24 | -23 | 19 |
| 16 | Роял Ексел Мускрон | 24 | -22 | 18 |
Хронология в първенството
| Генк | |
| Роял Ексел Мускрон | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Генк | Генк | Роял Ексел Мускрон | Роял Ексел Мускрон | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Андерлехт | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 7 - 0 | 7 - 0 | ||
| 2 | Клуб Брюж | 1 - 1 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 3 | Зулте Варегем | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 5 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Шарлероа | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 5 | Остенде | 2 - 1 | 6 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 6 | КАА Гент | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | |||
| 7 | Мехелен | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Генк | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 9 | Стандарт Лиеж | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 10 | Кортрийк | 3 - 0 | 4 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | |||
| 11 | Сент Трюиден | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 12 | Локерен | 1 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 13 | Ойпен | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 14 | СК Беверен | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 15 | Вестерло | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 16 | Роял Ексел Мускрон | 2 - 2 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Генк | Роял Ексел Мускрон | |
| Позиция | 8 | 16 |
| Точки | 34 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 13 |
| Точки | 26 | 7 |
Форма в шампионата
| Генк | Роял Ексел Мускрон | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
4 9 |
5
3 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
2 2 |
2
1 9 |
Голове в шампионата
| Генк | Роял Ексел Мускрон | |
|
Вкарани
Получени |
29
31 |
23
45 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
11 |
11
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.50 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.20 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
