Белгия - Про Лига (2017 - 2018)
21:30
Генк
Сент Трюиден
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.25 | 2.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.04 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.01.2018 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Генк, а гостите от Сент Трюиден. Разстоянието между двата града е 27.5 км. Мачът ще се играе на стадион Сегека Арена, който има капацитет от 23 718 места, от които седящи 20 040. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Сегека Арена. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Генк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.01.2018 | Про Лига | Локерен | 1 - 2 | Генк | 3.56 | 3.46 | 1.99 |
| 21.01.2018 | Про Лига | Генк | 0 - 1 | Андерлехт | 2.23 | 3.32 | 3.09 |
| 16.01.2018 | Про Лига | Остенде | 1 - 2 | Генк | 2.72 | 3.32 | 2.46 |
| 11.01.2018 | Приятелски срещи | Генк | 0 - 2 | Арминия Билефелд | 2.10 | 3.55 | 2.80 |
| 07.01.2018 | Приятелски срещи | Шалке 04 | 2 - 1 | Генк | 1.29 | 5.08 | 8.11 |
| 23.12.2017 | Про Лига | Генк | 2 - 3 | Кортрийк | 1.38 | 4.68 | 7.39 |
| 17.12.2017 | Про Лига | Шарлероа | 1 - 1 | Генк | 2.33 | 3.22 | 3.01 |
| 13.12.2017 | Купа на Белгия | Генк | 3 - 3 | СК Беверен | 1.57 | 3.86 | 5.05 |
| 09.12.2017 | Про Лига | Генк | 1 - 1 | Ойпен | 1.47 | 4.43 | 6.00 |
| 02.12.2017 | Про Лига | Мехелен | 3 - 2 | Генк | 3.20 | 3.35 | 2.17 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Сент Трюиден - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.01.2018 | Про Лига | Сент Трюиден | 2 - 0 | Мехелен | 2.00 | 3.30 | 3.69 |
| 20.01.2018 | Про Лига | СК Беверен | 3 - 1 | Сент Трюиден | 1.97 | 3.48 | 3.60 |
| 12.01.2018 | Приятелски срещи | Холщайн Кил | 2 - 2 | Сент Трюиден | 2.40 | 3.41 | 2.51 |
| 27.12.2017 | Про Лига | Сент Трюиден | 0 - 3 | Роял Антверпен | 2.11 | 3.21 | 3.47 |
| 23.12.2017 | Про Лига | Стандарт Лиеж | 1 - 1 | Сент Трюиден | 1.60 | 3.78 | 5.40 |
| 16.12.2017 | Про Лига | Ойпен | 0 - 0 | Сент Трюиден | 2.13 | 3.39 | 3.22 |
| 10.12.2017 | Про Лига | Сент Трюиден | 1 - 1 | Зулте Варегем | 2.05 | 3.56 | 3.29 |
| 02.12.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 1 - 1 | Сент Трюиден | 2.80 | 3.35 | 2.39 |
| 28.11.2017 | Купа на Белгия | Остенде | 2 - 0 | Сент Трюиден | 1.80 | 3.56 | 3.98 |
| 25.11.2017 | Про Лига | Сент Трюиден | 0 - 0 | Локерен | 1.73 | 3.66 | 4.53 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2017 | Про Лига | Сент Трюиден | 2 - 1 | Генк | 3.26 | 3.29 | 2.14 |
| 27.05.2017 | Д1 Плейоф | Генк | 3 - 0 | Сент Трюиден | 1.52 | 3.93 | 5.82 |
| 10.02.2017 | Про Лига | Сент Трюиден | 0 - 3 | Генк | 2.52 | 3.18 | 2.75 |
| 23.10.2016 | Про Лига | Генк | 1 - 0 | Сент Трюиден | 1.58 | 4.05 | 5.18 |
| 19.12.2015 | Про Лига | Генк | 3 - 0 | Сент Трюиден | 1.53 | 3.90 | 6.16 |
| 21.08.2015 | Про Лига | Сент Трюиден | 3 - 1 | Генк | 3.22 | 3.35 | 2.14 |
| 20.01.2012 | Про Лига | Генк | 2 - 1 | Сент Трюиден | 1.32 | 4.79 | 8.54 |
| 09.09.2011 | Про Лига | Сент Трюиден | 3 - 4 | Генк | 3.72 | 3.44 | 1.90 |
| 02.02.2011 | Про Лига | Генк | 1 - 1 | Сент Трюиден | 1.26 | 5.27 | 9.51 |
| 21.09.2010 | Про Лига | Сент Трюиден | 0 - 2 | Генк | 4.03 | 3.53 | 1.77 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Генк имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Про Лига класиране към 27.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Брюж | 23 | +35 | 57 |
| 2 | Шарлероа | 23 | +18 | 45 |
| 3 | Андерлехт | 23 | +6 | 44 |
| 4 | КАА Гент | 23 | +12 | 36 |
| 5 | Роял Антверпен | 23 | +6 | 36 |
| 6 | Сент Трюиден | 23 | -5 | 32 |
| 7 | Генк | 23 | +1 | 30 |
| 8 | СК Беверен | 23 | +2 | 29 |
| 9 | Кортрийк | 23 | -4 | 29 |
| 10 | Стандарт Лиеж | 23 | -4 | 29 |
| 11 | Роял Ексел Мускрон | 24 | -10 | 29 |
| 12 | Зулте Варегем | 23 | -6 | 26 |
| 13 | Остенде | 23 | -2 | 25 |
| 14 | Локерен | 23 | -11 | 24 |
| 15 | Ойпен | 23 | -18 | 19 |
| 16 | Мехелен | 24 | -20 | 18 |
Хронология в първенството
| Генк | |
| Сент Трюиден | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Генк | Генк | Сент Трюиден | Сент Трюиден | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Клуб Брюж | 2 - 0 | 2 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |||
| 2 | Шарлероа | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 3 | Андерлехт | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 4 | КАА Гент | 1 - 1 | 3 - 2 | |||||
| 5 | Роял Антверпен | 3 - 5 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 6 | Сент Трюиден | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 7 | Генк | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 8 | СК Беверен | 3 - 3 | 3 - 3 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 9 | Кортрийк | 2 - 3 | 0 - 0 | 2 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 10 | Стандарт Лиеж | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Роял Ексел Мускрон | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 12 | Зулте Варегем | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 13 | Остенде | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | |||
| 14 | Локерен | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 15 | Ойпен | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 4 - 4 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 16 | Мехелен | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Генк | Сент Трюиден | |
| Позиция | 7 | 6 |
| Точки | 30 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 14 |
| Точки | 11 | 8 |
Форма в шампионата
| Генк | Сент Трюиден | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
9 7 |
8
8 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
5 4 |
1
5 5 |
Голове в шампионата
| Генк | Сент Трюиден | |
|
Вкарани
Получени |
31
30 |
27
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
13 |
11
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.25 | 2.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.04 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.01.2018 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
