Приятелски Срещи - Клубни
13:00
Генк
(Белгия)
Шарлероа
(Белгия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.69 | 3.81 | 4.23 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.20 | 2.07 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.99 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.69 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.04 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.07.2024 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Генк, а гостите от Шарлероа. Разстоянието между двата града е 96.6 км.
Отговорна Игра
Генк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.06.2024 | Д1 Плейоф | Генк | 0 - 1 | КАА Гент | 2.33 | 3.43 | 2.80 |
| 26.05.2024 | Група за Титлата | Унион Сент Жилоаз | 2 - 0 | Генк | 1.50 | 4.44 | 5.48 |
| 20.05.2024 | Група за Титлата | Генк | 1 - 0 | Роял Антверпен | 1.70 | 3.97 | 4.30 |
| 11.05.2024 | Група за Титлата | Андерлехт | 2 - 1 | Генк | 2.03 | 3.56 | 3.31 |
| 04.05.2024 | Група за Титлата | Серкъл Брюж | 4 - 1 | Генк | 2.44 | 3.56 | 2.59 |
| 28.04.2024 | Група за Титлата | Генк | 0 - 3 | Клуб Брюж | 2.80 | 3.53 | 2.29 |
| 24.04.2024 | Група за Титлата | Клуб Брюж | 4 - 0 | Генк | 1.76 | 3.69 | 4.21 |
| 20.04.2024 | Група за Титлата | Генк | 2 - 1 | Андерлехт | 2.11 | 3.42 | 3.22 |
| 13.04.2024 | Група за Титлата | Генк | 1 - 1 | Серкъл Брюж | 1.90 | 3.71 | 3.59 |
| 06.04.2024 | Група за Титлата | Роял Антверпен | 0 - 1 | Генк | 2.19 | 3.43 | 3.05 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Шарлероа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.05.2024 | Група за Изпадане | Шарлероа | 3 - 1 | Кортрийк | 2.29 | 3.65 | 2.76 |
| 04.05.2024 | Група за Изпадане | РУДМ Брюксел | 1 - 3 | Шарлероа | 2.59 | 3.30 | 2.59 |
| 26.04.2024 | Група за Изпадане | Ойпен | 1 - 2 | Шарлероа | 3.23 | 3.15 | 2.22 |
| 21.04.2024 | Група за Изпадане | Шарлероа | 1 - 0 | Ойпен | 1.69 | 3.60 | 4.84 |
| 14.04.2024 | Група за Изпадане | Кортрийк | 1 - 2 | Шарлероа | 2.80 | 3.32 | 2.41 |
| 06.04.2024 | Група за Изпадане | Шарлероа | 0 - 0 | РУДМ Брюксел | 1.66 | 3.79 | 4.81 |
| 17.03.2024 | Про Лига | КАА Гент | 5 - 0 | Шарлероа | 1.40 | 4.37 | 7.57 |
| 09.03.2024 | Про Лига | Шарлероа | 0 - 0 | Серкъл Брюж | 3.26 | 3.46 | 2.08 |
| 01.03.2024 | Про Лига | Вестерло | 0 - 1 | Шарлероа | 1.88 | 3.43 | 3.98 |
| 23.02.2024 | Про Лига | Шарлероа | 0 - 1 | Генк | 3.52 | 3.49 | 1.99 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2024 | Про Лига | Шарлероа | 0 - 1 | Генк | 3.52 | 3.49 | 1.99 |
| 20.08.2023 | Про Лига | Генк | 0 - 0 | Шарлероа | 1.55 | 4.26 | 5.33 |
| 23.04.2023 | Про Лига | Шарлероа | 2 - 2 | Генк | 3.19 | 3.58 | 2.08 |
| 04.11.2022 | Про Лига | Генк | 4 - 1 | Шарлероа | 1.40 | 4.96 | 6.96 |
| 10.05.2022 | Група Европа | Генк | 3 - 2 | Шарлероа | 1.60 | 4.15 | 4.94 |
| 06.05.2022 | Група Европа | Шарлероа | 2 - 2 | Генк | 3.16 | 3.63 | 2.09 |
| 16.12.2021 | Про Лига | Генк | 4 - 2 | Шарлероа | 1.93 | 3.78 | 3.55 |
| 17.10.2021 | Про Лига | Шарлероа | 2 - 0 | Генк | 3.23 | 3.59 | 2.07 |
| 26.02.2021 | Про Лига | Шарлероа | 1 - 2 | Генк | 3.04 | 3.54 | 2.23 |
| 18.10.2020 | Про Лига | Генк | 2 - 1 | Шарлероа | 2.54 | 3.36 | 2.70 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Генк имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.69 | 3.81 | 4.23 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.20 | 2.07 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.99 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.69 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.04 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.07.2024 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра