Белгия - Чалънджър Про Лига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.40 |
2.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.29 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гент, а гостите от Андерлехт.
Разстоянието между двата града е 49.5 км.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гент Б - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Спортинг Хаселт |
0 - 2 |
Гент Б |
1.77 |
3.66 |
3.77 |
| 16.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
4 - 0 |
Гент Б |
1.37 |
4.52 |
6.38 |
| 31.07.2026 |
Приятелски срещи |
Кортрийк |
1 - 0 |
Гент Б |
2.55 |
3.20 |
2.40 |
| 17.04.2026 |
Чалънджър Лига |
Генк Б |
1 - 1 |
Гент Б |
2.18 |
3.57 |
2.68 |
| 12.04.2026 |
Чалънджър Лига |
Гент Б |
0 - 2 |
РФК Лиеж |
2.63 |
3.46 |
2.31 |
| 03.04.2026 |
Чалънджър Лига |
Кортрийк |
2 - 0 |
Гент Б |
1.33 |
4.77 |
6.97 |
| 21.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Гент Б |
3 - 2 |
Клуб Брюж Б |
2.15 |
3.48 |
2.80 |
| 15.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Локерен |
4 - 1 |
Гент Б |
2.03 |
3.46 |
3.12 |
| 11.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Гент Б |
2 - 2 |
Ломел |
3.19 |
3.53 |
1.98 |
| 06.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Ойпен |
4 - 0 |
Гент Б |
2.26 |
3.40 |
2.72 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба
в последните 3 домакинства.
Андерлехт Б - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
0 - 1 |
Беершот |
5.13 |
4.24 |
1.49 |
| 21.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
0 - 1 |
Виртон |
2.24 |
3.43 |
2.71 |
| 15.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
2 - 1 |
Андерлехт Б |
1.59 |
3.84 |
4.73 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Дордрехт |
0 - 2 |
Андерлехт Б |
2.04 |
3.56 |
2.92 |
| 17.04.2026 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
5 - 0 |
Ол. Шарлероа |
1.86 |
3.71 |
3.37 |
| 11.04.2026 |
Чалънджър Лига |
РУДМ Брюксел |
2 - 1 |
Андерлехт Б |
1.84 |
3.69 |
3.40 |
| 04.04.2026 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
0 - 5 |
СК Беверен |
6.21 |
4.55 |
1.38 |
| 21.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Локерен |
4 - 2 |
Андерлехт Б |
1.79 |
3.73 |
3.61 |
| 13.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
0 - 1 |
Ойпен |
2.76 |
3.48 |
2.21 |
| 10.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
4 - 2 |
Андерлехт Б |
1.49 |
4.20 |
5.17 |
Общо 2 победи и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.01.2026 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
1 - 2 |
Гент Б |
2.46 |
3.42 |
2.44 |
| 16.08.2025 |
Чалънджър Лига |
Гент Б |
0 - 1 |
Андерлехт Б |
2.16 |
3.49 |
2.88 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Гент Б имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Чалънджър Про Лига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Беершот |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 2 |
Виртон |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
1 |
+3 |
6 |
| 3 |
Клуб Брюж Б |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
6 |
| 4 |
Дендер |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
6 |
| 5 |
Локерен |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 6 |
Франк Боран |
3 |
2 |
0 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
6 |
| 7 |
Спортинг Хаселт |
3 |
2 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
6 |
| 8 |
К. Лиерс С.К. |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
4 |
| 9 |
Ойпен |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
3 |
| 10 |
РФК Лиеж |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 11 |
Патро Ейсден Маасмехелен |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
3 |
| 12 |
Генк Б |
3 |
1 |
0 |
2 |
7 |
9 |
-2 |
3 |
| 13 |
Гент Б |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 14 |
Серен |
3 |
0 |
1 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
1 |
| 15 |
Андерлехт Б |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Гент Б |
|
| Андерлехт Б |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Гент Б |
Гент Б |
|
Андерлехт Б |
Андерлехт Б |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Беершот |
|
4 - 0 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 2 |
Виртон |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 3 |
Клуб Брюж Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Дендер |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Локерен |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Франк Боран |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Спортинг Хаселт |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
|
| 8 |
К. Лиерс С.К. |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Ойпен |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
РФК Лиеж |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Патро Ейсден Маасмехелен |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 12 |
Генк Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Гент Б |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 14 |
Серен |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Андерлехт Б |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Гент Б |
Андерлехт Б |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
2 |
1 |
| Получени Голове |
4 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.33 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
50% |
33% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
33% |
| Над 1.5 |
100% |
33% |
| Над 2.5 |
50% |
33% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
0 |
1 |
| Получени Голове |
0 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.40 |
2.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.29 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака