Франция - Лига 2 (2024 - 2025)
21:00
Гингам
Метц
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.20 | 3.00 | 2.45 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.36 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2025 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гингам, а гостите от Метц. Разстоянието между двата града е 684.8 км. Мачът ще се играе на стадион Стад дьо Рудуру, който има капацитет от 18 462 места. Снимки от Google карта стадион Стад дьо Рудуру. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гингам - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2025 | Лига 2 | Аячо | 0 - 3 | Гингам | 2.94 | 2.83 | 2.57 |
| 05.02.2025 | Купа на Франция | Тулуза | 0 - 2 | Гингам | 1.53 | 3.98 | 5.48 |
| 01.02.2025 | Лига 2 | Гингам | 0 - 1 | Париж ФК | 3.14 | 3.02 | 2.30 |
| 24.01.2025 | Лига 2 | Каен | 0 - 1 | Гингам | 2.92 | 3.28 | 2.30 |
| 17.01.2025 | Лига 2 | Гингам | 3 - 0 | Родес | 2.22 | 3.34 | 3.01 |
| 14.01.2025 | Купа на Франция | Гингам | 2 - 2 | Сошо | 1.30 | 4.91 | 8.92 |
| 10.01.2025 | Лига 2 | Анси | 1 - 4 | Гингам | 2.53 | 3.12 | 2.70 |
| 04.01.2025 | Лига 2 | Гингам | 1 - 1 | Дюнкерк | 2.09 | 3.30 | 3.24 |
| 22.12.2024 | Купа на Франция | Гингам | 2 - 1 | Каен | 1.89 | 3.25 | 3.86 |
| 13.12.2024 | Лига 2 | Бастия | 3 - 1 | Гингам | 2.28 | 3.01 | 3.21 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Метц - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2025 | Лига 2 | Метц | 3 - 1 | Клермонт Фут | 1.60 | 3.66 | 5.43 |
| 31.01.2025 | Лига 2 | Бастия | 1 - 1 | Метц | 2.92 | 2.95 | 2.48 |
| 24.01.2025 | Лига 2 | Метц | 3 - 0 | Гренобъл Фут 38 | 1.56 | 3.80 | 5.61 |
| 18.01.2025 | Лига 2 | Метц | 3 - 1 | Париж ФК | 2.36 | 3.01 | 3.05 |
| 11.01.2025 | Лига 2 | Лориен | 0 - 0 | Метц | 1.91 | 3.43 | 3.72 |
| 04.01.2025 | Лига 2 | Метц | 0 - 0 | По | 1.71 | 3.54 | 4.60 |
| 20.12.2024 | Купа на Франция | Троа | 3 - 0 | Метц | 2.90 | 3.12 | 2.31 |
| 14.12.2024 | Лига 2 | Анси | 0 - 0 | Метц | 3.32 | 3.27 | 2.09 |
| 09.12.2024 | Лига 2 | Метц | 2 - 0 | Дюнкерк | 1.80 | 3.53 | 4.04 |
| 22.11.2024 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 1 | Метц | 3.36 | 3.09 | 2.17 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2024 | Лига 2 | Метц | 1 - 0 | Гингам | 1.98 | 3.35 | 3.54 |
| 20.05.2023 | Лига 2 | Гингам | 1 - 1 | Метц | 4.96 | 3.61 | 1.68 |
| 12.09.2022 | Лига 2 | Метц | 3 - 6 | Гингам | 2.14 | 3.23 | 3.39 |
| 24.02.2018 | Лига 1 | Гингам | 2 - 2 | Метц | 1.98 | 3.34 | 3.84 |
| 05.08.2017 | Лига 1 | Метц | 1 - 3 | Гингам | 2.97 | 3.16 | 2.43 |
| 20.05.2017 | Лига 1 | Гингам | 1 - 0 | Метц | 1.37 | 4.83 | 7.78 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Метц | 2 - 2 | Гингам | 3.26 | 3.23 | 2.25 |
| 15.02.2015 | Лига 1 | Метц | 0 - 2 | Гингам | 2.68 | 3.00 | 2.76 |
| 24.09.2014 | Лига 1 | Гингам | 0 - 1 | Метц | 2.12 | 3.10 | 3.62 |
| 04.05.2012 | Лига 2 | Метц | 2 - 5 | Гингам | 1.82 | 3.25 | 4.32 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Гингам имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Лига 2 класиране към 15.02.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лориен | 23 | +19 | 49 |
| 2 | Париж ФК | 22 | +15 | 43 |
| 3 | Метц | 22 | +18 | 41 |
| 4 | Дюнкерк | 22 | +7 | 39 |
| 5 | Гингам | 22 | +13 | 38 |
| 6 | Анси | 22 | +2 | 36 |
| 7 | Лавал | 23 | +7 | 34 |
| 8 | Гренобъл Фут 38 | 23 | +2 | 34 |
| 9 | Бастия | 23 | +6 | 31 |
| 10 | По | 23 | -6 | 29 |
| 11 | Амиен | 23 | -11 | 29 |
| 12 | Троа | 23 | -1 | 27 |
| 13 | Аячо | 23 | -9 | 27 |
| 14 | Родес | 23 | 0 | 26 |
| 15 | Ред Стар Париж | 23 | -15 | 26 |
| 16 | Клермонт Фут | 23 | -7 | 25 |
| 17 | Мартиг | 23 | -25 | 18 |
| 18 | Каен | 22 | -15 | 15 |
Хронология в първенството
| Гингам | |
| Метц | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гингам | Гингам | Метц | Метц | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лориен | 3 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 2 | Париж ФК | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 3 | Метц | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 4 | Дюнкерк | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 5 | Гингам | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 6 | Анси | 2 - 2 | 1 - 4 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 7 | Лавал | 0 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 8 | Гренобъл Фут 38 | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 9 | Бастия | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 10 | По | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 11 | Амиен | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 2 | ||||
| 12 | Троа | 4 - 0 | 4 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 13 | Аячо | 1 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 14 | Родес | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 15 | Ред Стар Париж | 3 - 4 | 3 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 16 | Клермонт Фут | 4 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 17 | Мартиг | 0 - 1 | 6 - 0 | |||||
| 18 | Каен | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Гингам | Метц | |
| Позиция | 5 | 3 |
| Точки | 38 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 20 | 13 |
Форма в шампионата
| Гингам | Метц | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
2 8 |
11
8 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 3 |
3
4 3 |
Голове в шампионата
| Гингам | Метц | |
|
Вкарани
Получени |
38
25 |
34
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
10 |
9
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.20 | 3.00 | 2.45 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.36 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2025 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
