Франция - Лига 2 (2020 - 2021)
20:00
Гингам
Шамоа Ниор
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 3.60 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.08.2020 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гингам, а гостите от Ниор. Разстоянието между двата града е 319.8 км. Мачът ще се играе на стадион Стад дьо Рудуру, който има капацитет от 18 462 места. Снимки от Google карта стадион Стад дьо Рудуру. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Гингам - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2020 | Приятелски срещи | Лориен | 1 - 0 | Гингам | - | - | - |
| 12.08.2020 | Приятелски срещи | Гингам | 0 - 1 | Брест | - | - | - |
| 06.03.2020 | Лига 2 | Родес | 2 - 1 | Гингам | 3.13 | 2.99 | 2.40 |
| 28.02.2020 | Лига 2 | Льо Ман | 2 - 1 | Гингам | 3.68 | 3.09 | 2.10 |
| 21.02.2020 | Лига 2 | Гингам | 1 - 1 | Сошо | 1.87 | 3.11 | 4.63 |
| 15.02.2020 | Лига 2 | Нанси | 0 - 1 | Гингам | 2.54 | 2.91 | 2.99 |
| 08.02.2020 | Лига 2 | Гингам | 2 - 1 | Лориен | 3.11 | 2.97 | 2.42 |
| 04.02.2020 | Лига 2 | Валансиен | 0 - 0 | Гингам | 2.86 | 2.98 | 2.60 |
| 31.01.2020 | Лига 2 | Гингам | 1 - 0 | Оксер | 2.12 | 3.10 | 3.61 |
| 24.01.2020 | Лига 2 | Орлеан | 2 - 0 | Гингам | 3.21 | 3.11 | 2.29 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Шамоа Ниор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2020 | Приятелски срещи | Шамоа Ниор | 0 - 0 | Шоле | 1.88 | 3.62 | 3.29 |
| 06.03.2020 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 1 - 1 | Нанси | 2.88 | 2.82 | 2.72 |
| 28.02.2020 | Лига 2 | Оксер | 3 - 1 | Шамоа Ниор | 1.70 | 3.28 | 5.67 |
| 21.02.2020 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 1 - 0 | Валансиен | 2.81 | 2.90 | 2.69 |
| 14.02.2020 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 3 - 1 | Шамоа Ниор | 1.74 | 3.21 | 5.36 |
| 07.02.2020 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 2 - 0 | Орлеан | 2.94 | 3.04 | 2.50 |
| 04.02.2020 | Лига 2 | Каен | 4 - 3 | Шамоа Ниор | 1.85 | 3.11 | 4.69 |
| 31.01.2020 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 4 - 4 | Париж ФК | 2.57 | 2.82 | 3.04 |
| 24.01.2020 | Лига 2 | Шатору | 1 - 1 | Шамоа Ниор | 2.19 | 3.04 | 3.49 |
| 10.01.2020 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 0 - 1 | Льо Авър | 3.74 | 3.19 | 2.04 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2019 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 0 - 0 | Гингам | 3.56 | 3.12 | 2.12 |
| 06.01.2018 | Купа на Франция | Гингам | 1 - 0 | Шамоа Ниор | 1.41 | 4.23 | 7.16 |
| 01.02.2013 | Лига 2 | Гингам | 4 - 3 | Шамоа Ниор | 1.66 | 3.33 | 5.41 |
| 24.08.2012 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 0 - 0 | Гингам | 2.54 | 3.01 | 2.75 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Гингам имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 3.60 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.08.2020 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра