Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
13:00
Гиресунспор
Бандърмаспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 4.50 | 8.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.18 | 3.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.04.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гиресун, а гостите от Бандърма. Разстоянието между двата града е 881.1 км. Мачът ще се играе на стадион Гиресун Ататюрк, който има капацитет от 12 191 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Гиресун Ататюрк. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гиресунспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2017 | Първа Лига | Гьозтепе | 2 - 1 | Гиресунспор | 2.02 | 3.17 | 3.51 |
| 25.03.2017 | Приятелски срещи | Анталияспор | 3 - 2 | Гиресунспор | - | - | - |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Болуспор | 4 - 1 | Гиресунспор | 2.27 | 3.16 | 2.95 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 0 - 0 | Ескишехирспор | 2.55 | 3.13 | 2.63 |
| 05.03.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 1 - 0 | Гиресунспор | 2.48 | 3.09 | 2.71 |
| 24.02.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 2 - 1 | Елязъгспор | 1.81 | 3.32 | 4.14 |
| 18.02.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 1 - 2 | Гиресунспор | 2.87 | 3.08 | 2.39 |
| 12.02.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 3 - 1 | Шанлъурфаспор | 1.67 | 3.41 | 4.92 |
| 27.01.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 0 - 1 | Гиресунспор | 2.13 | 3.14 | 3.29 |
| 21.01.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 0 | Алтънорду | 1.89 | 3.29 | 3.80 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Бандърмаспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 0 - 1 | Ескишехирспор | 4.45 | 3.48 | 1.73 |
| 25.03.2017 | Приятелски срещи | Аланияспор | 5 - 4 | Бандърмаспор | - | - | - |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 0 - 0 | Бандърмаспор | 1.78 | 3.41 | 4.11 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 1 - 2 | Елязъгспор | 2.31 | 3.17 | 2.89 |
| 05.03.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 6 - 2 | Бандърмаспор | 2.10 | 3.23 | 3.19 |
| 25.02.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 4 - 0 | Шанлъурфаспор | 2.45 | 3.07 | 2.75 |
| 19.02.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 5 - 0 | Бандърмаспор | 1.76 | 3.38 | 4.42 |
| 12.02.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 2 - 3 | Алтънорду | 1.97 | 3.23 | 3.52 |
| 28.01.2017 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 3 - 1 | Бандърмаспор | 2.09 | 3.15 | 3.36 |
| 22.01.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 0 - 0 | Денизлиспор | 2.39 | 3.12 | 2.81 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2016 | Първа Лига | Бандърмаспор | 0 - 0 | Гиресунспор | 2.67 | 3.14 | 2.48 |
ТФФ Първа Лига класиране към 09.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 26 | +16 | 53 |
| 2 | Сивасспор | 26 | +14 | 46 |
| 3 | Ескишехирспор | 27 | +13 | 45 |
| 4 | Гьозтепе | 27 | +3 | 43 |
| 5 | Болуспор | 27 | -2 | 41 |
| 6 | Юмраниеспор | 26 | +7 | 41 |
| 7 | Гиресунспор | 26 | +6 | 40 |
| 8 | Балъкесирспор | 26 | +12 | 34 |
| 9 | Адана Демирспор | 27 | +3 | 34 |
| 10 | Алтънорду | 26 | -4 | 33 |
| 11 | Самсунспор | 27 | -10 | 31 |
| 12 | Денизлиспор | 26 | +2 | 31 |
| 13 | Елязъгспор | 26 | +2 | 28 |
| 14 | Шанлъурфаспор | 27 | -8 | 26 |
| 15 | Манисаспор | 26 | -6 | 24 |
| 16 | Газиантеп ФК | 26 | -10 | 24 |
| 17 | Мерсин Идман Юрду | 26 | -23 | 24 |
| 18 | Бандърмаспор | 26 | -15 | 22 |
Хронология в първенството
| Гиресунспор | |
| Бандърмаспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гиресунспор | Гиресунспор | Бандърмаспор | Бандърмаспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 2 | Сивасспор | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | ||||
| 3 | Ескишехирспор | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 4 | Гьозтепе | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||
| 5 | Болуспор | 1 - 2 | 4 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | |||
| 6 | Юмраниеспор | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Гиресунспор | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 8 | Балъкесирспор | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 9 | Адана Демирспор | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 10 | Алтънорду | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Самсунспор | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 12 | Денизлиспор | 2 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 13 | Елязъгспор | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 14 | Шанлъурфаспор | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Манисаспор | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 4 - 0 | 6 - 2 | 6 - 2 | |
| 16 | Газиантеп ФК | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 17 | Мерсин Идман Юрду | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 18 | Бандърмаспор | 0 - 0 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Гиресунспор | Бандърмаспор | |
| Позиция | 7 | 18 |
| Точки | 40 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 17 |
| Точки | 27 | 6 |
Форма в шампионата
| Гиресунспор | Бандърмаспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
7 8 |
5
7 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
3 2 |
1
3 8 |
Голове в шампионата
| Гиресунспор | Бандърмаспор | |
|
Вкарани
Получени |
33
27 |
27
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
10 |
10
29 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 4.50 | 8.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.18 | 3.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.04.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
