Турция - ТФФ Първа Лига (2017 - 2018)
14:30
Гиресунспор
Болуспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.29 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.34 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.01.2018 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гиресун, а гостите от Болу. Разстоянието между двата града е 570.8 км. Мачът ще се играе на стадион Гиресун Ататюрк, който има капацитет от 12 191 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Гиресун Ататюрк. Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гиресунспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.01.2018 | Купа на Турция | Истанбул Башакшехир | 2 - 1 | Гиресунспор | 1.46 | 4.24 | 6.15 |
| 27.12.2017 | Купа на Турция | Гиресунспор | 3 - 1 | Истанбул Башакшехир | 2.60 | 3.13 | 2.69 |
| 22.12.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 2 - 0 | Газиантепспор | 1.17 | 6.16 | 15.05 |
| 17.12.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 2 - 1 | Гиресунспор | 3.04 | 3.16 | 2.23 |
| 13.12.2017 | Купа на Турция | Аланияспор | 2 - 2 | Гиресунспор | 1.60 | 3.96 | 4.64 |
| 10.12.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 3 - 2 | Ризеспор | 2.22 | 3.29 | 2.94 |
| 03.12.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 0 - 0 | Гиресунспор | 2.58 | 3.22 | 2.57 |
| 30.11.2017 | Купа на Турция | Гиресунспор | 4 - 2 | Аланияспор | 2.82 | 3.23 | 2.31 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 0 - 1 | Анкарагуджу | 1.94 | 3.25 | 3.67 |
| 19.11.2017 | Първа Лига | Алтънорду | 3 - 3 | Гиресунспор | 2.29 | 3.14 | 2.95 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Болуспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.01.2018 | Купа на Турция | Акхисар Беледиеспор | 1 - 0 | Болуспор | 1.97 | 3.38 | 3.57 |
| 28.12.2017 | Купа на Турция | Болуспор | 2 - 1 | Акхисар Беледиеспор | 2.10 | 3.24 | 3.32 |
| 24.12.2017 | Първа Лига | Денизлиспор | 1 - 1 | Болуспор | 2.84 | 3.00 | 2.47 |
| 16.12.2017 | Първа Лига | Болуспор | 3 - 0 | Ескишехирспор | 2.22 | 3.53 | 2.78 |
| 12.12.2017 | Купа на Турция | Болуспор | 4 - 1 | Касъмпаша | 2.60 | 3.41 | 2.44 |
| 08.12.2017 | Първа Лига | Истанбулспор | 1 - 0 | Болуспор | 2.51 | 3.16 | 2.62 |
| 03.12.2017 | Първа Лига | Болуспор | 1 - 0 | Аданаспор | 1.99 | 3.41 | 3.41 |
| 29.11.2017 | Купа на Турция | Касъмпаша | 1 - 3 | Болуспор | 1.79 | 3.53 | 3.97 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 0 - 1 | Болуспор | 2.09 | 3.22 | 3.27 |
| 20.11.2017 | Първа Лига | Газиантепспор | 0 - 3 | Болуспор | 4.50 | 3.75 | 1.65 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2017 | Първа Лига | Болуспор | 2 - 2 | Гиресунспор | 1.63 | 3.63 | 4.64 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Болуспор | 4 - 1 | Гиресунспор | 2.27 | 3.16 | 2.95 |
| 22.10.2016 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 2 | Болуспор | 2.27 | 3.16 | 2.99 |
| 24.04.2016 | Първа Лига | Болуспор | 2 - 1 | Гиресунспор | 2.64 | 3.12 | 2.55 |
| 07.12.2015 | Първа Лига | Гиресунспор | 5 - 1 | Болуспор | 2.30 | 3.13 | 2.96 |
| 21.03.2015 | Първа Лига | Гиресунспор | 0 - 0 | Болуспор | 2.34 | 3.08 | 2.86 |
| 02.11.2014 | Първа Лига | Болуспор | 2 - 2 | Гиресунспор | 1.99 | 3.26 | 3.35 |
| 22.01.2012 | Първа Лига | Болуспор | 2 - 0 | Гиресунспор | 1.50 | 3.56 | 6.55 |
| 11.09.2011 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 1 | Болуспор | 2.66 | 3.24 | 2.36 |
| 23.01.2011 | Първа Лига | Болуспор | 3 - 0 | Гиресунспор | 1.80 | 3.31 | 3.98 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 5 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Гиресунспор имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
ТФФ Първа Лига класиране към 21.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Анкарагуджу | 17 | +12 | 34 |
| 2 | Юмраниеспор | 17 | +9 | 32 |
| 3 | Ризеспор | 17 | +11 | 31 |
| 4 | Гиресунспор | 17 | +10 | 30 |
| 5 | Балъкесирспор | 18 | +6 | 26 |
| 6 | Истанбулспор | 18 | +2 | 26 |
| 7 | Аданаспор | 17 | -3 | 26 |
| 8 | Болуспор | 17 | +4 | 24 |
| 9 | Ерзурумспор | 17 | 0 | 24 |
| 10 | Елязъгспор | 17 | +2 | 23 |
| 11 | Газиантеп ФК | 17 | +4 | 20 |
| 12 | Алтънорду | 17 | -1 | 20 |
| 13 | Адана Демирспор | 18 | -5 | 20 |
| 14 | Самсунспор | 17 | -6 | 19 |
| 15 | Ескишехирспор | 18 | +3 | 18 |
| 16 | Денизлиспор | 17 | -11 | 14 |
| 17 | Манисаспор | 17 | -6 | 8 |
| 18 | Газиантепспор | 17 | -31 | -2 |
Хронология в първенството
| Гиресунспор | |
| Болуспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гиресунспор | Гиресунспор | Болуспор | Болуспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Анкарагуджу | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 2 | Юмраниеспор | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 3 | Ризеспор | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 4 | Гиресунспор | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 5 | Балъкесирспор | 0 - 0 | 2 - 4 | |||||
| 6 | Истанбулспор | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 7 | Аданаспор | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 8 | Болуспор | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 9 | Ерзурумспор | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 10 | Елязъгспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 11 | Газиантеп ФК | 1 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 12 | Алтънорду | 3 - 3 | 1 - 2 | |||||
| 13 | Адана Демирспор | 1 - 2 | 3 - 1 | |||||
| 14 | Самсунспор | 2 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 15 | Ескишехирспор | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 0 | ||||
| 16 | Денизлиспор | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 17 | Манисаспор | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 18 | Газиантепспор | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
Класиране в шампионата
| Гиресунспор | Болуспор | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 30 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 8 |
| Точки | 17 | 10 |
Форма в шампионата
| Гиресунспор | Болуспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
6 3 |
7
3 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 2 |
3
1 5 |
Голове в шампионата
| Гиресунспор | Болуспор | |
|
Вкарани
Получени |
25
15 |
21
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
6 |
8
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.29 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.34 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.01.2018 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
