Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
13:00
Гиресунспор
Ескишехирспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.20 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.03.2017 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гиресун, а гостите от Ескишехир. Разстоянието между двата града е 678.4 км. Мачът ще се играе на стадион Гиресун Ататюрк, който има капацитет от 12 191 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Гиресун Ататюрк. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гиресунспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 1 - 0 | Гиресунспор | 2.48 | 3.09 | 2.71 |
| 24.02.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 2 - 1 | Елязъгспор | 1.81 | 3.32 | 4.14 |
| 18.02.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 1 - 2 | Гиресунспор | 2.87 | 3.08 | 2.39 |
| 12.02.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 3 - 1 | Шанлъурфаспор | 1.67 | 3.41 | 4.92 |
| 27.01.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 0 - 1 | Гиресунспор | 2.13 | 3.14 | 3.29 |
| 21.01.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 0 | Алтънорду | 1.89 | 3.29 | 3.80 |
| 16.01.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 2 - 1 | Газиантеп ФК | 1.85 | 3.19 | 4.18 |
| 25.12.2016 | Първа Лига | Денизлиспор | 2 - 1 | Гиресунспор | 2.83 | 3.11 | 2.41 |
| 19.12.2016 | Първа Лига | Гиресунспор | 3 - 0 | Самсунспор | 1.45 | 3.76 | 7.31 |
| 12.12.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 2 | Гиресунспор | 4.53 | 3.78 | 1.61 |
Общо 8 победи и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 домакинства.
Ескишехирспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2017 | Първа Лига | Болуспор | 2 - 2 | Ескишехирспор | 3.05 | 3.18 | 2.20 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 0 - 0 | Юмраниеспор | 1.53 | 3.63 | 5.87 |
| 19.02.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 0 - 0 | Ескишехирспор | 3.23 | 3.23 | 2.13 |
| 11.02.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 1 - 5 | Манисаспор | 1.31 | 4.51 | 8.58 |
| 30.01.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 1 - 1 | Ескишехирспор | 3.11 | 3.08 | 2.25 |
| 21.01.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 3 - 2 | Балъкесирспор | 1.75 | 3.43 | 4.26 |
| 15.01.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 3 - 0 | Алтънорду | 1.46 | 4.00 | 6.18 |
| 23.12.2016 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 0 - 1 | Ескишехирспор | 3.33 | 3.19 | 2.08 |
| 18.12.2016 | Първа Лига | Ескишехирспор | 0 - 3 | Денизлиспор | 1.44 | 4.11 | 6.47 |
| 11.12.2016 | Първа Лига | Самсунспор | 1 - 2 | Ескишехирспор | 6.09 | 3.76 | 1.50 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2016 | Първа Лига | Ескишехирспор | 1 - 0 | Гиресунспор | 2.02 | 3.37 | 3.36 |
| 02.03.2008 | Първа Лига | Ескишехирспор | 2 - 1 | Гиресунспор | 1.32 | 4.23 | 7.78 |
| 07.10.2007 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 2 | Ескишехирспор | 2.32 | 3.20 | 2.65 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Гиресунспор имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
ТФФ Първа Лига класиране към 12.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 24 | +13 | 47 |
| 2 | Сивасспор | 23 | +13 | 42 |
| 3 | Гьозтепе | 24 | +7 | 40 |
| 4 | Гиресунспор | 23 | +10 | 39 |
| 5 | Ескишехирспор | 23 | +10 | 38 |
| 6 | Юмраниеспор | 23 | +5 | 36 |
| 7 | Балъкесирспор | 22 | +15 | 32 |
| 8 | Болуспор | 24 | -7 | 32 |
| 9 | Денизлиспор | 24 | +3 | 30 |
| 10 | Алтънорду | 23 | -3 | 29 |
| 11 | Адана Демирспор | 23 | +3 | 29 |
| 12 | Манисаспор | 23 | -2 | 23 |
| 13 | Шанлъурфаспор | 24 | -7 | 23 |
| 14 | Газиантеп ФК | 24 | -9 | 23 |
| 15 | Елязъгспор | 23 | 0 | 22 |
| 16 | Самсунспор | 24 | -14 | 22 |
| 17 | Бандърмаспор | 23 | -13 | 21 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 23 | -24 | 19 |
Хронология в първенството
| Гиресунспор | |
| Ескишехирспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гиресунспор | Гиресунспор | Ескишехирспор | Ескишехирспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 1 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 2 | Сивасспор | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 3 | Гьозтепе | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0* | 3 - 0* | |||
| 4 | Гиресунспор | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 5 | Ескишехирспор | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 6 | Юмраниеспор | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 7 | Балъкесирспор | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Болуспор | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 9 | Денизлиспор | 2 - 1 | 0 - 3 | |||||
| 10 | Алтънорду | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 3 - 0 | |||
| 11 | Адана Демирспор | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 12 | Манисаспор | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 5 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 13 | Шанлъурфаспор | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | Газиантеп ФК | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 15 | Елязъгспор | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 16 | Самсунспор | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 17 | Бандърмаспор | 0 - 0 | 4 - 1 | |||||
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 0 - 2 | 6 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Гиресунспор | Ескишехирспор | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 39 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 3 |
| Точки | 26 | 17 |
Форма в шампионата
| Гиресунспор | Ескишехирспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
6 6 |
11
8 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
2 2 |
4
5 2 |
Голове в шампионата
| Гиресунспор | Ескишехирспор | |
|
Вкарани
Получени |
31
21 |
39
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
10 |
14
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.20 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.03.2017 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
