Приятелски Срещи - Клубни
12:00
ГКС Тихи
(Полша)
Гарбарния Краков
(Полша)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 3.77 | 7.71 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.21 | 2.51 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.14 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.63 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.37 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 1.93 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.07.2021 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тихи, а гостите от Краков. Разстоянието между двата града е 69.7 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Тихи, който има капацитет от 15 300 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Тихи. Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Отговорна Игра
ГКС Тихи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2021 | Приятелски срещи | ГКС Тихи | 3 - 3 | Карвина | 2.82 | 3.38 | 2.20 |
| 16.06.2021 | Плейофи | ГКС Тихи | 1 - 1 | Гурник Ленчна | 2.21 | 3.20 | 3.10 |
| 13.06.2021 | Първа Лига | ГКС Тихи | 1 - 1 | ЛКС Лодз | 1.80 | 3.66 | 3.84 |
| 06.06.2021 | Първа Лига | Одра Ополе | 1 - 5 | ГКС Тихи | 2.83 | 2.98 | 2.46 |
| 28.05.2021 | Първа Лига | Видзев Лодз | 0 - 2 | ГКС Тихи | 2.83 | 3.06 | 2.49 |
| 22.05.2021 | Първа Лига | ГКС Тихи | 0 - 2 | Термалика Неч. | 2.96 | 3.01 | 2.41 |
| 15.05.2021 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 3 | ГКС Тихи | 2.32 | 3.12 | 2.88 |
| 07.05.2021 | Първа Лига | ГКС Тихи | 3 - 1 | Гурник Ленчна | 2.25 | 3.08 | 3.11 |
| 02.05.2021 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 0 - 1 | ГКС Тихи | 2.97 | 2.93 | 2.42 |
| 29.04.2021 | Първа Лига | ГКС Ястшембе | 0 - 1 | ГКС Тихи | 3.13 | 3.04 | 2.29 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Гарбарния Краков - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.2021 | Приятелски срещи | Заглембие Сосновец | 0 - 0 | Гарбарния Краков | - | - | - |
| 30.10.2020 | Купа на Полша | Гарбарния Краков | 1 - 1 | Хойничанка Хойнице | 3.29 | 3.43 | 2.04 |
| 22.08.2020 | Купа на Полша | Гарбарния Краков | 1 - 0 | ГКС Катовице | 3.57 | 3.41 | 1.93 |
| 15.02.2020 | Приятелски срещи | ГКС Ястшембе | 1 - 0 | Гарбарния Краков | 1.48 | 3.94 | 5.65 |
| 01.02.2020 | Приятелски срещи | Рух Хожов | 0 - 1 | Гарбарния Краков | 2.70 | 3.50 | 2.15 |
| 25.09.2019 | Купа на Полша | Гарбарния Краков | 1 - 2 | Битовия Битов | 2.37 | 3.34 | 2.72 |
| 18.05.2019 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 3 - 2 | Гарбарния Краков | 1.54 | 3.86 | 5.43 |
| 11.05.2019 | Първа Лига | Гарбарния Краков | 0 - 2 | Стомил Олщин | 4.16 | 3.82 | 1.68 |
| 04.05.2019 | Първа Лига | Термалика Неч. | 1 - 0 | Гарбарния Краков | 1.42 | 4.16 | 6.48 |
| 29.04.2019 | Първа Лига | Гарбарния Краков | 0 - 2 | ГКС Катовице | 5.62 | 3.97 | 1.51 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2019 | Първа Лига | Гарбарния Краков | 1 - 3 | ГКС Тихи | 3.61 | 3.27 | 1.96 |
| 22.08.2018 | Първа Лига | ГКС Тихи | 5 - 0 | Гарбарния Краков | 1.81 | 3.32 | 4.18 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на ГКС Тихи имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 3.77 | 7.71 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.21 | 2.51 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.14 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.63 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.37 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 1.93 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.07.2021 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра