Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия (2017 - 2018)
събота, 3 март, 2018
17:00
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
6.50 |
13.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.01 |
1.10 |
4.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.04 |
9.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.10 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.72 |
2.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.03.2018 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лърган, а гостите от Лоугал.
Разстоянието между двата града е 18.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Морнивю Парк,
който има капацитет от
5 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Морнивю Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гленавон - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.02.2018 |
Премиършип |
Линфийлд |
0 - 2 |
Гленавон |
2.10 |
3.40 |
2.99 |
| 24.02.2018 |
Премиършип |
Карик Рейнджърс |
1 - 2 |
Гленавон |
7.29 |
4.90 |
1.30 |
| 13.02.2018 |
Премиършип |
Ардс ФК |
1 - 6 |
Гленавон |
5.97 |
4.28 |
1.42 |
| 10.02.2018 |
Премиършип |
Коулрейн |
1 - 1 |
Гленавон |
2.13 |
3.41 |
2.93 |
| 03.02.2018 |
Купа Сев. Ирл. |
Гленавон |
3 - 0 |
Дънганън Суифтс |
1.39 |
4.38 |
6.42 |
| 29.01.2018 |
Премиършип |
Клифтънвил |
1 - 1 |
Гленавон |
2.38 |
3.46 |
2.54 |
| 26.01.2018 |
Премиършип |
Гленавон |
3 - 3 |
Уорънпойнт Таун |
1.25 |
5.53 |
8.15 |
| 20.01.2018 |
Премиършип |
Линфийлд |
2 - 3 |
Гленавон |
1.83 |
3.69 |
3.45 |
| 13.01.2018 |
Премиършип |
Гленавон |
1 - 1 |
Клифтънвил |
2.23 |
3.43 |
2.73 |
| 06.01.2018 |
Купа Сев. Ирл. |
Карик Рейнджърс |
1 - 1 |
Гленавон |
6.08 |
4.83 |
1.37 |
Общо 5 победи и 5 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 2 равенства
в последните 3 домакинства.
Лоугал - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.02.2018 |
Купа Сев. Ирл. |
Лоугал |
2 - 1 |
Ардс ФК |
4.38 |
3.04 |
1.80 |
| 29.08.2017 |
Купа на Лигата |
Лоугал |
0 - 0 |
Гленторан |
5.12 |
4.36 |
1.44 |
| 04.02.2017 |
Купа Сев. Ирл. |
Лоугал |
1 - 2 |
Портадаун |
3.51 |
3.52 |
1.83 |
| 05.03.2016 |
Купа Сев. Ирл. |
Гленавон |
2 - 1 |
Лоугал |
1.22 |
5.88 |
8.23 |
| 09.01.2016 |
Купа Сев. Ирл. |
Лоугал |
5 - 2 |
Ларн |
2.71 |
3.71 |
2.07 |
| 18.08.2015 |
Купа на Лигата |
Ларн |
3 - 1 |
Лоугал |
1.84 |
4.34 |
2.91 |
| 10.01.2015 |
Купа Сев. Ирл. |
Инститют |
5 - 1 |
Лоугал |
1.35 |
4.48 |
6.77 |
| 25.08.2014 |
Купа на Лигата |
Лоугал |
0 - 1 |
Дънганън Суифтс |
4.28 |
3.50 |
1.66 |
| 12.08.2014 |
Купа на Лигата |
Лоугал |
8 - 2 |
Тобърмор Юнайтед |
- |
- |
- |
| 24.06.2014 |
Приятелски срещи |
Лоугал |
1 - 2 |
Линфийлд |
8.00 |
6.38 |
1.20 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 загуби
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.03.2016 |
Купа Сев. Ирл. |
Гленавон |
2 - 1 |
Лоугал |
1.22 |
5.88 |
8.23 |
| 10.07.2013 |
Приятелски срещи |
Лоугал |
2 - 3 |
Гленавон |
4.00 |
3.95 |
1.67 |
| 03.02.2007 |
Премиършип |
Лоугал |
1 - 1 |
Гленавон |
2.81 |
3.15 |
2.24 |
| 28.10.2006 |
Премиършип |
Гленавон |
2 - 0 |
Лоугал |
2.38 |
3.08 |
2.66 |
| 04.02.2006 |
Премиършип |
Лоугал |
1 - 1 |
Гленавон |
2.40 |
3.21 |
2.55 |
| 22.10.2005 |
Премиършип |
Гленавон |
0 - 4 |
Лоугал |
2.04 |
3.21 |
3.12 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Гленавон имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
6.50 |
13.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.01 |
1.10 |
4.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.04 |
9.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.10 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.72 |
2.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.03.2018 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите